хочу сюда!
 

Галина

40 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

стартував процес чіпізації

 • 06.05.20, 00:44
Нація? Прямий переклад Племя. Племенні Бики, Племенні Кнури і тд ... Вас спочатку визначили.!!! Я вчився в державному тепер навчальні заклади для тварин, Національні?Ви з цим погодились, при тому мовчки. Коровам і бикам та іншим скотам повставляли чіпи, побачили що працює.Тепер ви будете з ними на рівні. Біометричний не буде діяти, тільки чіпованому бидлу дозволять перетинати кордони. Тобто куди тварина не піде  її визначать з точністю до 6 см. Куди б ви не зайшли вас будуть бачити і мабуть чути. Цікаво а які імпульси буде подавати чіп, які команди буде виконувати чіпована тварина. Закон проти але Вас вже заставили ходити в марлевому наморднику. Запхали язики в ср ки?
А у кого мишка маніпулятор? у ЗЕ І Команди? Мовчить тварина, яку ведуть на бойню і не пручається. Ну що стадо вільної і незалежної.може покажете зуби? Чи мовчки і по команді? Марлевий намордник страшно зняти? Хазяїн не тільки насварить ще і гроші забере. Буде лизати дупу за можливість працювати на Хазяїна? Якщо лох не захоче купляти чіп за свої,  переляканого   ВАКЦИНУЮТЬ чіпом, ось для чого коронавірус. Залякати і стадо побіжить чіпуватись.

В Україні стартував процес чіпізації населення. Здогадайтеся, хто за цим стоїть?


Нещодавно в суспільстві проходили дискусії на тему того чи може бути якийсь зв’язок між пандемією коронавируса та ідеями чіпізації населення. З’являлися свої прихильники і противники різних версій. З поміж яких, що чіпи будуть вводити разом з вакциною

Я свідомо не втручався в ці дискусії, оскільки вважаю за краще в своїх записах спиратися на факти і обговорювати факти, а не теорії змов.

Але ось, в Україні настав момент, коли було заявлено про старт чіпування людей. Оголошення про це зробив Юрій Дмитришин (засновник і власник поліклініки «Стоматологія майбутнього» в місті Львів) на своїй сторінці в Фейсбуці 26 квітня, супроводжуючи його наступним текстом:

«Друзі, маю для вас добру новину. Вперше в Україні! Плануємо встановлення в нашій клініці сертифікованих біочипів банківських карт. Скрізь, де є paypass ви зможете розраховуватися проведенням руки.

Розішліть посилання друзям .

https://cardinalis.pp.ua/v-ukraini-startuvav-protses-chipizatsii-naselennia-zdohadajtesia-khto-za-tsym-stoit/?fbclid=IwAR1pksPo1Z2AqfTyA47yvd31LVSGlDBwX748CsxrNPxemL6b6wuGWhUuvHY4

Комментарии

16.05.20, 12:20

дорого

Чисто технічний інтерес.
Чому сам факт наявності чіпа під шкірою людини так лякає деяких людей? Адже чіп жодним чином не скасовує свободу волі, людське волевиявлення, не применшує його силу. Чіп те саме, що паспорт (книжечка), тільки в іншій формі. Якщо ми любимо паперові книги, ми ж не вважаємо, що сучасна електронна книга - зло.

  26.05.20, 15:54

  Друже, та хай йому грець
  Життя біжить і розвивається, що мені пердуну старому. не знавшему компьютера, і мобільника, і кольорового тєлєка, і не снилось. Аале і Ви шановний теж зараз цими гаджетами пораєте, а не рахівницями дерев"яними, і чого поминати Вашу древню книгу, Євреї котру написали

   36.05.20, 16:11

   Аааа!!! Фсьо пропало! Это метки диавола ставят! Это не духовноскрепно и неправославно! Это фсьо жидомасоны и Тайное Мировое Правительство гадят, а также их прислужники из ЗЕкоманды!