Профіль

allissaa

allissaa

Україна, Тернопіль

Рейтинг в розділі:

Останні статті

В моді свобода.

В моді свобода... Свобода не у вигляді анархії думок і дій.СВОБОДА бути собою , по справжньому, не оглядаючись на інших і не щукаючи інструкцій,правил і рішень ,не шукаючи можливих варіантів і моделей проживання життя.Свобода це не анархія і свавілля....
Собода -це тиша,але не та ,що сповнена не висловленою критикою чи жорстким висновком,не те що просто зветься мовчанням,або байдужістю.Це тиша ,місце відпочинку,безмежного тепла і затишку. місце комфортного перебування на одинці з собою без бажання протестувати,володіти чи утримувати. 
Місце її у серці,коли не боїшся бути собою,жити як хочеш, тебе мало,що може налякати чи засмутити.
В моді свобода,- свобода бути собою без правил і моделей ... і тут починається проблема- для більшості самих себе не існує . Є тільки сприйняття себе через призму когось, хто живе на екрані ,в кіно чи будь-яких соцмереж.
Ви готові дозволити собі розкіш бути собою,не квапливо з королівською гідністю проживаючи кожен день?


Лист у майбутнє собі ...

Час невпинно біжить,змінючи нас погляди. вирішила занотувати собі думки у майбутнє. Ні,ні я не думаю таким чином обдурити склероз,старече недоумство.
 Виходячи із власниих спостережень і досвіду пишу цей лист собі.Маю надію,через декілька десятків років,якщо я буду жива, і якщо цей божевільний світ не знищить себе -я  згадаю про свої записи.Це дозволить мені уникнути безглуздих ситуацій і вчинків.Поїхали....
Привіт старенька,якщо це читаєш ,знак того, що згадала і  склероз і маразм не дістався до тебе! То є добре))
Знаю ,що є болячки, чи може бути старість без них. 
НЕ НИЙ і НЕ СКАРЖСЯ! на здоровя, на владу,пенсію,сусідів-це перша ознака старості.
НІКОГО НЕ ПОВЧАЙ І НЕ НАВЧАЙ!не просять,то не потрібно.
НЕ ЧЕКАЙ ПОДЯКИ ВІД ДІТЕЙ ,НІХТО НІЧОГО ТОБІ НЕ ВИНЕН!
СТАРАЙСЯ ВИГЛЯДАТИ ЕЛЕГАНТНО , А НЕ МОЛОДІЖНО!
У БУДЬ ЯКІЙ СИТУАЦІІ БЕРЕЖИ ГІДНІСТЬ!
НЕ ПОВТОРЮЙ СПОГАДІВ,ВОНИ ЦІННІ І ВАЖЛИВІ ТІЛЬКИ ТОБІ!
НЕ ВИМАГАЙ УВАГИ!
НЕ ЗБИРАЙ РЕЧІ,З СОБОЮ НІЧОГО НЕ ВІЗЬМЕШ,А ПІСЛЯ ТЕБЕ ЦЕ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНО.

Надіюсь старенька ,це вбереже тебе від дурних помилок і вчинків.

маніпуляції

Хирощі,маніпуляціі.. Свідомі чи нІ ? в певний період вибивали мене з рівноваги, допускаючи їх вплив я злилась . 
Давайте відверто: більшість з нас мріє мати владу над кимось.Однак самим не хочеться попасти під дію чужих маніпуляцій. Правда в тому ,що маніпуляторами ми є всі стараючись добитись від інших те чого ми хочемо,хтось це визнає,хтось ні. Маніпуляція для отримання вигоди найбільш пошрена і зрозуміла,тут ми щось отримуємо,взамін відаємо свої гроші роздумуючи над тим че це вартує стільки? 
     Думаю ,чи варто негативно ставитись до маніпуляції ,коли вони виникають у відносинах? якщо з тим , що всі кругом маніпулятори нічого не поробиш, варто навчитись жити за принципом отримую,що хочу і взамін віддаю,що чекають,рівноцінним обміном саме для вас. Визначаючи, кому, чого хочеться . Маніпулятори нещасні люди, вони не можуть собі дозволити відвертість,бути собою,а саме це є найбільша цінність,визнавати свої потреби, як на мене це свобода
Хтось хоче уваги,а нема харизми ,щоб її отримати от і викручується,комусь потрібно, щоб його любили і так далі. Кожен маніпуляцією хоче закрити свої потреби.

***

Осінні сутінки. Час кави з вершками і разрумянілісь неба. Час, коли хочеться кутатися - в затишні светри або м'які пледи . Щоб шиї саме шиї було тепло закутаній в шарф,а голові - холодно, так відчувається осінь. Холоднішає, свіжішає, темніє. Повітря стає терпкішим ,а ти немов потрапляєш в інший простір, з іншим фокусом і різкістю. Декоровані - дерева і будинки занадто яскравіі кожен раз здається, що все бачиш вперше. Бачити, вдихати, відчувати. Ніздрі дражнить кориця і кава люблю каву з корицею.
Ти прийшла додому, сама як осіння осика - змерзла, відігрівається кавою.
Восени все стає на свої місця. Дорога - це дорога, будинок - це будинок.
Хочеться мовчати або слухати книги. Або когось близького, хто сяде поруч і протягне чашку гарячого .

сечас=здесь

ОСЕНЬ время когда замедляется жизнь и погружаешься в раздумья. Думалось мне что жизнь прямая линия ,достаточно соблюдать правила быть хорошей,работать и все будет идти по прямой. Если не придерживаться правил,то собешся с пути и всё начнёт рушиться. Ага не тут ,то было ))сечас мне кажется .что логики в жизни куда меньше и если есть закономерности ,то сложеные только моим умом в голове,так как мозг хочет синхронизировать потому ,что любит последовательную цепочку событий. я сама себе расказывала сказки , это мне за старания,это выбор неправильный. Проходит время и я начинаю расуждать по другому,меняется моё отношенте понимание событий.А на самом деле какое значение имет, то что было или что будет? ведь есть здесь и сечас,этот день ,эта минута и важно просто насладиться этим моментом максимально прожить его. Час спогадів..

Осінь)) час змін у житті: йдемо у школу , вступаємо в університет, одружуємось ідемо на роботу і так далі...і ще час гуляти в осінньому лісі, читати книжки , грітися біля каміна, варити глінтвейн поринаючи у спогади.
Стільки думок витає в голові, зринаєш спогадами в місця ,що віють минулим,батьківський дім, дідусів сад, бабусине село. І повертаєшся час від часу туди , поринаєш в спогади де ти був іншим і все було по іншому. Житя здавалось більш безтурботним, і поруч проходило інше життя дорослих. У цьому житті одна пекла пироги і варила їсти , що мимоволі виникала думка: чого ж вони там такі прожерливі?)) інша постійно питала, а що мама ?,а що тато робить? І так це було фальшиво, шо інтуїтивно вдавала дуже соромливу і йшла геть. Ще інший постійно жартував і розказував кумедні історіі по декілька раз і ти кожен раз сміявся, надриваючи живіт. А ця постійно розносила плітки вносячи у розмірене сільське життя «екшен»
Кожен герой фільму під назвою «Життя» і кожен унікальний по своєму добрий. Ти подумки повертаєшся де запах минулого і там ти був іншим, зараз деяких героїв немає вони ідуть і не повертаються . Але як завжди десь бігають діти ,грають в ігри ...інші ігри ніж грав ти . Та нічого не міняється, бо це місце для них також буде домом спогадів, а ти героєм який пройде миттю для спогаду в їхньому житті.

Важливо бути .

А що, якщо стіни в яких ти живеш розваляться і ти будеш жити серед чистого неба. Інформація яку ти читаєш, щодень нещадно згорить ? Кожен заголовок кричить: бути успішним, діяти, всюди і все встигати. Все крім встигнути жити. Хай горять всі недороблені справи,мости і дедлайни. Головне не перегоріти самому, не бути супер успішним, обов`язково бути людиною. Кажуть в резюме такого навику не добавиш. Але це найважливіша цінність.

Вы едите гнилые сливы?

Вспомнила историю из детства от бабушки про экономную соседку, что съела ведро гнилых слив))
Суть истории что отдали ей ведро слив, но она их съесть сразу не могла и каждый день их перебирала и съедала те что подпортились, и вот однажды сливы окончились. Так она съела ведро гнилых слив!)
А вы часто не едите и не пьёте из новых чашек и мисок, одеваете одежду попроще оставляя новую для особых случаев, бельё тоже для особых случаев. В общем все мы смотрим на своё имущество домовито сберегая его для специальных случаев , а на самом деле особый случай это каждый новый день) он здесь и сейчас!

Цытаты философии жизни ..

"Если другие люди не понимают нашего поведения — так что? Их желание, чтобы мы делали только так, как они понимают, это попытка диктовать нам. Если это означает быть «асоциальным» или «нерациональным» в их глазах, пусть. Больше всего их обижает наша свобода и наша смелость быть самими собой."
"Раскаяние — самая бесполезная вещь на свете. Вернуть ничего нельзя. Ничего нельзя исправить. Иначе все мы были бы святыми. Жизнь не имела в виду сделать нас совершенными. Тому, кто совершенен, место в музее"."Говорят, труднее всего прожить первые семьдесят лет. А дальше дело пойдет на лад".
"Люди часто живут в иллюзорном будущем вместо того, чтобы принимать реальное настоящее. Вот почему они так редко бывают счастливы. "
За что люблю философию каждый может подобрать мысли под своё мировозрение! Любые мнение здесь можно оспаривать другими мнениями философии))

Красота под тегом #transformationtuesday

Сказка о Золушке.. да я буду рассуждать как же она влияет на жизнь людей. Мдаааа ...на этой сказке целая индустрия бизнеса переображения построена))) для большинства суть что перевобразившись в красивую одежду и красиво выглядя жизнь сразу превратится в счастливую , уютную и обеспеченную,убедивши себя в этом получают занятие на всю жизнь)))
То мелочи на которые не обращают внимания ,Золушка и так была счастлива и спокойная самодостаточная девушка..
И так .... сидят люди смотрят улыбающиеся картинки в сети и верят в иллюзию внешнего счастья, достатка. За кадром многих картинок — крайне неискрених. В истории не прописано, не показано, сколько усилий должно прикладывать к тому, чтобы поддерживать свой внешний вид: кардиотренировки, силовые тренировки, диета, макияж, стрижка, укладка, восковая эпиляция, коррекция бровей, шопинг, выбор нарядов и так далее и прочие услуги..на этом построен БИЗНЕС) перевоплощениях)))
Кто более трудолюбив начинают усовершенствовать своё тело добившись некоторых результатов превращают своё занятие в услугу тренеров, для более ленивых, говорить о приличном заработке,не думаю ,что приходится ....все оплата- лайки и комментарии в соцсетях .. Но увы красивое тело, не всегда красивый человек ..нет нет.. я не против спорта это классно, здорово -заряжает энергией.
Увы все пытаются получить финансовую независимость, владение недвижимостью, надежную карьеру и нуклеарную семью путём преображения внешности. Внешность — это одна из немногих вещей, которая, кажется, под контролем и на что можно влиять.
Можно ли этого достичь не создавая ничего вокруг себя уюта,дома окружения,лиш усовершенсвуя себя ждать как в сказке.... И смотреть метаморфозы на снимках под тегом #transformationtuesday.
Сторінки:
1
2
3
4
6
попередня
наступна