хочу сюди!
 

Оксана

40 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Без підвищення / Мама на прогулянці / Зміни в місті

На роботі не захотіли підвищувати оплату, хоча електроенергія здорожчала майже вдвічі. Мабуть, справи в офісі йдуть не дуже гарно. Бо і платять пізніше, ніж зазвичай. Напевно, попит знижується. Це погано, оскільки трапляються завдання, які вимагають багато часу. Та й не додає натхнення. Й так останнім часом нічого не хотілось, а тепер і поготів.

----
Мама давно не виходила на вулицю. Правда, пів року тому був вихід на двір. І ось нещодавно несподівано прогулялась. В принципі, нічого незвичного, але з минулого року це як незвична подія. Й то, дається з великим трудом, тому що з віком здоров'я не додається, а навпаки.

----
Читав про зміни в місті.Біля залізничної станції замість МАФу поставили капітальний кіоск. Причому так, що ширина тротуару набагато зменшилась. В Фейсбуці піднімали галас, але було схоже на договорняк, коли начебто противники, а фактично нічого не змінюють. Зрозуміло, що попри обурення громадськості новий кіоск, побудований з порушенням правил, не будуть.

Ще одна новина теж пов'язана з хаотичною забудовою. Дитячий майданчик з бюветом перебудують під кіоски. Майданчик для дітей залишать, але потіснять, а ось бювету не буде. Роблять з нашого міста базар-вокзал:(
3

Коментарі

11.06.23, 18:06

виключай комп і лягай спати.

  21.06.23, 18:23Відповідь на 1 від WalKing

  Прямо як мама каже.

   31.06.23, 18:32Відповідь на 2 від Makcімаліст

   Прямо як мама каже. та хоч виспишся, а там може світла думка заскочить . )

    41.06.23, 19:47Відповідь на 3 від WalKing

    Ну, під ранок висипаюсь. Сьогодні довго спав.

     51.06.23, 20:05Відповідь на 4 від Makcімаліст

     Ну, під ранок висипаюсь. Сьогодні довго спав.молоток ! ) по собі знаю - виспався - ти хлоп, не виспався - на гівно схожий зеркало страшне та мутне, ... але мозок говорить - все так хріново не буде . )

      62.06.23, 09:35

      здається ми с тобою в одному селі живемо. біля бувшого бювету часом гімназії не має? а на вокзалі напроти побудованого кіоска не відділення приватбанку?

       72.06.23, 11:36

       Тут таке. Добре, що й так платять. Зараз складніше знайти роботу поза межами СОУ.

       Моя мама виходить частіше, навіть ходить у магазини. Батько навіть на дачу почав їздити електричкою.

        82.06.23, 11:38

        Хаотична забудова, оце все жлобство — все це бісить безмежно. Але тут якщо не можеш поміняти ситуацію, поки що терпи. Якщо можеш — дій...

         92.06.23, 14:03Відповідь на 6 від ЙожеГФТуманэ

         здається ми с тобою в одному селі живемо. біля бувшого бювету часом гімназії не має? а на вокзалі напроти побудованого кіоска не відділення приватбанку?Біля бювету чи то гімназія, чи ліцей. Не знаю, який у неї статус.

         Відділення банку, по-моєму, нема.

          102.06.23, 14:04Відповідь на 8 від Nech sa paci

          Простіше обходити, щоб не було обурення.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна