хочу сюда!
 

Лена

39 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Володимир Парасюк:Кому війна, а кому ...Вчора зачищали один з периметрів зони АТО і зовсім випадково натрапили на неофіційну конюшню Януковича. Відповідальним за коней був Згара Констянтин, один з бойоків Ахметова у 90х.

 Введіть в гуглі ім'я і прізвище цієї людини, і Ви все зрозумієте.

 Добрі люди розповіли, що всі коні були захоплені рейдерським способом. Кожного тижня з цієї конюшні в бік Криму відсилалось по 10 коней. Ціна яких, повірте, зовсім не маленька. За словами місцевих жителів, вартість коней вимірюється десятками і навіть сотнями тисяч у.о.

 Але найцікавіше тут не те.

 Коли ми тільки почали розбиратись у ситуації, до нас з Головного Управління СБУ м. Київа стали надзвонювати "чесні захисники" України і розказувати, який Згара Констянтин порядний чоловік і щоб ми його залишили у спокої. Коли ми відмовились це зробити, почались дзвінки від керівництва МВС із настирливими порадами забиратись із тієї конюшні якнайдалі.

 В одного з конюхів ми вилучили зброю.

 Пане Аваков, моя Вам порада: огляніться навколо себе і уважно подивіться, хто Вас оточує. 99% нашої міліції - це хапуги і злодії в погонах. Жодна реформа міліції, жодні закони не змусять їх припинити красти. Якщо людина звикла так жити, то навіть, якщо Ви їй збільшите зарплату вдвічі чи втричі, вона всерівно буде брати хабарі. Єдиний вихід - розігнати це кодло і набрати в міліцію нових людей. Нехай вони будуть без досвіду, чи спочатку їм бракуватиме професійності, зате вони будуть чесні. Більшість теперішніх ментів і так в органи потрапили за чемодани і не всі навіть Кримінальний кодекс читали, тому втрата невелика.

А стосовно ситуації з конюшнею януковича, саме в цей момент зарухався криміналітет і хоче все "парешать наверху" в МВС.

 Не вийде, хлопці. Ми Вам не дозволимо. Якщо до Вас ще не дійшло, повторюю: Влада в країні належить народу, а не Вам - продажним чиновникам і бандюкам. Ви граєтесь з вогнем. Тепер Українець стане горою за Українця і коли ми запитаємо про Ваші темні справи, від Вас мокрого місця не залишиться.

 Поки прості українці воюють на сході і захищають Україну, чиновники всіх рівнів безбожно крадуть, поки ніхто не дивиться. Знають хапуги, що ми повернемось і повиганяємо їх усіх з добре насиджених крісел, тому хочуть накрасти так, щоб ще внукам вистачило. Але ж ми все бачимо і дуже скоро Ви будете відповідати за кожну гривню, яку поцупили в українського народу.

 В нас тут, на Сході, є дуже просте правило: всі, хто намагається будь-яким способом зашкодити нашій державі, прирівнюється до сепаратиста, а з ними в нас розмова коротка.

10

Комментарии

Гость: Мартышка Чита

14.08.14, 10:05

А Парасюк за рахунок війни також собі бонуси заробляє й піарить себе при першій ліпшій нагоді, хоче пролізти в уряд, має неабиякі амбіції, шельма

  24.08.14, 10:14Ответ на 1 от Гость: Мартышка Чита

  Щось не помічав,що вінхоче пролізти в уряд.Помічав ,що він завжди під кулями на передовій.Дай бог,щоб у нас в уряді всі такі ,як Парасюк були.

   аноним

   34.08.14, 10:16

   скоро и его видимо убьют

    Гость: Мартышка Чита

    44.08.14, 10:18Ответ на 2 от wiward

    Щось не помічав,що вінхоче пролізти в уряд.Помічав ,що він завжди під кулями на передовій.Дай бог,щоб у нас в уряді всі такі ,як Парасюк були.поживемо - побачимо, ще мене згадаєш

     54.08.14, 10:42

     Сам понял что сказал? Власть как была в руках олигархов так и осталась....только олигархи сменились.... простой пример эт закупка броников у коломойского по 18тис.. который непонятно как тендр выиграл

      64.08.14, 10:44

      "зате вони будуть чесні"

      хехе от же ж наив

       Гость: Туго_Входит

       74.08.14, 10:55Ответ на 2 от wiward

       Щось не помічав,що вінхоче пролізти в уряд.Помічав ,що він завжди під кулями на передовій.Дай бог,щоб у нас в уряді всі такі ,як Парасюк були.Ты рядом с ним под пулями?

        84.08.14, 11:42

        у него большое будущее в нашей стране- если не уберут раньше времени.
        Пусть бережет тебя Господь.

         94.08.14, 14:54Ответ на 5 от bakenbard

         Власть была у воров.И не надо нам тут про олигархов мычать.Мы сами знаем у кого была власть и у кого она сейчас."МВД нашло поставщика бронежилетов и касок в Польше. Конкретно за это отвечает господин Чеботарь. Они попросили нас в связи с длинной процедурой оплатить 3 миллиона 300 тысяч евро за каски и бронежилеты. Мы взяли и оплатили", - сообщили в компании. Представители Авиас уверяют, что в данном случае они не закупщики, а плательщики. Мол, заказ делало МВД, Авиас оказывала услугу по быстрой оплате. "У нас есть два зеркальных контракта. Один контракт с поляками на ту сумму, которую они указали, и второй контракт с Нацгвардией зеркальный на ту же цену. Т.е. Авиас не зарабатывает на этом, мы делали бесприбыльную операцию", - добавил Корбан. Источник: http://censor.net.ua/n296073 Источник:

          104.08.14, 14:56Ответ на 7 от Гость: Туго_Входит

          Мне что,перед тобой отчитываться,чем я занимаюсь?

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая