Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Свежие фотографии

Свежее видео

Навіяно

оцим постом http://blog.i.ua/user/6518361/2028242/

Я з тих людей, які показово в кутку не лежать. І завжди намагаються говорити прямо. Так от, шо я хочу сказати - чоловіки не лише натяків не розуміють, а й прямої мови не сприймають. От говориш ти прямо щось, максимально чітко і ясно. Варіанти розвитку подій:
- особо заморочливі починають думати "а що вона мала на увазі?" їм і в голову не приходить, що у фразі нема подвійного дна, а буквально сприймаються лише короткі репліки типу "купи хліба"
- заморочливих мало. Остальні просто не зрозуміють, що ти від них хочеш "всеодно не поняв"
- тебе не почули бо не слухали і зараз мучітєльно намагаються прочитати з твого обличчя хоча б тему розмови, хоча б останніх трьох хвилин. 
- тебе почули, погодились. І тут же забули про це. Нєкий таракан акуратно стирає ластиком всю інфу, щоб вистачило оперативки в майбутньому на, хоча б, "купи хліба". 
Зате чоловіки сильні, класні і сексуальні. І вміють не лише створювати, а й вирішувати проблеми. За те, і не тільки, ми їх і любимоlove

Але я взагалі не тому зайшла. Завтра варитиму крем. На рослинній олії з ароматом іланг-ілангу. Хто хоче й собі, пишіть у коментарях чи в чаті. Ціна приємна і беззуба. Пересилка за ваш рахунок. Хто не в темі, читайте по тегу #ньоткаробитькрем 


Чот підзадовбалась я

морально. Ситуація така дивна - бути тим хто дивиться, як хтось інший себе гробить. Спостерігати і нічо не робити, бо хз, що тут можна зробити. Намагаюся знайти вихід, навіть не заради людини, а заради себе, щоб вийти з цієї безпомічної позиції і відчути результат від активних дій. 

Варила малинове варення. Обпекла пальці. Сьодні хочу занести їх на манікюр. А ви любите процедури в салонах краси? Мені там нестерпно нудно і хочеться поскоріше вийти. Це так довгоооо. Часто боляче))) Хтось весь час намагається з тобою говорити на нецікаві тобі теми. Тебе всі торкаються. их. Але виглядати краще теж хочеться, тож я збираюся з духом і таки виходжу часом на всілякі покращуючі процедури, як в ополонку шубовснути. 

Мурала вам Хмельницького у стрічку. А мені швабру і праску в руки. 
Там пише "Хмельницький - місто доброти"


Щоранку я думаю,

що сьогодні не буду займатися. Лінь/спати хочеться/не можу/не хочу/щось болить/всі причини на світі. А потім зітхаю і думаю: ну, хоча б вправи для спини, їх всього дві+похрустіти. А потім раз очнулась за розминкою. А там  уже і 50 присідань. І трішки на попі походити. І мадонну ще. І ногами помахати. А в кінці, як розтяжку не зробиш, назавтра болітиме все... і.... і....  Приходжу до тями, вся мокра, убита. Тьху! А мала ж сьогодні перерву зробити))))))) 
Залишилось навчитися не жерти багато і поганого. Та цього мене навіть програма ваубоді не навчила, на жаль. Єдине що ковбасу ось черговий раз перестали їсти - несмачно, шкідливо, дорого - невиправданий харч вопше. 
А оскільки я вправи роблю, але й жру не хіло, то вага застигла давно на несимпатичній поділці. І здавалося б, навіщо мені щодня так убиватися на килимку. А ні, інакше вже не можу! Упоролась, кароч. А ще ж Чарівник любитель гантельки потягати, яких я навіть підняти не можу. Отак і підстьобуєм одне одного день за днем. 

-//-//-//-//-//-

У нас знову рукавичка до кінця місяця. 5 людей, 2 собаки, плюс весь час хтось шостий нарісується, то родічі приїдуть на деньок, то друзі зайдуть, тож уже й не памятаю, коли нас хоч п'ятеро було ввечері. 

-//-//-//-//-//-

Джесіку навесні водили до собачого мужика. Мужик був нижчий за неї, але коренастий, накачаний і татуйований. Ви колись бачили стаффа із татуюванням? Я тоже ахрєнєла!!!  Два дні оргії за участі двох стаффордів, одного юнака і одного зрілого чоловіка, нічо не дали. Цуценят не передбачається. Я рада, якщо чесно. Соррі, чось всі фотки собак в мене поолучаються у бебехах. Бо вони або валяються на розстелених ліжках, або розстеляють їх самі. Як завжди,

після довгої перерви, не знаю з чого почати. Про що вам написати? Що показати? 

29%, 5 голосов

18%, 3 голоса

12%, 2 голоса

29%, 5 голосов

12%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Юзвірам фейсбука

Памагітє!!! А то я вже пальці по першу фалангу стерла листаючи списки людей.
Суть ось у чому. Зайшла я якось на фіцбук, бачу хтось із тих, на кого я підписана, лайкнув чужий запис типу:"пачіму я раньше іх нє чітала" і лінк на двох осіб. Клікнула я на першу ссилку і читала прекрасне, но недовго. Не помню вже чого, но ту сторінку я закрила, не підписавшись, а тепер не можу знайти. Може ви читаєте чи знаєте, як знайти.
Вводні дані. Жінка. Років 50. Темноволоса. Стрижена під хлопчика. В окулярах. Українка і живе в Україні. Патріот. Останній на той час запис був про собаку Мусю чи Дусю, вроді безпородну, вроді вагітну. Є ще там кішка. І кішка і собака, кажись, не одна. Короч, пише вона у більшості дуже файно про свій звіринець. Звати, можливо, Галина.
російськомовна.
Буду безмежно вдячна, якщо допоможете знайти. Хочу підписатись.

Вчора зварила:

зелений борщ, квасолю заправлену (помню, шо обіцяла рецепт), макарони, підливу до тих макарон і відерце плову.
- Що будеш їсти? -  питаю Малюка вранці.
- А пельмені є? 
omg stenaБуденний діалог

- Привіт, пушок.
- Здрастє, - не відриваючись від комп'ютера, - А ти хто?
- Ньотка я. 
- Даааа? А шо ти тут робиш?
- Живу я тут! Уже майже рік!!!
- Серйозно?..  Діти знають?

На холеру вам той вконтактє? Анекдотів і в житті вистачає. 
Не кашляйте. Цілую. Люблю. Ваша Ньотка. 

Про всяк випадок

зареєструвалася на ц.укр

Дуже зручно, хто зареєстрований вк, в один клік. Створювати сторінку заради плей-листа, трохи дивно, напевно. Але коли накриється вк остаточно, скачаю собі мобільну версію укра, щоб музику слухати. 
Перше враження - зручніше і цікавіше, а може просто звичніше, за безславну віюей. Приємно, просто, зрозуміло. Прекрасна альтернатива вконтактікє. 

У фб, відчуваю, доведеться банити. Там вже і так щось дофіга дурні розвелось. 

Накриється жж - маю акк на дрімі. 

Подумую, може почати блог чи щось типу того з чистої сторінки?... Може навіть на тому ж укрі чи деінде. Щось я..... хочу чвакнути всю інфу про себе тут. Такою вона... неважливою здається. Поки що думаю. Хочеться якось інакше, але не розумію ще, як саме. 

Оживили мій ноутбучок. Доповнено.

Плюс новий вінчестер.
Плюс життя з чистого монітора. 

Мінус фото.
Мінус частина графоманства.
Мінус всі рукоблудки.
Мінус книги, корисні графіки, цікаві ідеї.

Здрастє, всім. Чекали? Чи моментально забули? 

АПД Завдяки blac bird до мене, абсолютно безвозмєздно, повернулися дві книжечки. Якби я ж пам'ятала, що там толком ще було, можливо б стало більше))) Дякую дуже!!!! kiss


Брат приїжджав.

Хвалив мій дзен. Дякую, Лесик. 

Болю спиною. Колочу собі протизапальний порошок. "Шо то ти за гидоту п'єш? - забирає у мене пакетик з рук, - О! Ну, я ж кажу!!!"


[ говнофоткі з кулькулятора ]