Комітет порятунку музеїв Криму створено!

  • 31.03.14, 00:31


У Києві створено Громадський комітет порятунку музеїв Криму. Фундаторами виступили Український інститут воєнної історії, журнал "Музеї України", група фахівців. Координатором обрано музеєзнавця, кандидата історичних наук, полковника ЗСУ Віктора Карпова. Вивчається питання порятунку унікальних музейних закладів окупованого Криму від розграбування і знищення. Комітет буде залучати поважні міжнародні установи для вирішення проблеми. Очікуємо дій української влади!

У результаті нахабної військово-політичної кампанії Росії проти України було анексовано Кримську Автономну Республіку. Українські громадяни, що проживали в Криму, як військові так і цивільні, гідно зустріли агресивний виклик. Держава Україна вживає заходів до виведення з окупованої території українських військовослужбовців та членів їх сімей, усіх охочих жити в умовах свободи на території України. Втрачено чи немалу кількість матеріальних цінностей та військового майна, які експерти оцінюють у 18 млрд. грн.. Якщо оцінити втрати культурних цінностей, що належать до державної частини Музейного фонду України то ця цифра буде у рази більшою –  тільки втрата одного військового музею у Севастополі оцінюється експертами у один млрд. євро.

Конвенція про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту від 14 травня 1954 року зазначає, що шкода заподіяна культурним цінностям кожного народу, є шкодою нанесеною культурній спадщині усього людства та світової культури. Збереження культурної спадщини має велике значення для всіх народів світу і важливо забезпечити захист цієї спадщини на основі міжнародного права.

Держава Україна, її уповноважений орган повинні прийняти всі можливі заходи для захисту культурної спадщини і вимагати від російської сторони охорони і поваги до культурних цінностей та утриматися від будь-якого ворожого акту спрямованого проти них.

Україна повинна негайно вимагати та домогтися перевезення культурних цінностей безпека яких не гарантується.

Питання збереження культурних цінностей повинно розглядатися під міжнародним контролем. З цією метою Україна за сприяння Генерального директора Організації Об'єднаних Націй з питань освіти , науки і культури або за своїм розсудом повинна запропонувати російській стороні скликати нараду їх представників і, зокрема, представників властей, на які покладено захист культурних цінностей, можливо на нейтральній, належним чином вибраній території та укласти спеціальні угоди з усіх питань, які врегулюють статус культурних цінностей державного музейного фонду.

Віктор Карпов, координатор Громадського комітету порятунку музеїв Криму

РФ нахабно вкрала військовий музей. МОУ зрадливо мовчить!


Міністерство оборони України очолюють дурники чи зрадники?! На очах у всіх, російські окупанти вкрали унікальний оборонно-музейний комплекс у Балаклаві, а відповідні структури Міноборони навіть не помітили! Де заяви? Де протест? Де позов у міжнародний суд? Адже, вкрадене майно оцінюється мінімум у мільярд євро! І це лише один об`єкт!
-Центральний військово-морський музей України, створений у Севастополі за наказом міністра Лєбєдєва, підняв над Михайлівською батареєю російський прапор. Цей музей, який був філією Національного військово-історичного музею України, відтепер іменує себе як Севастопольський військово-історичний музей. Питання про повернення колекції про Військово-морські сили України міністерством оборони України досі не порушене.
Міністр оборони Росії Шойгу 20 березня побував у військовому музейному комплексі у Балаклаві та виставив військову охорону. Керівництво Національного військово-історичного музею України, до якого належить музей, не вжило заходів до збереження від "окупації" музейних фондів, а займалося збереженням приватної колекції.
 Музеї, що знаходяться у військових частинах та Академії ВМС України, а там є оглядова труба самого Нахімова, покинуті тими хто повинен їх зберігати та зберегти.
Гуманітарна катастрофа.
 Звертаюся до керівництва Міноборони України та Росії вжити заходів до збереження військово-історичної спадщини!
- заявив екс-директор Національного військово-історичного музею України Віктор Карпов, нині Голова Українського інституту воєнної історії, полковник ЗСУ, кандидат історичних наук.
Трохи про музей.

4 липня 2010 року Національний військово-історичний музей України відкрив у м. Севастополі філію – Військово-морський музей України, створений на базі Михайлівського равеліну – однієї з небагатьох вітчизняних артилерійських оборонних фортифікаційних споруд середини ХІХ ст., яка збереглася до нашого часу. Михайлівська артилерійська батарея зведена у 1834–1846 рр. і входила до загальної системи оборонних споруд Севастополя. Довжина батареї становить 205 метрів із флангами, товщина зовнішньої захисної стіни – 1,8 метра. Тильну частину равеліну складала захисна стіна з ровом і додатково трьома ярусами амбразури. До внутрішніх кутів дворових фасадів раніше прилягали дві триярусні башти проте до наших днів збереглася лише одна. У середині равеліну розташовувалася анфілада приміщень для особового складу, каземати на обох ярусах були зв’язані між собою коридорами.

Батарея активно використовувалася в роки Кримської війни 1853–1856 рр. для захисту зовнішнього та внутрішнього рейду Севастопольської фортеці. Озброєння залоги батареї налічувало 77 гармат, з них по рейду могли вести вогонь 64, кут обстрілу становив 50 градусів. Під час оборони Севастополя каземати батареї використовувалися для розміщення поранених. Після закінчення Кримської війни батарею перетворили на складське приміщення, пізніше тут розташовувалися частини артилерії Севастопольської фортеці.

У період другої оборони Севастополя в 1941–1942 рр. на території батареї був створений опорний пункт, захисники якого тримали оборону і прикривали відступаючі радянські війська. І сьогодні на стінах батареї залишилися сліди від бомб, снарядів та куль – свідків минулих боїв.

Свою роботу музей розпочав із відкриття виставки «Героїчний Севастополь», організованої спільно з Музеєм родини Шереметьєвих, і створеної самим музеєм виставки військово-морської техніки та озброєння, серед експонатів якої на особливу увагу заслуговують літак палубної авіації Як-38, газові турбіни сторожового корабля, а також – дві гармати періоду Кримської війни, передані музею Севастопольським морським портом.

У залах музею розкривається історія Кримської та Першої світової воєн, історія Севастопольського гарнізону, військової артилерії, час революційного перелому, складна епоха Громадянської війни, передвоєнний період і події Великої Вітчизняної війни.

Експоновані раритети – унікальні свідчення історії. Зокрема, відвідувачів зустрічає перлина експозиції – зразок озброєння батареї часів Першої оборони Севастополя – кріпосний «одноріг» зразка 1838 р. Вага цієї гармати становить 3 тонни, вага верстата – 4 тонни.

15 липня 2013 року Міністерством оборони України було затверджено наказ від 15.07.2013 № 484 «Про внесення змін до наказу Міністра оборони України від 16.07.2010 № 374» про ліквідацію до 31 жовтня 2013 року філій Національного військово-історичного музею України — Військово-морського музейного комплексу «Балаклава» та — Військово-морського музею України і створення філії НВІМУ — Центральний військово-морський музей України, до складу якого входять музейні комплекси — Музейний комплекс «холодної війни» (головний офіс) та Музейний комплекс «Михайлівська батарея».


Чомусь і досі Національний військово-історичний музей України очолює дуже сумнівна особа, занадто наближена до зрадника України, екс-міністра оборони Лєбєдева, чиї дії при окупації Криму, ще очікують оцінки військового трибуналу...

Виникають питання до військової розвідки, СБУ, Прокуратури - що вони знають про три таємничі візити нинішнього очільника головного музею Міноборони до захопленого Севастополя, особливо про осіб, з якими він, і його спільники, зустрічалися в Криму? Чи відсутні у таких діях елементи зради та передачі закритої військової інформації ворогам?

Чому НІХТО з керівництва музею та відповідних Департаментів МОУ не переймається поверненням унікальних музейних колекцій, оцінених мінімум у 5 млн. грн, що належать Міноборони?

В СРСР будівництво комплексу у Балаклаві оцінили у 168 млн. радянських рублів! За нинішніми цінами, з урахуванням інфляції і непрямих збитків це десь МІЛЬЯРД ЄВРО!

Говоримо лише про один музей Міноборони України! Інше поки що не згадуємо...

Чому немає відповідних звернень до міжнародних гуманітарних інституцій? Може через те, що такий важливий напрямок МОУ очолюють абсолютно випадкові люди, які ще нещодавно розгулювали з колорадськими лєньочкамі, просували гуський мір і красувалися на центральних московських каналах?

Чому і досі не звільнено януківсько-лєбєдевського директора головного музею Міноборони, не замінено гуманітарний блок Міністерства? Це свідома зрада чи дурість?

Зрозуміло, Крим ми повернемо. Але, музейну колекцію військово-морського музею у Севастополі вже нині можна ефектно блокувати, опломбувати, накласти арешт до врегулювання напруги. Міжнародне право тут повністю на нашій стороні!

У цій ситуації ми не збираємося світити ліхтариками, скакати і співати гімн! Досить!

Вимагаємо одне - негайне відсторонення скомпрометованих осіб. Повернення на керівні посади справжніх професіоналів-патріотів, які і музей і Міноборони реально розбудовували!

Створюється громадський комітет порятунку музеїв Криму, координатором якого став полковник ЗСУ В.В.Карпов, готуються листи до в.о. Президента України, в Уряд, МЗС, МОУ, РНБО.

Ми ще не забули 23-літню блондинку модельної зовнішності з обозу Лєбєдєва, яку нахабно зробили заступницею директора музею МОУ! Чесні офіцери не збираються терпіти ще і цю ганьбу в Криму!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", член Комітету порятунку музеїв Криму

Народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти"


Київ залишається плакатною столицею світу. Породжена Майданом плакатотворчість, лише посилилася після окупації Криму Росією. Далі - вибори Президента. Стихійно виникла велика група людей, що за майданними аналогіями отримала назву Плакатна сотня. Як професійні художники, так і фотошопери-аматори, демотиваторщики щоденно намагаються графічно донести свої ідеї світу.
Рух миттєво став масовим, отримавши міжнародний масштаб. Ця неймовірна хвиля підняла єдиний у Європі офіційно зареєстрований Музей плакату України при журналі "Музеї України". Замість маловідвідуваних виставок про сталінські репресії, МПУ створив розкішну віртуальну колекцію "Плакати Майдану", що у день початку агресії була розгорнута і в Нацмузеї в Пирогові. Планується ще кілька резонансних виставок...
Сторінка Музею плакату у Фейсбуці нахабно побила всі рекорди з підтримки та відвідуваності серед офіційних музеїв Європи. Нині маємо аудиторію до 100 000 відвідувачів на добу. Фактично, ми перетворилися у впливове ЗМІ з великим рейтингом цитованості. Що важливо - значною закордонною аудиторією. Додайте кілька десятків наших власних сайтів, дружніх ресурсів...
Зрозуміло, такий надпотужний центр пропаганди - а плакати і є найчистіша пропаганда, не може залишатися осторонь президентських виборів. Погрози і хакерські атаки замінили спроби підкупу. Аби, не забруднитися, ми вирішили йти апробованою схемою - через конкурс народного плакату.

Музей плакату починає народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти". Схема приблизно та сама, що і у вже легендарному Конкурсі народного плакату протесту. Роботи відбираємо в мережі, отримуємо електоронною поштою... Оприлюднюємо у Фейсбуці і на доступних нам ресурсах. Працюємо лише з уже опублікованими роботами! Авторство вказуйте на плакатах у правому чи лівому нижньому кутку. Ми розуміємо бажання залишитися анонімними - всі пройшли через погрози розправи... Слава завжди знайде талановитих героїв.
Даємо першу підбірку. Зразу зазначимо - абсолютним лідером антирейтингу засвічених кандидатів є Ю.Тимошенко. Причини хай пояснюють її прикормлені політологи. Ми і так не оприлюднюємо навіть десятини з того негативу. То - реальність. На жаль...
Отож, народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти" стартує!
Все-одно, переможе один...
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату


Константин Стасюк: А говорили, что молодость не возвращается...


Очень тяжело поверить в реальность возможности возвращения молодости. Эти сюжеты не решаются разрабатывать даже сценаристы Голливуда! Хотя,  тема интересует каждого человека. Практически все властители мира, во все времена искали секрет продления молодости. Но никто и не догадывался, что можно не только продлить, но и вернуть молодость. 

1960 год. Физик Б.Бунин открыл систему биогравитации. Способность повышать вибрации собственного тела и передавать их другому организму.

Украина 2014 год. Человек-уникум Константин Стасюк воплотил на практике теорию физика Бунина. И развил учение. Результаты говорят сами за себя.

Город Киев. Исцеление болезни Паркинсона за один часовой сеанс.

Ростов-на-Дону. Спинальник. Компрессионный перелом шейного отдела позвоночника. Встал с коляски и ходит.

Кисловодск. Цирроз печени. Полное восстановление всех функций.

Положительные результаты в онкологии.

Массовые положительные результаты по ДЦП...

Впервые демонстрируется способность организма к самооздоровлению и самоомоложению. Благодаря системе биогравитации, запускаются механизмы восстановления работы печени, почек, поджелудочной и в комплексе всего организма, что приводит к омоложению.

Человек молодеет в реальном времени - на протяжении нескольких часов, до нескольких дней.

А говорили, что молодость не возвращается...

Смотрите сами! Сайт - http://stasuk.com.ua/?p=1125

Чому ми підтримали Ольгу Богомолець?


В українській політиці залишилися лише бариги і негідники. Результат їх діяльності побачили всі. Загинули люди. Втрачено Крим. Торгуються. Крадуть. Піаряться. Країну нищать соціальні паразити. Під загрозою окупації Схід. А вони пруть на ТБ...
Кого з кандидатів у Президенти України підтримає Майдан?

На цей момент проявилася лише одна достойна кандидатура, що єднає Схід і Захід, Південь і Північ.
Красива розумна жінка. Мати. Лікар. Громадський діяч. Музеєтворець. Поетеса. Співачка. Патріот.
Ольга Богомолець.
...Я помітив, що після кожної зустрічі з нею відбувається щось містичне.
Особливо у власноруч створеному нею Замку "Радомисль" у Радомишлі Житомирської області.
Можливо то енергетика безцінної колекції ікон, які вона зібрала, заснувавши унікальний музей?
А може впливають написані нею вірші, які вона співає так, що часто виступають сльози?
Вразила літня зустріч.
Відбившись від групи, ми обговорювали можливість будівництва дороги у містечку Радомишль. Замок став справжньою перлиною міста, туристи і паломники їдуть сюди з усього світу, а дорога... Вірніше, набір ям та калюж, що стали ганьбою райцентру, псували весь позитив.
Пані Оля провела ряд зустрічей, змогла переконати тодішнього спікера парламенту, ми медійно підтримали, вимогливо підганяючи будівельників...
26 листопада 2013 року, дорогу до Замку Радомисль урочисто відкрили.
Далі Майдан...
Якби вона тоді не встигла, сумнівно, що вдалося б нині... Хіба, якби стала Президентом... Про це давно говорять козаки-характерники.
Вона не вірила - відмахувалася. Вони посміхалися... Подивимось...
Майдан знає Ольгу Богомолець як лікаря. То окрема, велика і яскрава тема...
Її авторитет серед людей, щира повага, любов до неї справжні. Зіграти таке - неможливо. Лише заслужити. Їй це вдалося.
Її позиція при кулуарному розподілі посад і публічна аргументована відмова від великого крісла, лише підтвердили її СПРАВЖНІСТЬ.
Мораль, віра, духовність, патріотизм - її єство.
Таким і повинен буди справжній Лідер нації, яким є Президент України.
Не менеджер! Провідник!
Знайти патріотичних професіоналів для влади дуже легко. Треба просто їх знати...
Вибирати з тої потертої засвіченої колоди просто нікого.
То чому б не Ольга Богомолець?
А Музей плакату при журналі "Музеї України" несподівано дав медіа-старт кампанії потенційного кандидата, оприлюднивши в Фейсбуці кілька простих плакатів. Реакція бурхлива.
Влітку ніхто не вірив, що буде дорога на Радомисль.
Восени ніхто не вірив у перемогу Майдану.
Навесні мало хто вірить, що Ольга Богомолець стане Президентом.
Скоро літо!
Давайте вірити у світле і хороше!
І воно збудеться!
Україна переможе!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату УкраїниЖурнал “Музеї України” підтримає Ольгу Богомолець як президента

Офіційні реквізити для збору коштів на грошову заставу кандидата в Президенти України Ольги Богомолець

До уваги усіх хто бажає долучитися до збору коштів на грошову заставу для участі в президентських виборах.
Станом на 10.45 зібрано 2 289 876 грн з необхідних 2 500 000 грн

Офіційні реквізити рахунку:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДІЛОВА РАДА УКРАЇНИ»

Реквізити:
Код за ЄДРПОУ 33305184
Юридична адреса: 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10
р/р 2600022452 в ПАТ "УПБ"
МФО 300205

Призначення платежу:
Безповоротна фінансова допомога або добровільна пожертва
на здійснення статутної діяльності Громадської Організації.

Не прибуткова організація
Не є платником ПДВ
Директор - Линова Вікторія Михайлівна, діє на підставі статуту.

Долучитися до збору коштів на грошову заставу для участі в президентських виборах Ольги Богомолець можна і через Приватбанк. Номер картки для перерахунку коштів: 4149497801329949.

 http://bogomolets.com/ua/news/259-ofitsijni-rekviziti-dlya-zboru-koshtiv-na-groshovu-zastavu-kandidata-v-prezidenti-ukrajini-olgi-bogomolets#ixzz2xG8b0hPo 

Журнал “Музеї України”, інші наші сайти та Музей плакату вітають рішення чудової людини, музеєтворця Ольги Богомолець, боротися за посаду Президента України!

Можливо, у цій ситуації це краща кандидатура…

Підтримаємо з тим же запалом, як і при прокладанні дороги на Замок Радомисль!

Команда журналу “Музеї України”

Ольга Богомолець: та влада, яка зараз є, не відповідає антикоруп

 


 У прямому ефірі інформаційної програми “Події ” на телеканалі "Україна" Ольга Богомолець, лікар- координатор Майдану, громадський діяч розповіла, що вона думає про свої шанси на перемогу в майбутніх президентських виборах. На думку лікаря — координатора Майдану, ”та влада, яка зараз є, не відповідає антикорупційним поняттям", передає УНН.

За словами Ольги Богомолець, поки необхідну заставну суму для початку виборчої кампанії їй зібрати не вдалося.
“Але ще й не ранок”, - сміється вона. — “Зараз у нас відкриті рахунки громадської організації, рахунок у банку, тому, гроші постійно приходять. Ми впевнені, що завтра буде необхідна сума і ми зможемо внести заставу”.
Відповідаючи на питання про те, як оцінює свої шанси на перемогу, Богомолець сказала: “Я вірю в майбутнє України. Незалежно від того, де і ким я буду, я буду служити майбутньому України. Так робили мої предки. Жити в такій країні, як у нас була — я більше не хочу. Більше не можу бачити, як вбивають, б’ють. Били і при тій владі, і при цій. І те, що відбувається сьогодні в Україні, перестало вписуватися в моє розуміння життя в країні.
На думку лікаря — координатора Майдану, ”та влада, яка зараз є, не відповідає антикорупційним поняттями".
“Досі у суспільства немає ніякої інформації, хто відповідальний за побиття студентів і події 18-20 лютого. Невже, система настільки боїться правдивої відповіді, що досі не може дати його українському народу? Не хочу жити в такій системі і не хочу погоджуватися з тими умовами, в які мене ставлять”, - підкреслила Богомолець.
Розповіла громадський діяч також і про те, чому прийняла рішення балотуватися на президентських виборах: “Я йду у владу спеціально для того, щоб дати всім людям можливість впливати на владу. Зараз з нашої зброї у нас тільки коктейлі Молотова і бруківка. А що ж потрібно зробити, щоб люди йшли у владу не по гроші? Сьогодні у нас є два суб’єкти: гроші і влада, і вони обидва необхідні державі. Але коли гроші приводять у владу — виникає відсутність справедливості. Тобто, у владу не можуть прийти професіонали апріорі, тому що у них немає таких грошей. А коли влада дає гроші — це корупція. Я відмовилася від політичної ренти. Що це означає? За мною ніхто не стоїть, я нікому нічого не винна, і я нікому не буду нічого віддавати. Тому я зможу створити рівні і справедливі умови для всіх людей, щоб розвивалася економіка, і люди були б соціально захищені”.
Незважаючи на те, що соціологи стверджують, що на даний момент вона не входить навіть до п’ятірки популярних кандидатів, сама Богомолець впевнена, що головне — вірити в підтримку народу України: “Кожен колись починає свій шлях  І дуже важливо розуміти  можливо, до фінішу ти й не дійдеш. Але головне — дати людям розуміння і правильний меседж того, як потрібно йти. Якщо сьогодні не починати — то завтра може ніколи не статися. Я вірю в підтримку, я люблю народ України і готова йому служити. Навіть якщо я не дійду до фінішу, то я все одно буду продовжувати йому служити”.
Джерело: УНН

Cайт "Музеї України" відновлено!


Ресурс було демонстративно знищено у перший день окупації Криму. У лютому, під час підготовки до відкриття першої виставки "Плакати Майдану" у Нацмузеї в Пирогові. У той же день невідомими зловмисниками було підпалено поле поблизу Нацмузею...

http://museum-ukraine.org.ua/


Однак, попри всі погрози і проблеми перша виставка з роботами вже легендарних художників Майдану, особистими речами майданівців була відкрита і висвітлена в пресі.
Висловлюємо особисту подяку Генеральному директору Національного музею народної архітектури і побуту України Дмитру Зарубі!
Після певних зусиль врятували архів сайту.
Потім почалися роботи зі створення нового ресурсу на тому ж домені.
26 березня, нова версія сайту запущена у тестовому режимі.
Нині переносяться каталог музеїв, найбільш резонансні матеріали.
Підкреслюємо, що мегапопулярна сторінка Музею плакату України при редакції у Фейсбуці втрималася попри спробу злому! Нині її відвідуваність 70-200 тисяч читачів на добу!
Пишаємося всіма членами нашої команди - жоден не здригнувся, не відступив!
Нагадуємо, що після прийняття отих тоталітарних законів, керівництво часопису і Музею плакату перетворилося на "терористів, які розповсюджували екстремістські заклики", за що реально світило 15 років з конфіскацією. Що нас не спинило.
Майдан переміг.
Ми продовжили боротьбу проти російських окупантів, плакатно підтримуємо нашу Армію, Крим...
Знаємо - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
Отож, сайт "Музеї України" починає нове життя на сервісі Вордпрес.

http://museum-ukraine.org.ua/

Заходьте, читайте!
Віктор Тригуб, Журнал "Музеї України"


Нас можна підтримати:

Гривні по Україні: картка Приватбанку 4405885009382455

Володимир Бондаренко: Корупційні схеми буде викрито і знищено!


На фоні зовнішньої інтервенції російських військ на нашу землю, щоденно і щохвилинно точиться і внутрішня війна – інформаційна диверсія. Вона не менш загрозлива, бо мета її – задурити людям голову, розколоти суспільство та сіяти сумніви.
Я, Володимир Бондаренко, голова Київської міської державної адміністрації, став одним із об’єктів такої спланованої, заздалегідь брехливої інформаційної атаки, яка триває не один день.
Зрозуміло, що головною метою такої провокації є дискредитація не прсто Бондаренка, а нової влади у місті Києві. Адже з першого дня своєї роботи на цій посаді я розпочав тотальну ревізію діяльності усіх структурних підрозділів адміністрації, аби виявити явних і тіньових корупціонерів та присікти роками процвітаючий дерибан.
Водночас я запропонував усі без винятку кадрові рішення обговорювати публічно, проводити через Люстраційний комітет та оприлюднювати списки за допомогою ЗМІ. Мої принципи у цьому питанні: досвід роботи, фаховість, чесність.

Я відсік будь-які спроби кулуарних призначень, чим, безперечно, поламав плани багатьом, хто прагнув змінити на посадах обличчя, не змінюючи системний дерибан.
Ця розворушена мною купка шахраїв вирішила врятуватися тим, що постійно розповсюджує брехню. Зокрема почали ширитися чутки, ніби я призначаю родичів на посади у столичних районах. Запевняю всіх – це відверта брехня! Жодного родича на жодну посаду навіть не було рекомендовано!
Аби присікти ці наклепи та покарати зловмисників, я буду ініціювати перевірку кожного кандидата на посаду в районах на предмет родинних зв’язків зі мною. Водночас звернуся до правоохоронних органів, аби вони виявляли наклепників та карали згідно з чинним законодавством.
Але найстрашніше, що ці шахраї вміло маніпулюють свідомістю людей, які пережили трагічні дні протистояння на Майдані, і бояться знову бути ошуканими. Вони, прикриваючись гаслами, сіють сумніви серед громадян.
Звертаюся до кожного з Вас, хто пройшов горнило боротьби і вистояв: будьте пильними! Бо зло уміло змінює свою личину, не перестаючи бути злом! Усі ті страшні дні і ночі боротьби я був разом з Вами, не ховався, не боявся. Стояв, відчуваючи Ваше плече, коли нас відтісняв «Беркут», грівся уночі біля багаття, коли були морози, і не пішов із Майдану, коли почали стріляти.
Щоб захистити мітингувальників від штурму, я купив чотири старих вантажівки, оформив їх на себе (аби не підставляти нікого) і поставив в урядовому кварталі перед рядами міліції. На мене одразу режим завів кримінальну справу, і покарання мало бути до п’ятнадцяти років ув’язнення. Але я робив це свідомо та готовий був до всього!
Тепер ці пройдисвіти у своїх інформаційних війнах розповсюджують брехню, нібито я маю цілий автопарк. Схаменіться і побійтесь Бога! Ці вантажівки згоріли під час протистоянь! Навіть у таких, як ви, має бути хоч крапля совісті.
Тільки пройдисвіт або провокатор може говорити, що після всього пройденого і пережитого я вдався б до такого дешевого ґешефту, як призначати родичів, продавати якісь дозволи чи бруднитися об якесь примітивне використання службового становища.
Хочу сказати кожному такому брехуну, що в умовах загрози війни ви перетворюєтеся на злочинців у першу чергу перед своїми родичами і близькими. Бо ви розхитуєте суспільство, сієте сумніви і руйнуєте нашу монолітну єдність, народжену Майданом. Ви робите нас більш вразливими перед зовнішнім ворогом. Але вам це не вдасться!

Якщо люди змогли здолати такий страшний режим, то таку морально здрібнілу полову розкусять і виплюнуть досить швидко!
Водночас запевняю: від наміченої мети не відступлю! Торгувати посадами не дам! Корупційні схеми буде викрито і знищено!

Володимир Бондаренко

Повернення Межигірського монастиря


Древнє козацьке село Нові Петрівці, Вишгородського району на Київщині, повертає славу легендарного Межигірського монастиря. Кілька років ця тема була фактично забороненою. На щастя, завдяки Майдану, часи змінилися!
У Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році" урочисто відкрито виставку про Межигірський монастир.
 Прикметно, що ця подія співпала з демонстративним підняттям у музеї прапора Військово-Морських Сил України - на підтримку наших військових, що виявилися заблокованими у Криму. Колектив звернувся до всіх військово-історичних музеїв підняти прапори ЗСУ!
-Ми багато років досліджували історію Межигірського монастиря, - розповів директор музею Іван Вікован, - Видали чимало поліграфічної продукції, навіть брошуру, що моментально стала бібліографічною рідкістю. Вивчали перебування тут Тараса Шевченка. Всі матеріали збережено, частина представлена на виставці, яку можна вільно оглянути!
Слід зазначити, що музей і патріотично налаштовані депутати Новопетрівської сільради, зберегли унікальну Дзвонкову криницю, яку малював Кобзар! Упорядкували територію, побудували капличку УПЦ КП. Забезпечили туди вільний доступ людей.
Це при тому, що криниця опинилася у кількох метрах від паркану маєтку Януковича!
Саме до Дзвонкової криниці змогли прорватися Автомайданівці, попри щільні ряди беркуту і ВВ...
Пройшло лише кілька тижнів після всіх тих драматичних подій...
Днями відбулася нарада представників журналу "Музеї України", Музею плакату України, Нацзаповідника "Битва за Київ у 1943 році", Новопетрівської сільради.
Вирішили, що час повертати Новим Петрівцям імідж музейного села, а не бункера екс-диктатора.
Нагадуємо, що крім Нацзаповідника, в селі діє музей Хата Савки, а Виконком сільради, підтримав ініціативу журналу "Музеї України", зареєструвавши Музей плакату України, Музей слідопитів, Музей козацьких страв.
Шеф-редактор часопису "Музеї України" Наталка Іванченко подякувала депутатам сільради, що у найстрашніші реакційні часи, не скасували реєстрації Музею плакату України, який розпочав в інтернеті запеклу плакатну війну, підтримуючи Майдан, а нині наших у Криму.
Після прийняття відомих тоталітарних законів, команда журналу "Музеї України" та Музею плакату опинилися серед пропагандистів "тероризму, екстремізму, поширення закликів до масових безпорядків".
Це не дивно, бо у редколегії журналу були нардепи А.Парубій, В.Яворівський, О.Абдуллін... Раду Музею плакату очолює член Політради Правого сектору, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник, що протягом усіх подій на Майдані демонстративно ходив без маски... Кандидат історичних наук, екс-директор Національного військово-історичного музею України, полковник ЗСУ Віктор Карпов, який відкрито виступив проти екс-міністра оборони Лебєдева, позбувшись посади... Світило років 15 таборів...
У перший же день окупації Криму, сайт "Музеї України" було знищено невідомими... Тривають відновлювальні роботи...
Нині Нові Петрівці отримали знаковий об`єкт, де жив Янукович. Що з ним робити - сказати важко...
Є пропозиція відновити на території резиденції Межигірський монастир під управлінням УПЦ КП. А до свіжонабудованих будівель пускати організовані групи екскурсантів.
Тут не варто щось видумувати - потенціал науковців Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році" достатній для організації комплексної екскурсії як музеєм, так і в Межигір`я!
Ми вже побачили, як невідомі "герої самооборони" спробували банально розграбувати резиденцію, скільки шакалів-колекціонерів, прикриваючись статусом музейника туди рвуться для самозбагачення...
Досить!
Новопетрівська сільська Рада, Вишгородська РДА та райрада, Київська ОДА і облрада повинні негайно прийняти рішення про заборону відчудження території резиденції, приватизацію, забезпечити дієву охорону, організувати легальний туристичний маршрут.
Все повинно відбуватися під державним управлінням і громадським контролем!
Команда журналу "Музеї України" буде у цьому всіляко сприяти!
Не дамо розграбувати і знищити Межигір`я!
...А виставку про Межигірський монастир радимо відвідати найближчим часом!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату України