хочу сюда!
 

Таня

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Навіщо нам те чим ми уже наділені?

 • 10.01.19, 07:16

Дуже цікаво, як томос об’єднає український народ?

Як це вирішиться? У нас є безліч течій в християнстві. А який відсоток Православних?

Головне забувають, а що то дасть Державі вцілому, яка складається з народів, точніше  з Громади, а не нації. Чи об’єднає то мусульманина з іудеєм, або адвентиста з старообрядцем? Забули головне, якого біса гарант єврей поліз порушувати конституцію???
  Цікаво а це примирить людей які моляться українською чи російською? Це те саме як «Прощай нем
ытая Россия».? Церква відділена від держави. Наступним кроком буде відділення Дніпра(Дніпропетровськ) від Єрусалиму, і буде надано автокефалію Менорі дніпропетровській? Чи об’єднає то десятки іудейських течій?  

Чи з цього потрібно починати? Після революції 1917 у нас в Україні керівництво УНР уже зверталось до Вселенського патріарха з таким питанням. А яку відповідь отримали?

Колись давно Володимир(Василь) Великий охрестив Русь і отримала тоді Русь Митрополію, яку потім «вивіз» до Москви  Андрій Боголюбський, онук Мономаха, точніше це він спалив град Кия з ханом(воєвода) з поганялом Битий, а звернули ці діяння  на якихось монголів, яких ніколи не було як і самого Іга.

Думаю потрібно було вимагати у Вселенського Патріарха скасувати документ який знаходиться у Москві, тобто позбавити її митрополії. По причині тій, що Москви ще не було коли Русь отримала відповідний документ. Патріархії ніколи не було, так само-назвався вперше Романов. До Диптриху в часи Володимира була внесена Русь, як автономна Митрополія, а не як автокефалія. Існують   декілька диптихів. В самій Вселенській церкві нема єдності!

Кому буде підпорядкована Українська церква з усім майном? Нам надали Автокефалію чи визнали автономною??? Так ми вже були визнані Вселенським Патріархом за часів Володимира Великого, навіщо ще раз просити??? Ми просто втратили бамажку!!!

Виходячи з здорового глузду мали вимагати у Вселенського  видати нам новий документ(дублікат) а той який викрадений(втрачений) визнати недійсним. І по-тому, той що у Москві автоматом втрачає силу і вже Москва має просити Вселенського, або підпорядкуватись знов Києву. Причина в другому, потрібно було розбурхати і знов зіштовхнути російськомовних з україномовними. Я хочу знов запитати вкотре, а якою мовою молився Христос, та нагадаю всім віруючим, ви молитесь одному Богу, тому називаєтесь християнами. Це він вигнав мінял з Храму і вказав "Де двоє чи троє  моляться во-Ім’я Отця Мого там і Я стану посеред них(вас)" "В Храмі Моєму буде правити сатана". І головне, а чому ніхто з християн не вказав на Кирила Содомського і Гоморського, за які такі «діла» отримав таке поганяло лігетимний ? За попівство? Філарет сказав, що томос обєднає Народ нашої держави. Цікаво, а яким чином? Всі течії християнства в Україні будуть одним цілим? У нас виключно Православна держава? А що Філарет Державний діяч? Церква відділена від держави. Думаю потрібно шукати єдності, а не творити розбрат.

Коли  нарешті зрозуміємо, навіщо нам те чим ми уже наділені?що ми просто люди??? І що в світі  нема більш значимого народу, всі рівні перед Богом. Думаю мабуть тоді коли на нас нападуть загарбники з космосу ми то зясуємо. Всі ці томоси це  як ліцензія чи сертифікат для заробляння бабла. Віра в душі і не матеріальна її не вкрадуть, і не заберуть, для неї не потрібна бумажка.

 

4

Комментарии

110.01.19, 09:05

В Україні існує не скасований догвір Уніатський. Берестейска Унія 1596. що цікаво проіснувала до сьогодні у вигляді ГКПЦ в західних областях.(на лівобережжі) Нас уже штовхали один на одного біля Софії київської в 90х
А за нетак сказане слово зіштовхнули в зоні ато. Про якого бога йдеться? потрібно прибирати кордони, для багатих їх не існує. У вссьому світі заходь і молись у будьякий Храм і ніхто нікого не жене і не вказує якою мовою маєш то робити.

  210.01.19, 09:57

  Логіка залізна. От не напав би путлер, і не було б нічого цього.

   310.01.19, 11:00

   Логіка залізна. От не напав би путлер, і не було б нічого цього.Путин не напал, а просто добровольцы из РФ пришли на помощь Донбассу для противостояния карательным батам с майдана, что кстати заранее было ПТН обещано, когда он предупреждал на весь мир того же пастора:,Донбасс без помощи не оставим. Куда и зачем пёрлись? На мирные переговоры, или на уничтожение антимайданов? Лечись сынок, потом дорого будет. Тебе из погреба виднее. И Крым он не отжимал, и кадровых из РФ "тамнет", и бронетехника из шахт, и Боинг они не сбивали

    410.01.19, 13:03Ответ на 2 от Тарас Музичук

    Логіка залізна. От не напав би путлер, і не було б нічого цього.Так ми не визнали що ху ло напало, наш кнесет і гарант надалі мають відносини з РФ.А саме головне що наш гарант купує єнерго носії і тим самим фінасує військові дії РФ.бензин з РФ вугілля із зони АТО,дипломатів і військових аташе не видворили, Банки РФ надалі зароблялють в Україні.То це війна з РФ?А хто оголосив? Які кроки зроблені? Основне що зроблено так ще хаос, мутна вода, а наші вояки там розмінні пішаки, гої життя яких нічого не варто. Ця влада перевершила по маштабам всі попередні з розкрадання. Як доказ шапкокрад за 5 років украв третину 6,8 був доллар при Юлі, а він пішов по ціні 8 гр, то яка зараз ціна доллара,ці в 4 рази вкрали більше.І це ще не кінець. Томос для Злидарів, як для індіанців бряцалки.

     510.01.19, 13:05

     Дядя, життя новонедороссов в Донбасі- це саме останнє, що путіна і вояк рашки цікавить

      610.01.19, 13:10Ответ на 4 от Рус с Кіja

      Якщо вже згадав Ізраїль, то він отримує воду, паливо і має транзитні шляхи з країнами , з якими то тепла то гаряча війна. Щось важко придумати у такому випадку (і дорого)

       710.01.19, 14:41

       [кадровых из РФ "тамнет", и бронетехника из шахт, и Боинг они не сбивалиКрым проспали, пока похмелялись с бодуна от здобулы! В это же время поступил запрос на рассмотрение возможности предоставления автономии Донбассу по образцу Крыма. Не хватило мозгов у пастора, и он послал войска "решать" этот вопрос
       Когда Китай объявит "автономию" Сибири представляю какой вой и срач начнется!

        810.01.19, 14:49

        [кадровых из РФ "тамнет", и бронетехника из шахт, и Боинг они не сбивалиКрым проспали, пока похмелялись с бодуна от здобулы! В это же время поступил запрос на рассмотрение возможности предоставления автономии Донбассу по образцу Крыма. Не хватило мозгов у пастора, и он послал войска "решать" этот вопрос
        Когда Китай объявит "автономию" Сибири представляю какой вой и срач начнется!
        Китаю сейчас не до Сибири, из-за противостояния с США в Китайском море... да и это не нашего, украинского ума дело. И без тебя большевики обойдутся. Вот Китай построит военную базу на Луне, и наступит на Земле коммунизм, под угрозой ядерного удара из космоса
        Путин открыл ящик Пандоры

         910.01.19, 14:51

         Ну точно що не розстріляні яйцями запорожські новоросси. А взірвати донецьких чуханів він завжди встигне, в буквальному смислі

          1010.01.19, 16:58

          Донедавна я не мав можливості помолитись українською в українській канонічній церкві. Тепер маю. Тому питання доцільності отримання томосу для мене не стоїть.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая