Анафема афонських старців путіну, кирилу і служителям РПЦ


Анафема афонських старців путину, кирилу і служителям РПЦ

Анафема афонських старців путіну, гундяєву кирилові і служителям РПЦ за гріховний світогляд, який створений Господом. 
В березні 2014 року після літургії на свято Торжества Православ'я Ієросхимонах Афанасій разом з карульськими монахами проголосили анафему главі кремля. Президент московії путін в анафематизі був названий "згубником народу російського". 
Людина, яка одержима злом, грабежами, обманами, прагненням до війни, ненависті, влади, поклоніння грошам підданий анафемі. 
Так Афонські старці монахи оголосили анафему путіну, патріарху гундяєву кирилу, служителям церкви РПЦ
Також настоятель Афанасій Карульський разом з братами Афонської обителі св. Сави Сербського направили звернення до православних єпископів. Виходячи з даного звернення, президент путін повинен бути відданий анафемі за розв'язування війни з Україною. 
Раніше повідомлялося, що путін зміг здійснити повноцінний візит на Святу гору Афон лише тільки з третьої спроби в 2005 році. Після перших двох невдач путіна потрапити на Святу Гору, в оточенні монахів пішли розмови: «не антихрист чи він"? А під час третього візиту, що відбувся, путін зустрічався з ієросхимонахом Афанасом, який і піддав його анафемі. Інформація з соціальної мережі України НаМайдані.

Флешмоб Донбас- це УкраїнаЛюди фотографують свої паспорта с Донецькою пропискою. Флешмоб Донбас Україна - розмісти своє фото паспорта, в яких видно Донецьку чи Луганську реєстрація чи місце народження з написом #SaveDonbassPeople чи #SaveDonbassPeopleFromRussianTerrorists. Їх публікують в Twitter під цими ж хэштегами. Приєднатися до акції можна і в українській соціальній мережі НаМайдані.

88%, 7 голосов

13%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Накладіть особисті санкції проти президента Росії Путіна

Накладіть особисті санкції проти президента Росії Володимир Путін і Кабінету Міністрів Російської Федерації.
Починаючи з 26 лютого проросійські сили почали поступово брати під контроль Український Кримський півострів. Багато з них були широко поширеній думці, що це російські військовослужбовці без розпізнавальних знаків. 01 березня Путін звернувся до Ради Федерації для отримання дозволу на використання збройних сил Росії в Україні. 18 березня Росія окупувала Крим. 17 квітня президент Росії Путін підтвердив участь Росії в Криму. Починаючи з квітня на Східній Україні, проросійські сили почали захоплення урядових будівель в тому числі місцевого управління, міліцейські установи і інші державні будівлі управління. Ми вимагаємо ввести особисті санкції проти Путіна і Кабінету Міністрів РФ. Перейти по посиланню та приєднатися http://wh.gov/lAeRj

86%, 6 голосов

14%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Російська православна церква поклоняється Путіну

Російська православна церква (РПЦ) поклоняється Путіну. І справді на одному із відео, яке було відзняте саме в момент, такого зухвальства, можна все побачити неозброєним оком. Посилання на джерело - соціальна мережа України НаМайдані.

Українська соціальна мережа - конкурсиАдміністрація Української Соціальної мережі НаМайдані з 15.05.2014 до 15.07.2014 проводить конкурс рефералів Соціальної мережі Намайдані серед учасників. У конкурсі беруть участь всі зареєстровані учасники Соціальної мережі Намайдані. Конкурс буде завершений 15.07.2014 року в 23.45 за Київським часом. Адміністрація Соціальної мережі України НаМайдані оголосить переможців 20.07.2014 року. Переможцями конкурсу стануть зареєстровані учасники Української Соціальної мережі Намайдані які за підсумками на 15.07.2014 року 23.45 за Київським часом запросять найбільшу кількість запрошених учасників (рефералів) за своїм реферальним посиланням, і займуть перше, друге, третє, четверте і п'яте місця відповідно. Переможець за перше місце отримає 100 $, за друге місце 50 $, за третє місце 25 $, четверте місце 10 $, п'яте місце 5 $ відповідно. Більш докладно в групі Конкурси Намайдані в соціальній мережі.

Соціальна мережа НаМайданіЛаскаво просимо в соціальну мережу НаМайдані для обміну інформацією між користувачами інтернет мережі. Інтернет-проект НаМайдані - міжнародна соціальна мережа, яка допоможе Вам обмінюватися інформацією з іншими користувачами, підтримувати зв'язок з Вашими друзями, знаходити однодумців в цей нелегкий час.
Для постійного моніторингу, збору, обміну інформацією для забезпечення оперативного захисту та попередження загрози для народу України і світової спільноти, для допомоги в тій чи іншій ситуації або адаптації до певної ситуації, для оперативного пошуку інформації, для постійної інформативності дійсного стану обставин і реалій в правдивої форми, об'єднуємося разом на майданчику інтернет мережі НаМайдані. Запрошуємо своїх друзів та близьких.

Соціальна мережа УкраїниЛаскаво просимо в Соціальну мережу України НаМайдані - міжнародну соціальну мережу для обміна інформацією між користувачами інтернет мережі.

poka