Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Кайф

Де тільки маша не була©

Якщо хочете привернути увагу, посидьте півгодини на сходинці місцевої поліції. Тільки лінивий не зробив мені зауваження! Дивувалися, переживали, засуджували. В мене трішки шок, відвикла від наших людей.

Зіткнулася зі старим знайомим, пили каву, ловила себе на думці, що мені соромно його знати.

Забрала паспорт, пішла на піццу. Такий кайф ввіткнути навушники і нікуди-нікуди не спішити. Пройшлася потім по магазинах. Зайшла до тьоті Каті на півгодинки, тре буде колись про неї. обов'язково написати - потрясна людина. А коли на автостанції зустріла ще й двоюрідню тітку, зрозуміла, що план спілкування з ким давно не бачилась виконаний В мене зараз період такий кльовий. Правда, передував йому довгохреновійший. А тепер я неймовірно кайфую! Прям від усього. Від людей поруч - розумних, рідних, з прекрасним почуттям гумору. Вони виручають, опікуються, допомагають, підтримують, роблять усілякі приємності і просто є отакі класні. І мені хочеться віддячити за їх присутність у моєму житті стократ. Кайфую від літа, ягід, зелені, звуків. Від собак. Від житла. Кайфую сама від себе. Нарешті знову. Звикла до свого нового фейсу, нової міміки, вже не стрємаюся дзеркала зовсім. Так мені якось класно і легко! Почала виповзати періодично з квартири і ракушки. Піду, а то ще море роботи - кишені горохом не набиті, малина і вишні необ'їдені, молоко не випите, кішка за вухом не чухана. Я така зайнята, така зайнята! ))))) А завтра вранці вже ж їхати!

Вдома

- От залишилось на кілька хвилин само у хаті і гавкає! Чого б я оце гавкала? - інформую на ходу маму, що йде з городу.
- Хто?

Тобто розумієте, да? У неї навіть сумнівів не виникає, що це можу бути я, Лесик, кішка чи їжаки і зовсім необов'язково собака. Захоплююсь маминою готовністю до будь-якої ситуації!

Я трішки запарилась останнім часом

Але зараз є вільна хвилинка. Я у Хмельницькому. В себе на квартирі. З Алісою. Тихенько релаксую за чашечкою кави на лоджії і дивуюся спокійному короткому моменту. 

Лесик поскакав забрати ноутбук з ремонту. Малюка розчарувала, що суші сьогодні відміняються, а прибирання - нітрохи. Маму заспокоїла, що брат приїде аж увечері або завтра. Чарівнику побажала гарного дня на роботі. 

Чим довше не пишеш, тим важче знову починати, адже стільки всього сталося! І варто було б спершу описати, як я їздила в село, що роблю у місті і все таке.... Але краще просто кілька рядків, щоб обізначити свою присутність, бо будуть нові події, нові поїздки, нові емоції. А вчорашнє залишу у вчора. 

Привіт тим, хто скучився і не відписався за паузу у блозі. Добра вам і радісного літа. Ньотка. 

Доктор Звук

У минулий приїзд брата дивилися Корпорацію Монстрів. Цього разу- Тачки. Просто по смаках на фільми ми не сходимось, тож отака альтернатива. І зацікавила нас, короч, озвучка. А особливо голос Сирника. Отак ми і нагуглили українську людину, яку соромно не знати.
Юрій Коваленко. Виключно закадровий. Виключно неймовірний. Почитайте, хто так само вперше чує, ми були вражені.
Сонячного літнього дня усім. Цілую, люблю. Ньотка.

Любі друзі

Тепер у Ньотки є дві нові папочки: Віддам  і Продам 

У першій на даний момент дві книги,  можу віддати у Хмельницькому або переслати поштою за ваш рахунок. 
З'являтися там буде усе, що мені прибандюриться. 

У другій всякі хендмейди, швидше за все.  Наразі пробники крему для рук, хто не хоче брати велику баньку. Із всіх, хто користувався, є один нейтральний відгук, один без відгуку наразі, остальні відгуки дуже позитивні. Ціна+пересилка за ваш рахунок. 

Якщо я протягом доби не відповідаю в чаті, пишіть на пошту nyotka@i.ua там вже точно побачу навіть із телефону. n

Скільки ж радості

приносить одна маленька галочка навпроти напису "Заблокувати рекламу"!!!!!!! А то останнім часом вже хотілося кидатися ноутбуком і нікуди не заходити зовсім! Таке враження, шо всі сайти різко ступили на межу виживання і перетворилися на рекламні із манюсінькими шматочками інформації чи фільмів. 

-//-//-//-

Перше червня принесло мені три взаємовиключні справи. А у вас як літо почалося?

До Дня блондинок!

Шнур співає, шо тільки я риба його мєчти і ахуїтєльна, поки я танцюю по квартирі зі шваброю в джинсах і лівчику. 

Зі святом всіх, кого воно стосується і пам'ятайте, без нас цей світ не був би таким яскравим! 

*тут мало бути фото, але я спішу*

Цьомки всім шоль!


Трохи фото

Минулого тижня заїжджав брат по дорозі з фестивалю.

[ дивитись ]Отак і живу якось...Волю Віскаріону!

Не мовчи. Створи замітку та підтримай акцію для повернення Віскаріона до стрічки!

Якщо ти друг Віскаріона і навіть якщо ти часто знаходишся з ним по різні боки барикад, НЕ СТІЙ ОСТОРОНЬ! 

Якщо ти бачиш цей сайт як можливість спілкування з реальними людьми, а не постійну війну з тролями, то НЕ СТІЙ ОСТОРОНЬ! 

Якщо ти не боїшся покарання НЕ СТІЙ ОСТОРОНЬ! 

Якщо ти більше не хочеш чути, що сайт помер і перетворюється на лайно  НЕ СТІЙ ОСТОРОНЬ! 

Народ! Сайт робимо саме ми і наші замітки!  НЕ СТІЙ ОСТОРОНЬ! 

Текст від Муха-ха-ха

Віскаріону волю!

Людина 7 років на сайті. Пише постійно. Мінімум копіпасти. Пише добре. Поводить себе адекватно і ввічливо. Я хочу бачити його у стрічці, а не мимольотне гамно, шо затримується тут максимум на місяць. Адміни, нам не пофіг, кого читати і хто буде обличчям сайту.