хочу сюда!
 

маргарита

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Про яйці

Поїхали ми в село. Цього разу повним складом. За кермом чоловік, поруч старший син з мордатим і сракатим псом в ногах, позаду середій син у дитячому кріслі, самий малий теж у кріслі, ну і я. Багажник забитий теплицями, пасками, сумками з памперсами і ще купою всього.
Приїхали, вигрузились, розпихались по своїм кімнатам, пса поселили подалі від курей... наче все нормально. Дивлюсь, бабуся з старшим хитро перемигуються і подають один одному якісь шифри. Ну я, знаючи "бандитську" натуру мами і авантюрну натуру сина, намагаюся вияснити деталі таємної спецоперації. 
Виявляється, ці два дохтора надумали каструвати маминого кота. Синок взяв з роботи наркоз, інструменти... всунув це в мою сумку-хлодильник з печеною ковбасою і все в цілості і сохранності привіз в село. Моя мама бувша операційна сестра. Колись вона працювала в ЛОР відділенні, вирізали гланди-аденоїди... ну ще іноді напівпідпільно робили косметичні операції, пішивали клаповухі вуха і рівняли кострубаті носи. 
За операційну вибрали бесідку. Обробили інструменти маминою горіховою настоянкою. Зловили пацієнта. Наркоз. Пацієнт вирубився.
Почалася оперція по видаленню зайвих деталей (ну для кота вони були не такі вже й зайві). Оперує ветлікар з незакінченою освітою; асистент №1 бабуся - бувша операційна сестра, але вірна професії назавжди смілива жінка; асистент №2 - мій чоловік, до медицини має сумнівне відношення, колись мазав зеленко мені пальця і іноді пропонував гратися у дохтора; асисент №3 - середній синок, знімає процес на камеру з заплющеними очима. Кругами ходить нервовий дідусь і тихо бурчить, що хай би той кіт вже доживав з яйцями. Я з самим малим ходжу за дідусем і намагаюсь його заспокоїти, собака кінчається від ревнощів, бо всі щось роблять, а йому не видно.
Нарешті все завершується. Пацієнта кладуть в тепло. Дохтор сідає лузгати насіння, асистент №1 миє інструменти, асистент №2 довольний матюкається, асистент №3 розплющує очі і показує всім знімки, дідусь заспокоюється, ми з малим йдемо мити попу, бо по ходу операції вкакались від страху.
Операція завершена. Пацієнт очухався і дриманув з хати, потім зрозумів, що тепер гуляти на дворі нема ніякого смислу... повернувся і проспав сутки у кріслі.

А тепер фотозвіт.
Оце воно таке. 
32

Комментарии

19.04.18, 10:07

а зачем в селе кота кастрировать - болеть будет и соседские коты забьют

  29.04.18, 10:12Ответ на 1 от Поговорим

  а зачем в селе кота кастрировать - болеть будет и соседские коты забьютОн от своей любвеобильности постоянно страдает. Мама устала залечивать его раны. В доме он не сидит, орет на улицу, а с улицы приходит весь в кровищи и подраный. Теперь должен успокоиться.

   Гость: Nahibator

   39.04.18, 10:12

   грустная история

    49.04.18, 10:14Ответ на 2 от muxa-xa-xa

    а зачем в селе кота кастрировать - болеть будет и соседские коты забьютОн от своей любвеобильности постоянно страдает. Мама устала залечивать его раны. В доме он не сидит, орет на улицу, а с улицы приходит весь в кровищи и подраный. Теперь должен успокоиться.так это жизнь дворового кота
    вряд ли он успокоится

     59.04.18, 10:15

     жутькогда в семье есть доктор, то должен быть и пациент

      69.04.18, 10:17

      нє, ну а шо, із усіх зол вибирають найменше... котику незвезло, невдалась у нього пасха в цьому році...

       79.04.18, 10:20

       ну а з яічками шо зробили? посмажили, посвятили чи дали псу?

        89.04.18, 10:25


        ну а покрасили хоть?

        одне йодом, інше зеленкою.

         99.04.18, 10:25Ответ на 3 от Гость: Nahibator

         грустная историяДля кота то канешно.

          109.04.18, 10:27Ответ на 9 от muxa-xa-xa

          грустная историяДля кота то канешно.а шо дійсно наливка кота вирубила чи давали укол?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           16
           предыдущая
           следующая