хочу сюда!
 

Natalie

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 36-46 лет

«Київська влада – рейдер!»

  • 14.02.19, 18:52

У п’ятницю, 15 лютого, о 13:00 у медіацентрі «Информатор Киев» відбудеться прес-конференція: «Київська влада – рейдер!»

Щороку чисельність жителів Києва збільшується на 200 тисяч осіб. Столиця росте. Але її межі незмінні, тому вона не розвивається теритоіально, а ущільнюється за рахунок життєвого простору киян. Все менше залишається привабливих майданчиків під забудову, тому за них триває справжня війна…

В Києві почастішали випадки , коли столичні чиновники, використовуючи свої владні повноваження, відбирають уже законно виділені будівельні майданчики на користь забудовників близьких до мера столиці. У будь-якій європейській країні, при з’ясуванні такого корупційного сплетіння інтересів влади та бізнесу, градоначальник тут же змушений був би подати у відставку.

В українській столиці за такі принципи, на жаль, ще не діють. Прикладом може служити довготривалий конфлікт між столичною владою та забудовником житлового масиву на Осокорках «Патріотика на озерах».

Забудовник буде оскаржувати рішення Київради про розірвання з ним договору оренди земельної ділянки, яку він орендує ще з 2005 року і всі ці роки справно сплачує орендну плату. Забудовник переконаний що дане рішення є незаконним. Подібні спроби рейдерських захоплень столичною владою законно виділених будівельних майданчиків можуть досить негативно позначитися на інвестиційному кліматі в столиці.

У прес-конференції візьмуть участь: Олексій Харитонов – експерт з питань захисту активів та захисту прав у ЄСПЛ Денис Шинкаренко – інвестор ЖК «Патріотика на озерах»: Олександр Чистяков – керівник Департаменту Національної Екологічної Ради України; Людмила Горіцька – начальник Служби по зв’язках з громадськістю АТ АКБ «АРКАДА».

КОНТАКТИ: – (073) 732 4 101 (редакція), (073) 732 4 102 (медіа-центр) – kiev@informator.ua , press@informator.ua, Адреса редакції та медіа-центру: БЦ «Arena City», вулиця Басейна, 2а. (другий поверх).

0

Комментарии