Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Прівідєніє іспарилось

Вона чесно проспала будильник на першу електричку. Я сказала: "Нічого страшного, ти якраз встигаєш вмитися, випити кави і поїхати на другу".
На другу електричку вона спізнилася, бо не сіла в маршрутку. "Я зараз прийду!" - повідомила мені трубка із погано прихованою радістю. "В мене є вибір?" - про всяк випадок, спитала я. 
На третю електричку я вже майже випихала її ногами. Прівідєніє крутилася до останнього. Коли вже тре було виходити, вона раптом захотіла кави, в туалет, пити, їсти, згадала купу цікавих історій і дуже важливих новин. А ще ж підфарбуватися, взутися, розчесатися... Наостанок була спроба довго і ретельно щось вишукувати у гаманці, але я, дуже добра дівчинка, рівним спокійним голосом їй повідомила, що коли вона і тепер не поїде, то буде гуляти містом цілий день, а не сидіти в моєму ноутбуці, халаті і холодильнику. Клацнувши замком глянула на годинник - може встигне за 20 хвилин. А, мать її  туди, не встигне, нехай їде автобусом, не розориться! 
Електричка спізнилася. То було моє і її щастя!

Насправді, я не зі всіма така. Прівідєніє (в данному випадку середній рід і жіночий) дісталася мені по наслєдству від бабуськи-сусідки в селі і дівчини, з якою я деякий час дружила в шкільні роки (старша сестра Прівідєнія). Тож для мене це чумуйдан без ручки, но на ножках. І тими ножками воно за мною бігає скрізь, де встигає.  Завдяки природній простоті і наївності, Прівідєніє щитає, шо всі люди на світі - мама і папа. А всі, хто ще її не вдочерив  і бажання ніякого не виявляє - нехороші редіски. Всі мої попитки пояснити, що я не зобов'язана нею опікуватися розбиваються об чебурашачий погляд,  опущені куточки губ і фразу "та ньи-ньи, я всьо поняла!" Думаю не треба казати, що це нічого не міняє і вона продовжує бачити у мені маму, тьотю, подружку і наставника по тіпу Сковороди. Це могло б мені лестити, якби так не заїбало. 

Щойно дзвонила. На днях знову збирається у місто.  За що? Боже, дай їй щастя, але подалі від мене, будь ласка! 

плять!

Третій день вдома, а ні поговорити, ні потрахатись нормально неможливо! kill

Не без жалю, але вперед

Здається, я це зробила. Нарешті викинула з голови нав'язливу ідею вивчити італійську мову. Не без суму правдаtears Однак, час уже було визнати самій перед собою безперспективність цього заняття. Мотивація "для душі" не діє в такому випадку, на жаль. Співрозмовників толкових так і не знайшла. Плюси на майбутнє присутні, але мінуси переважають поки що. Надіюсь, колись повернутися до вивчення, а зараз треба скинути цей груз невиконаної роботи і зосередитися на тому, що допоможе мені купити автомобіль. Уявлення не маю, правда, коли це станеться і на скільки років розтягнеться, якщо не трапиться якогось чуда))) Та хоча б на навчання пора починати збирати. Ось ще тільки з двома боргами розрахуюся... Боже, як же безглуздо це все звучить і як же я у все вірю, незважаючи ні на що! Я зможу. Людина може все, коли захоче. 

Заїхало

Вже деякий час в умі "Ой. а что это такое просыпается? Ой, а чьи это глазки откры-ва-ю-тся?boyan "  і одразу ж  логічне продовження "Родила царица в ночь не то сына, не то дочь, не мышонка, не лягушку, а неведому зверушку"

Я їду додому. До себе додому-у (с)

"Блондинка в законі 2" - фільм про блондинку, для блондинок. Кінець рецензії! bye

Сумно без собаки. Нема об кого ноги погріти. Ніхто не шкряботить у двері, коли гримлю посудом. Ніхто не проситься на ручки, не пикає іграшками. Ніхто не підставляє пузік чухати. В магазин не ходжу, бо ж звикла під час прогулянки робити покупки. Ніхто не хропе на подушці поруч. Коли вимикаю світло увечері, стає навіть трішечки страшно, тож намагаюся бігом заснути. Заходиш у квартиру - тиша, ніхто не біжить слинитись і дряпати ноги. Прокидаюся вранці і не треба йти на вулицю - спи скільки завгодно, тупи в інтернеті, йди в душ хоч і в обід. Тааааакаааа нууууудь!!! 
Через шість годин вже буду цьомкати свого волохатого лотоса. Якщо не повернуся, знайте, це чудо мене зализало нафігdraznilka lol

Люди такі люди

Бабушка, страшно мне в сенцах и в комнате.
Мне бы поплакать на вашем плече.
Есть лишь убийства на свете, запомните,
Самоубийств не бывает вообще. 
(Евтушенко)
Шо за люди пішли? Чуть шо, зразу біжать рахунки із життям зводити! Добре, що Бог на небі є, не дозволяє. 
Я сьогодні "працювала" шидкою психологічною допомогою. І так воно якось все... Ну, попався тобі мужик гамно. Ну, да, прожила з ним близько десяти років. Ну, назвав він тебе перезвав по всякому. А самовбиватися для чого? А головне через кого??? Через повне чмо, яке сидить на твоїй шиї, бухає, вичавлює всі соки, гуляє майже в відкриту? stena Я відмовляюся це розуміти! І чому такі наділені всілякими чеснотами жінки вибирають у спутники відвертих дегенаратів? 
Ох! Піду викручу жилетку. 

Львівська область

Була сьогодні на Львівщині - безмежно розчарована. Не сумніваюся, що сам Львів, до якого я так і не доїхала, величне місто, але область!!!!........ Просто нема слів. Вся проблема у дорогах. Після того, як всі внутрішні органи відірвалися, перемішалися і впали в труси, я втратила здатність помічати прекрасне, так само як толком говорити і дихати. Мені лише гикалось і нудило. Я була у різних куточках України, але такої конченої траси не бачила ніде!!!!!!!!!!!!!!!
Рятували ситуацію лише люди. Ті, які були зі мною і ті, які мило посміхалися, поки ми на тремтячих ногах заплутаними язиками намагалися пояснити кому каву з молоком, кому без цукру, а кому обов'язково з кришечкою, бо без кришечки не жізьнь! Спасибі їм величезне і сердечне!!! 

Жизнь, как она есть

- Если бы мы с женой так ругались, мы бы не развелись
Мені хочеться думати, що в цій фразі щось є. Кіно хороше, мені сподобалось. 


Просто день

Надибала таку цікавезну штуку - зависла на півдня  http://http://mosmetod.ru/centr/proekty/pravilno-i-bystro/index.php?option=com_k2&view=item&id=5308 Відкрила для себе факт, що мої мізинці асолютно дерев'яні. Зате трохи звикла до нової клавіатури. Дуже раджу! 

Подивилася "В спорте только девушки" Загальне враження - позитивненько. Мінус - сюжет старий, як світ. Плюс - Илья Глінніков і Олександр Головін прикольно виглядають у жіночому образі))) хоча б заради цього варто глянути. 

Багіня!

Дивилася сьогодні фільм "Богиня"  http://megogo.net/ru/view/102381-boginya.html  
Раджу усім домогосподаркам і мамам маленьких дітей. 
Коротка рецензія: мужик весь фільм мудак, але в кінці хеппі-енд, звичайно. 
Бонус картини: в кого жорсткий недосекс можна переглядати багато раз місце, де чоловік героїні знімає майку. В нього афігєнне тіло!!! Момент з голою задницею теж можна дивитися, але він там в кінці пукає.

Страницы:
1
24
25
26
27
28
29
30
31
предыдущая
следующая