Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Львівська область

Була сьогодні на Львівщині - безмежно розчарована. Не сумніваюся, що сам Львів, до якого я так і не доїхала, величне місто, але область!!!!........ Просто нема слів. Вся проблема у дорогах. Після того, як всі внутрішні органи відірвалися, перемішалися і впали в труси, я втратила здатність помічати прекрасне, так само як толком говорити і дихати. Мені лише гикалось і нудило. Я була у різних куточках України, але такої конченої траси не бачила ніде!!!!!!!!!!!!!!!
Рятували ситуацію лише люди. Ті, які були зі мною і ті, які мило посміхалися, поки ми на тремтячих ногах заплутаними язиками намагалися пояснити кому каву з молоком, кому без цукру, а кому обов'язково з кришечкою, бо без кришечки не жізьнь! Спасибі їм величезне і сердечне!!! 

Жизнь, как она есть

- Если бы мы с женой так ругались, мы бы не развелись
Мені хочеться думати, що в цій фразі щось є. Кіно хороше, мені сподобалось. 


Просто день

Надибала таку цікавезну штуку - зависла на півдня  http://http://mosmetod.ru/centr/proekty/pravilno-i-bystro/index.php?option=com_k2&view=item&id=5308 Відкрила для себе факт, що мої мізинці асолютно дерев'яні. Зате трохи звикла до нової клавіатури. Дуже раджу! 

Подивилася "В спорте только девушки" Загальне враження - позитивненько. Мінус - сюжет старий, як світ. Плюс - Илья Глінніков і Олександр Головін прикольно виглядають у жіночому образі))) хоча б заради цього варто глянути. 

Багіня!

Дивилася сьогодні фільм "Богиня"  http://megogo.net/ru/view/102381-boginya.html  
Раджу усім домогосподаркам і мамам маленьких дітей. 
Коротка рецензія: мужик весь фільм мудак, але в кінці хеппі-енд, звичайно. 
Бонус картини: в кого жорсткий недосекс можна переглядати багато раз місце, де чоловік героїні знімає майку. В нього афігєнне тіло!!! Момент з голою задницею теж можна дивитися, але він там в кінці пукає.

Страницы:
1
26
27
28
29
30
31
32
33
предыдущая
следующая