хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Фільм по тєліку

Вчора вперше за хтозна скільки часу подивився телевізор. Влаштував вихідний, бо працювати було влом. Надвечір від нудьги дослідив програму передач на ТБ і, о здивування, знайшов художній фільм "Бамблбі". Оскільки його раніше не показували по телеканалам, вирішив подивитись. Тим паче, в українській озвучці має бути цікавіше, ніж у російській, ще й за гроші.

Кіно відносно нове — 2018 року. Хоча деякі уривки з нього вже бачив на Ютубі. Що сказати... Спін-офф (тобто, передісторія до фільмів "Трансформери"), а це трохи не те, що продовження. Плюс — типово "Амьєріканскій філм": політкорректний, з любовною лінією. Ще й роботів мало (при цьому Бамблбі змінює альтформу аж три рази!), сюжет видається розтягнутим. Та й дивно, як головний персонаж-трансформер вистояв у боях зі зграєю десептиконів. Але треба було подивитись.

А ось що обурило — так це три (якщо не більше) рекламних ролика про "Слуг народу" — і це лише в одному(!) рекламному блоці.

А ви як, дивились "Бамблбі" в кінотеатрі чи на стрімінгових сервісах? І коли востаннє дивились передачі або фільми по тєліку?
3

Последние статьи

Комментарии

Гость: Ч y д a ч к a

118.10.20, 18:44

...якщо фільм сподобався, то можу в інтернеті знайти; дивлюся на телефоні (зручно). А старі фільми намагаються без реклами показувати. Звісно, я перебираю харчами.......і дуже рідко що хочеться дивитися. Але якось дивилася комедію, яку планувала подивитися у кінотеатрі ЖОВТЕНЬ на Падолє, подивилася на ЮТУБ..........ну....українською мовою. Було весело. Реклами не було. "Босоніж у Париж". Хороше кіно. Прімітивне трохи, але з філософським підтекстом))) майже про роботів, сучасних людей...

  218.10.20, 19:27

  ...Пару років тому завантажив, гарне фільмисько)..Без реклами йобаних слуг)))

   319.10.20, 12:56

   Тєлік у фоні доводиться постійно слухати, бо мої дивляться. Сам дивлюся там переважно футбол — дуже рідко, бо морально важко відібрати пульт.

   Фільми по інтернету дивлюся дуже рідко. Вони всі такі довгі...

   Із переглянутих за 10–15 років фільмів найбільше запам'яталися такі:

   Mothman Prophecies (2002) — про паранормальне за мотивами розповідей уфолога Джона Кіля, вперше дивився по тєліку.

   Magnolia (1999) — про відповідальність за вчинки, дуже довга гротескна трагікомедія.

   A Bronx Tale (1993) — про мафіозні італійські квартали в Нью-Йорку, дивився по тєліку.

   Phoenix (2014) — німецький фільм про післявоєнне хворе суспільство, дивився по тєліку.

    419.10.20, 13:06

    Ось головний трек із першого фільму:

    https://soundcloud.com/andy-milburn-1/halflight

     519.10.20, 13:14

     https://soundcloud.com/andy-milburn-1/movement1

      619.10.20, 15:56Ответ на 1 от Гость: Ч y д a ч к a

      ...якщо фільм сподобався, то можу в інтернеті знайтиEx.ua немає. Знав ще один сайт, але й там вже не подивишся. А українською взагалі не знайти.