Загрузка или перезагрузка?
- 28.03.08, 17:25
Вопрос на засыпку: "Что ты полезного сделал(ла) в своей жизни?"
Есть ли чем тебе гордиться?
Когда девушка выбирает себе парня, на что именно она смотрит?
А парень?
АБОРТ
Я – ребёнок, не родившийся на свет.
Я – безродная душа по кличке НЕТ.
Я колючий холодок в душе врача.
Узелок, людьми разрубленный сплеча.
Пусть же будет вам легко, отец и мать,
Жить, как все, и ничего не понимать.
Все равно я вас люблю сильнее всех,
Даже, если вы забыли этот грех.
Аборт – це сама велика брехня у світі!!!
На операцію, яку лікарі називають «штучне переривання вагітності», або «аборт», жінка йде практично з заплющеними очима.
ЧИ ЗНАЄШ ТИ ЯК ЦЕ РОБИТЬСЯ?
Вакуум-аспірація (міні-аборт): цю операцію роблять на ранніх строках вагітності – між 4-6 тижнями, зазвичай використовуючи місцеве знеболювання. При використанні цього методу, лікар спочатку мусить послабити шийку матки для її розкриття, а згодом розтягнути її, щоб залишити відкритою. Це важко, оскільки шийка тверда і не готова до розкриття. Далі лікар вводить в матку пластмасову трубку з гострими краями. Тіло дитини розрізається на частини. Потім, збоку внутрішньої стінки матки розтинається плацента, яка вже глибоко вкорінилась. Зішкрябана речовина всмоктується назовні. Вакуум-висмоктувач, що застосовується для цієї операції, в 29 разів потужніший за побутовий пилосмок.
Традиційний класичний аборт: Цю операцію роблять між 8-12 тижнями, як правило під загальним знеболюванням. В матку вводять металеву кюретку – гострий ніж в формі петлі. З допомогою кюретки лікар розтинає дитину і плаценту на шматочки, що потім вишкрябується. Ворсини плаценти у цьому терміні вагітності вже глибоко вкорінились у стінку матки, тому лікар докладає відомих зусиль, щоб вишкрябування провести ретельно. До того ж, він не бачить операційне поле і діє «навмання». Вже під час оперування зазвичай відбувається вагома кровотеча через те, що кров погано згортається, судини зяють і матка надто слабко скорочується.
Аборт після 12 –ти тижнів: Після 12-ти тижнів вагітності для проведення аборту потрібний спеціальний інструмент, схожий до щипців, оскільки кістки дитини вже почали кальціюватись (наприклад череп). Знеболювальне для дитини не робиться. Лікар вводить інструмент в матку, захоплює ніжку чи іншу частину тіла дитини і рухом із закручуванням відриває її. Це повторюється знову і знову. Хребет потрібно зламати, а череп розтрощити, щоб їх можна було видалити. Обов’язки сестри милосердя (?) – зібрати всі частини тіла дитини, щоб переконатися в тому, вони видалені.
Лікарські хімічні аборти: Розрізняються сольовий амніоцентез та простагландиновий аборт. В першому випадку великою голкою через черевну стінку матері в навколоплідні води вводять концентрований розчин солі. Дитина дихає ним, ковтає його, отруюється, іноді б’ється у конвульсіях. Концентрований розчин солі роз’їдає тканини, внаслідок чого відшаровується поверхневий шар шкіри дитини. Наступного дня мати народжує мертву дитину.
В другому випадку застосовується специфічні препарати людського гормону простагландину, що блокує роботу іншого гормону – прогестерону, необхідного для живлення дитини, внаслідок чого вона гине. Зазвичай застосовується після затримки менструації, коли у дитини вже почало битися серце. Спричинює сильну кровотечу, для припинення якої необхідне додаткове вишкрябування. Якщо дитина не загине – цей препарат може викликати важкі каліцтва у неї.