Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Заїхало

Вже деякий час в умі "Ой. а что это такое просыпается? Ой, а чьи это глазки откры-ва-ю-тся?boyan "  і одразу ж  логічне продовження "Родила царица в ночь не то сына, не то дочь, не мышонка, не лягушку, а неведому зверушку"

Я їду додому. До себе додому-у (с)

"Блондинка в законі 2" - фільм про блондинку, для блондинок. Кінець рецензії! bye

Сумно без собаки. Нема об кого ноги погріти. Ніхто не шкряботить у двері, коли гримлю посудом. Ніхто не проситься на ручки, не пикає іграшками. Ніхто не підставляє пузік чухати. В магазин не ходжу, бо ж звикла під час прогулянки робити покупки. Ніхто не хропе на подушці поруч. Коли вимикаю світло увечері, стає навіть трішечки страшно, тож намагаюся бігом заснути. Заходиш у квартиру - тиша, ніхто не біжить слинитись і дряпати ноги. Прокидаюся вранці і не треба йти на вулицю - спи скільки завгодно, тупи в інтернеті, йди в душ хоч і в обід. Тааааакаааа нууууудь!!! 
Через шість годин вже буду цьомкати свого волохатого лотоса. Якщо не повернуся, знайте, це чудо мене зализало нафігdraznilka lol

Люди такі люди

Бабушка, страшно мне в сенцах и в комнате.
Мне бы поплакать на вашем плече.
Есть лишь убийства на свете, запомните,
Самоубийств не бывает вообще. 
(Евтушенко)
Шо за люди пішли? Чуть шо, зразу біжать рахунки із життям зводити! Добре, що Бог на небі є, не дозволяє. 
Я сьогодні "працювала" шидкою психологічною допомогою. І так воно якось все... Ну, попався тобі мужик гамно. Ну, да, прожила з ним близько десяти років. Ну, назвав він тебе перезвав по всякому. А самовбиватися для чого? А головне через кого??? Через повне чмо, яке сидить на твоїй шиї, бухає, вичавлює всі соки, гуляє майже в відкриту? stena Я відмовляюся це розуміти! І чому такі наділені всілякими чеснотами жінки вибирають у спутники відвертих дегенаратів? 
Ох! Піду викручу жилетку. 

Львівська область

Була сьогодні на Львівщині - безмежно розчарована. Не сумніваюся, що сам Львів, до якого я так і не доїхала, величне місто, але область!!!!........ Просто нема слів. Вся проблема у дорогах. Після того, як всі внутрішні органи відірвалися, перемішалися і впали в труси, я втратила здатність помічати прекрасне, так само як толком говорити і дихати. Мені лише гикалось і нудило. Я була у різних куточках України, але такої конченої траси не бачила ніде!!!!!!!!!!!!!!!
Рятували ситуацію лише люди. Ті, які були зі мною і ті, які мило посміхалися, поки ми на тремтячих ногах заплутаними язиками намагалися пояснити кому каву з молоком, кому без цукру, а кому обов'язково з кришечкою, бо без кришечки не жізьнь! Спасибі їм величезне і сердечне!!! 

Жизнь, как она есть

- Если бы мы с женой так ругались, мы бы не развелись
Мені хочеться думати, що в цій фразі щось є. Кіно хороше, мені сподобалось. 


Просто день

Надибала таку цікавезну штуку - зависла на півдня  http://http://mosmetod.ru/centr/proekty/pravilno-i-bystro/index.php?option=com_k2&view=item&id=5308 Відкрила для себе факт, що мої мізинці асолютно дерев'яні. Зате трохи звикла до нової клавіатури. Дуже раджу! 

Подивилася "В спорте только девушки" Загальне враження - позитивненько. Мінус - сюжет старий, як світ. Плюс - Илья Глінніков і Олександр Головін прикольно виглядають у жіночому образі))) хоча б заради цього варто глянути. 

Багіня!

Дивилася сьогодні фільм "Богиня"  http://megogo.net/ru/view/102381-boginya.html  
Раджу усім домогосподаркам і мамам маленьких дітей. 
Коротка рецензія: мужик весь фільм мудак, але в кінці хеппі-енд, звичайно. 
Бонус картини: в кого жорсткий недосекс можна переглядати багато раз місце, де чоловік героїні знімає майку. В нього афігєнне тіло!!! Момент з голою задницею теж можна дивитися, але він там в кінці пукає.

Страницы:
1
24
25
26
27
28
29
30
31
предыдущая
следующая