хочу сюда!
 

Вита

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-55 лет

Масова міграція з Живого Журналу

Почитав, що пишуть у бложиках — народ справді масово втікає з LiveJournal. Хтось по причині нових більш жорстких правил. Хтось через сам факт переходу під російське законодавство без попередження (хоча це й так було зрозуміло). Іноземці бояться правил російською мовою — і подалі від гріха «випилюються». Тепер в ЖЖці буде ще більше реклами, ще більше рашистської пропаганди (яку неможливо відключити). Хтось каже, що антиросійських юзерів не будуть сильно пресувати — дістанеться лише головним. Але жити в страху ніхто не хоче.

На днях ЖЖку закинув один із найпопулярніших блогерів українського сегменту —  Ігор Бігдан (ibigdan) . Інші популярні юзери теж згортають діяльність. З тих, кого читав на початку знайомства з Живим Журналом, після нових правил майже нікого не залишилось.

У зв'язку з масовим відтоком блогерів, програмісти LiveJournal закрили копіювання блогів на інші блог-платформи.
5

Последние статьи

Комментарии

19.04.17, 16:55

Я с ЖЖ ушел несколько лет назад, полностью удалил аккаунт. И не жалею. Иногда читаю интересные публикации по ссылкам.

  29.04.17, 17:05

  а куда в основном бегут?

   39.04.17, 17:41

   я там вірусяку таку зловила, що мусила зносити вінду. Ну їх. Заходжу тільки в свої рецепти. І все. Треба було б і їх кудись перенести.

    49.04.17, 20:52

    "У зв'язку з масовим відтоком блогерів, програмісти LiveJournal закрили копіювання блогів на інші блог-платформи." - заглянул ради интереса, никаких попыток защитить контент от копирования/переноса не нашел.

     510.04.17, 18:51Ответ на 2 от trinks

     а куда в основном бегут?Dreamwifth, Blogspot, Wordpress.

      610.04.17, 18:53Ответ на 3 от Анна-Мария

      Як?
      Хоча там незахищене (незашифроване) з'єдання. Як і на i.ua

       710.04.17, 18:54Ответ на 4 от йо-майо

       "У зв'язку з масовим відтоком блогерів, програмісти LiveJournal закрили копіювання блогів на інші блог-платформи." - заглянул ради интереса, никаких попыток защитить контент от копирования/переноса не нашел.Я все скопірнув раніше. Народ пише, що блоги не переносяться. Пишуть, что в когось півблогу скопіювіалось, а потім зупинилось.