хочу сюда!
 

Оксана

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Геноцид

 • 21.09.18, 11:48
   Сьогодні втретє дзвонила в Кабінет Міністрів. І грішно, і смішно, та плакала, та що там плакала, вила як вовчиця на погибель цій владі, так вила, як моя бабуся в голодомор і тоді, почув її виття Бог і знайшов на Сталіна Гітлера, так, це було жахіттям, та не бабця виною тому була, це ж не її промисел, а промисел Бога. І почалася ВІЙна. І ви знаєте, ніхто з бабусиної родини в війні не загинув. Ось сьогодні вила я, так як ця влада оголосила мені і моїй дитині геноцид. Та почну з початку. З мене зняли субсидію, так як я стою в центрі зайнятості без виплат, знаходжусь я там довго, так як за станом здоров'я мені не можуть знайти роботу, я вже про це писала  http://blog.i.ua/user/6941606/2233413/, інвалідність теж не оформляють, я не валялась по лікарням, а жила і працювала як могла. Подзвонила я вперше до Кабінету Міністрів, вони дали указівку розглянути мою справу в соціальну службу, та переглянула і відмовила, я вдруге подзвонила, все повторилось. Я відчаялася щось добитись і тоді моя старша донька подзвонила в Адміністрацію Президента, все повторилось, вона вдруге подзвонила, знову все повторилося. Ось сьогодні я дзвоню в Кабінет Міністрів і вже не для того, щоб мені оформили субсидію, розумію, що ця влада викинула мене на смітник, такі як я непотрібні їм в країні, я запитала: "Все зрозуміло, ви мені оголосили геноцид, а як щодо субсидію на дитину, я вже зрозуміла, мені субсидію не дадуть, так я ж не одна проживаю, а з дитиною, як щодо субсидії для неї, 50% для дитини, а не для нас двох, щоб зігріти хоч одну кімнату для неї, та скупати, приготувати попоїсти, вона ж не винувата, що в неї така не путьова мати?". Знаєте що мені відповіли? Десь приблизно так: "Ви отримуєте на дитину допомогу як малозабезпечена сім'я, мабуть в ці дві тисячі входить і комунальні платежі". Шок!!! Я запитую: "Ви думаєте, що на дві тисячі вистачить дитині купити взуття, одежу, прогодувати і ще й заплатити за комуналку? Ви розумієте, що ви оголосили не тільки мені геноцид, а й дитині?" Як ви думаєте, що мені відповіли? Ні, мені нічого не відповіли, кинули слухавку! Так, що українці, ця влада, оголосила геноцид не тільки таким як я, а й дітям в тих сім'ях, в яких субсидія не передбачена батькам, а батьки не спроможні оплатити комунальні платежі. Це істина! 
                                                                                                                                                                     ВІЙ  НА
15

Комментарии

121.09.18, 12:40

Наші діти нужні тільки нам....а владі байдуже на тих, хто не тягне лямку

  221.09.18, 12:49Ответ на 1 от Wnorth

  Наші діти нужні тільки нам....а владі байдуже на тих, хто не тягне лямкуда, это понятно, но власти еще нужны наши полезные ископаемые, промышленность и налоги, а это все и принадлежит, а вернее принадлежало нам всем и с этого общака, должны получать не только власть, а и все граждане этой страны, а так же и дети, которым по праву рождения в этой стране принадлежит это все!!! Моя старшая дочь платит три тысячи в месяц налога не для того, чтобы они за ее деньги получали свои огромнейшие зарплаты и жили со своими детьми в роскоши и богатстве, а для того, чтобы эти деньги шли на благо общества, а в частности, чтобы ее мама могла жить, а не умирать с холоду и голоду!

   321.09.18, 12:56Ответ на 2 от Кат*Ери*На

   Сами выбираем этих.... А потом от них же и получаем "спасибо" за выбор в виде помощи и субсидий.... которые для человеческих самых необходимых вещей не хватает

    421.09.18, 12:57

    вам не дали субсидию на неотопительный сезон?

     521.09.18, 12:58Ответ на 3 от Wnorth

     Сами выбираем этих.... А потом от них же и получаем "спасибо" за выбор в виде помощи и субсидий....которые для человеческих самых необходимых вещей не хватаетя их не выбирала и других отговаривала, та кто меня слушал?

      621.09.18, 13:02Ответ на 4 от Поговорим

      вам не дали субсидию на неотопительный сезон?да, мне не дали субсидию на отопительный сезон, я не могу внести "единого соціального внеску", так как мой доход в месяц составляет 2000 грн. и это пособие.

       721.09.18, 13:02

       обычно так и бывает когда дебилы скачут на майданае за ассоциацию , текст которой никто в глаза не видел! вот получите эуропу!
       сейчас вас ещё и в сепаратизме обвинят, раз вам не нравится наша европейская власть с европейскими ценами.
       от себя только сочувствия..

        821.09.18, 13:04Ответ на 6 от Кат*Ери*На

        вам не дали субсидию на неотопительный сезон?да, мне не дали субсидию на отопительный сезон, я не могу внести "единого соціального внеску", так как мой доход в месяц составляет 2000 грн. и это пособие.ЕСВ вроде для тех у кого доходы неофициальные

         921.09.18, 13:06Ответ на 7 от смайллл

         обычно так и бывает когда дебилы скачут на майданае за ассоциацию , текст которой никто в глаза не видел! вот получите эуропу!
         сейчас вас ещё и в сепаратизме обвинят, раз вам не нравится наша европейская власть с европейскими ценами.
         от себя только сочувствия..
         в этом меня тяжело обвинить, так как я на коленях стояла перед телевизором и в прямом эфире читала "Отче наш" вместе с нынешним министром культуры, когда расстреливали майдан и хто зна, его молитва тогда помогла или моя!!! Я всегда была против власти Януковича, а вернее, я всехда была с народом, а не с властью!

          1021.09.18, 13:07Ответ на 8 от Поговорим

          вам не дали субсидию на неотопительный сезон?да, мне не дали субсидию на отопительный сезон, я не могу внести "единого соціального внеску", так как мой доход в месяц составляет 2000 грн. и это пособие.ЕСВ вроде для тех у кого доходы неофициальныеи для тех, кто стоит на учете в центре занятости без выплат

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая