Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Свежие фотографии

Свежее видео

Свободу Віскаріону!

 Все течет, все изменяется. Человечество не стоит на месте, движется вперед гигантскими прыжками. Техника, медицина, землеводство и прочие отрасли. Жизнь каждого человека, - и та меняется, в худшую или лучшую сторону - неважно. Одна юашка стоит на месте, разве что кнопки да иконки местами админы поменяют. 
   Все вы знаете одного нашего блогера, - лучшего блогера данного сайта по многочисленным опросам и отзывам. Который, несмотря на свою активность, остроумие и впечатляющие заметки сидит под лентой. Не пора ли его выпустить? Ну грешил раньше, ну и чо? Он ведь исправился. Даже преступникам дают поблажки "за давностью лет", почему бы сий закон не ввести в блогах?
   Короче.  Админы, свободу Вискариону!
[ Читати повністю... ]
85%, 35 голосів
[ Читати повністю... ]
15%, 6 голосів

Хотіла написати про Енвера Ізмайлова

Пішла дивитися його звернення до народів. Після фрази "Нас (кримських татар, росіян, українців прим.) хотят столкнуть лбами", передумала. 

Напишу краще, про інших стрьомних чуваків, хоч і не заслужених артистів і спонсори мені їхні не подобаються. 

Ви Лігу Сміху дивитесь? Знаю-знаю, у вас телевізора нема або ви вже 4 роки його не вмикаєте. Але всеодно спитаю, дивитесь чи будете відповідно моді останніх років відповідати? Так от, у другому сезоні в Лігу Сміху пробилась команда хмельничан. Якщо вас досі цікавить, чому я пишу таким диким суржиком, не полінуйтеся знайти в інеті їх виступи. Команда зветься "Отдихаем вместе" соррі, за кальку, я з телефону без російської розкладки набираю. Я, коли їх виступи дивлюсь, не знаю, де сміятися, хоча судді в захваті. А все тому, що я теж у цьому живу - в цьому діалекті, в цих ситуаціях і т. д. Так шо не мені треба за замітки веселі дякувати, а місту, в якому довелося жити) )))) Веселих вихідних.

Собачечок вам у стрічку

Джессі - це 37 кіло життєрадісного ідійота! Я колись думала, що стафф, то сурйозна собака, бойова, витримана, зуби-слюні і злющі очиська. Так от! Це абсолюно дурацка собака!!!!!! Дивіться самі.

Сидить, як пляжна красуня завжди. [ фото цуциків ]


Періодично виглядає сонечко.

Все частіше і частіше. Тож гріх цим не скористатися. Я виходжу у Чарівника на відкриту лоджію, сідаю на стільчик, закидаю ноги на перила і намагаюся вділити хоч 30 хвилин на теплі ванни. 
Так приємно розслабитись! Попивати гіркувату каву, підставляти тіло сонячним поцілункам, поки вітерець плутається у волоссі. Безмежно люблю життя і обрій! 
Як і диявол у дрібницях, так і щастя! Чи Бог, як кому зручніше :) 
Радісного вам травня! 

Про любофф

От часом мужик косячить страшенно. Прям косяк на косяку сидить косяком поганяє і вопше. І ти така спочатку мовчиш, потім говориш, потім псіхуєш і помаленьку перетворюєшся на птичку-невеличку - зайобушек називаться однако! Существо неймовірно миле, но плять зайобує!

А потім косяиш ти! А мужик мовчить. А ти чекаєш, що щось скаже неприємне, бо каг бе справедливо. А він мовчить, ніби нічо й не сталося. І ти думаєш: Бляаааааа, а якби він ото тобі так почав мозок виносити, як ти йому останнім часом за все? Та провалилася б крізь землю!!! Як він тебе терпить взагалі досі? Як ти така нарвана до своїх років дожила?nevizhu

Цінуйте половинки. І ті що фізичні у штанях. І ті що інші люди, але поруч в житті. 
Добра і щастя від Ньотки всім. 

зи. А я нагадую, не пропустіть! http://blog.i.ua/user/6688269/1897063/

Фрази і цитати

  • 10.05.16, 08:39
  • 2016
От я пам'ятаю, що ця тема вже десь вспливала, але забула, де саме. Може в мене ж таки))) Може у Марін...
Улюблені фрази, що вже роками зі мною.

поки у мене є я, то я не пропаду!
Спеціально надрукувала з маленької, і безлико, бо тут не один сенс закладений. Це і поки є я сама в себе, то справлюсь зі всім. І поки в мене є "Я", тобто поки являюсь особистістю - житиму. І ще це про те, що надіятись у першу чергу треба саме на себе. 

 А ти перетвори свій страх на секс. Ти йди, бійся і кінчай.
Ада Самарка "Смак заборони". Читали? Кришеснос повний! Я досі не можу визначитися сподобалось мені, чи викликало негативні відчуття сіє творіння. Але у фраза точно подобається, згадую у непевних ситуаціях.
[ багато ]Хто

сьогодні прийшов раніше додому і, замість того щоб щось робити, досі читав нову книжку, той я!  
Валентина Мастєрова "Суча дочка". Хороша книга. Раджу. 
Взагалі я віднеслась до неї упереджено. Надто багато гарних відгуків - вірний признак, що не буду у захваті! Більшу частину прочитала досить рівно, подумуючи, що добре, дуже добре. А вже десь там, ближче до кінця, на листі мене НАКРИЛО! І навіть ляп на останній сторінці не стер мого враження (тут за пару метрів на льоду стоїть і тут же падаючу підхоплює. хм. Напевно що редаговано кимсь розумнішим, звісно, але блін, покажіть мені, як це робиться!). 
По моїй особистій шкалі п'ятірки з плюсом наразі, з прочитаного за остані пару років,  удостоюється Люко Дашвар, Юрій Винничук і Василь Шкляр. Це щось таке, шо поза всякими межами і розуміння в тому числі. 
А на тверду 5. наприклад, Марія Матіос, Макс Кідрук. А тепер і "Суча дочка" Валентини Мастєрової. 

Аларм! Аларм!

21 травня буде День вуличної музики.  Це міжнародне свято припадає на третю суботу травня. 

Теоретично, для участі треба лише бажання, музичний інструмент і гарний настрій. Але в наш час почалися якісь списки, реєстрації і профіти у вигляді замітки про дійство на тирнетових просторах. 

Брат гратиме на вулицях Кам'янця-Подільського в силу непероборної любові до міста. Ніде не реєструється, оскільки в списках і обязаловці губиться сама ідея вуличного дійства.

Хто хоче приєднатися, приходьте з інструментом! Хто хоче послухати, го на вулиці!  Безумовно, в цей день будуть і інші музики, на будь-який смак, організовано чи спонтанно, зі списку чи по велінню душі, то неважливо насправді. 

Можна і треба. 
Слухати! Радіти! Танцювати! Співати! Підігравати! Знімати фото і відео! Кидати в сумку гроші! Ходити від однієї групки музикантів до іншої! Насолоджуватись! Відкривати для себе нове звучання чи навіть інструменти! 

Не можна псувати
- фейси і прочі фіззапчасті музикантам
- інструменти
- настрій людям 

Виходьте у Кам'янці-Подільському! Виходьте у інших містах! Насолоджуйтесь! Не соромтесь - це весело! Даруйте цьому світу посмішки! Всім добра! ЦІлую, люблю. Ньотка!Фото з минулорічного свята
[ Читати далі ]

Життя крокує

Від холоду ми трішки намагаємось розвалитися на запчастинки, але, надіюсь, потепліє все ж раніше.
Аліса хуліганить, поставила Джесіці бланш на днях, поки їх у кімнаті двох закрили. 
Джесіка теж хуліганить, з'їла знову шматок лінолеума свіжопостеленого і півпачки сигарет. 
Я хуліганю. Чи то ігнорю. Чи то ображаюся. Чи ображаю... Ну, шось таке, короч.
Малюк привіз перше, друге місце з чемпіонату світу по всяких там кобудо і мені мені магнітик з міста проведення.
Живемо. 


У мене

період #говорюшодумаю. Так шо всі ходять подалі від мене в тій чи іншій ступені ображеності! А я никаюсь на балконі, кутаюся в старий теплющий халат, тихо-мирно рощу їжачка з окурків і почуття вини. 
Зараз погуляю Алісу, відлежусь у гарячій ванній і пірну під теплу ковдру. Надіюсь мені присниться щось хороше.