Путін - офіцер СС

Якщо у гуглі задати пошук офіцерів сс, то отримаєте Першого есесівця Путіна
у мене це ось так

не вірите, спробуйте

А Ви уху їли?

А Ви любите уху?tort

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 5 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А скільки Ви цукру купуєте?

Середня пенсія в США - 1500 доларів, на них можна купити 2380 кг цукру. У Франції - 1050 дол (1381 кг цукру), в Польщі - 415 доларів (584 кг), в Росії - 210 дол. (322 кг), а в Україні - 72 долара (135 кг цукру).


15%, 2 голоса

8%, 1 голос

0%, 0 голосов

8%, 1 голос

8%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

62%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

не можна пізнати

ну ніяк не можу допоможітьparik

67%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

33%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Чапаєв на новий лад

Вибрали в 201@ році Чапаєва президентом, а Петьку зробили прем'єром. Бився - бився Василь Іванович з корупцією: і свобода краще, ніж несвобода - говорив, і громадянське суспільство - створював, і ментів в понтів - перейменовував, але нічого у нього не виходить. Крадуть! Навіть ще більше, ніж раніше. Тим більше, що сидіти за економічними статтями тепер практично не доводиться. Втомився Чапаєв, розчарувався і поїхав до подруги Ангели на народ скаржитися, а Петьку за себе залишив. Повертається він через місяць, і навтішитися не може - чиновники ввічливі, хабарів не беруть, працюють швидко і акуратно. даішники не баблоси збирають по кущах, а на перехрестях палицями махають - пробки розганяють. генерали не дачі руками солдат будують, а по полігонах бігають - солдат в атаку за собою ведуть. Лікарі операції роблять безкоштовно, а коли побать пухкий конверт ховаються в ординаторських і замикаються на ключ. А народ, щосуботи виходить на узгоджені демонстрації - бажати довгі літа владі. Благодать! Викликав тоді Чапаєв до себе Петьку, обіймає, цілує, шубу з президентського плеча , з Німеччини привезену, дарує і найбільшим орденом нагороджує. Ну а тепер, каже, колись Петька - як ти за місяць досяг того, чого я за всі роки домогтися не зміг! Видавай, каже, Петька свою військову таємницю! - Та не має у мене ніякої військової таємниці, Василь Іванович, людина я малограмотна, про свободу і несвободу нічого не знаю, дебет з кредитом плутаю, але ось з кулеметом Максимом - управляюся досконало! Тому я просто наказав в кожній установі поставити по два кулемети Максим з повними коробками стрічок і трохи де хтось чесно жити не хоче - чергою, чергою! - Молодець Петька! Продовжуй далі. Тільки ось я одне не зрозумів - а чому два кулемети? - Та пробував я одним обійтися, Василь Іванович, але не зручно - весь час перегрівається!

яка різниця між жінками

Чим відрізняються жінки у віці 8, 18, 28, 38, 48 і 58 років?

8 років – укладаєш  її в ліжко і розповідаєш їй казку.

18 років - розповідаєш їй казки, щоб укласти її в ліжко.

28 років - щоб укласти її в ліжко, вже не треба навіть казок.

38 років - вона розповідає тобі казки, щоб укласти тебе в її ліжко.

48 років – придумуєш  їй казки, щоб тільки не лягати з нею в ліжко.

58 років - не вилазиш з постелі цілими днями, щоб тільки не вислуховувати, як вона складає тобі казки.


42%, 5 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

17%, 2 голоса

42%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

літаючий мотоцикл

Злітна маса літаючого мотоцикла - 250 кілограмів, рухатися він може зі швидкістю до 100 кілометрів на годину, на висоті до 30 метрів. Заряду вистачає на 40 хвилин пересування з крейсерською швидкістю. Регулювати пересування пілот може, змінюючи швидкість обертання одного з гвинтів.

який звір спить у вас..........

Більше ста років тому старий Дарвін довів, що людина - це просто модернізована тварина. За тисячоліття еволюції люди наростили собі мізків, втратили різні звірячі причандали (ну, типу вовни, хвоста, рогів та ін), навчилися прямоходіння, носінню штанів та окулярів, але щось тварина все одно пробивається зовні. Політики, як відомо, теж люди, а значить, ніщо їм не чуже. (с) Уважно придивіться до політиків можна (ось тут)
жи
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая