хочу сюда!
 

Марианна

29 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Про мою старість.

Зарядка від Зазі та Помадки нагадала мені про таке. Хтось вже уявляв свою старість? Я так. 
Отже почну. На старості я буду звичайна товста бабуська на тоненьких ніжках (то у мене від моєї бабці Дусі велика дупа і тонка кістка), буду мати сиве волосся (фарбувати не буду, бо тоді виглядатиму, як стара рижа жидівка), буду жити у селі біля лісу (бо треба десь вигулювати мого басета і мого діда, а також збирати гриби), буду мати діда (бо треба комусь ганяти онуків з дерев, щоб не їли зелені яблука) і буду мати онуків (бо пісюнів я наробила, а вони нехай роблять мені онуків). Онуків я буду любити без тями, бо вся радість - це те, що ти їх просто любиш, а не виховуєш. 
В нашій команді з дідом я буду добрий поліцейський, а дід буде злий поліцейський. Я буду ліпити вареники з вишнями на веранді і дивитись у вікно за дідом і онуками, а мій дід сидітиме у кріслі-гойдалці з філіжанкою кави і голосно кричатиме: "Куди .лять, босота, по копаному, воно ще зелене... обісретеся жеж!!!" Коли малі засранці сідатимуть мені на голову, я буду їх лякати: "От скажу діду, він вам по сраках лозиною надає!" Лозиною звісно ніхто ніколи користуватися не буде, але дисципліна має бути.
Дід мій буде моднявий. До того часу його борода виросте до пупа як у ZZтопів, він носитиме окуляри як у Оззі Озборна і ходитиме у футболці зі Slayer та кепці як у Ангуса Янга з АС/DC. Я теж не буду пасти задніх у питаннях моди. Я не збираюся ходити у байовому халаті і півшалику. Я буду мати червоні спортівки з лампасами і таку саму олімпійку.  До того часу я таки навчуся в'язати носки і тому всі ходитимуть у полосатих теплих носках... тільки я у кросівках, а дід у галошах.
Діти будуть всі по роботах, але раз на місяць (я ще не вибрала день) вся кагала збиратиметься у нас. Ми будемо сідати за великий стіл у садку, пити чай з тортом і теревенити до самої ночі. Мої сини будуть ніжно обіймати своїх жінок, а потім потихеньку розходитись спати. Мій дід буде сидіти до останнього, щоб нічого не пропустити, бо він знатиме, як тільки він піде спати,  ми одразу почнемо іржати над ним і згадувати, як він загубив свої модняві окуляри, а вони висіли у нього на пузі, або як мій пес вкрав у нього капця і дід в одному ганявся за ним і матюкався, а онуки голосно сміялися і не хотіли діду допомогти.
Жити з дідом ми будемо довго, бо я підпишуся на газету ЗОЖ і збиратиму трави. 
Одного разу я прокинуся і зрозумію, що мій дід заснув навічно. Я покладу свою голову йому на груди і теж піду за ним. Це буде у п'ятницю. 
Наші діти сидітимуть в садку і будуть згадувати мої пиріжки і сміятися над дідом, як він постійно губив окуляри.
Життя триватиме...

Похожее изображение
46

Комментарии

123.11.17, 13:20

да ну тебя,Цэ-цэ!
вот кагбэ и усьое красиво,а я сижу и плачу...улыбаясь....

  223.11.17, 13:25Ответ на 1 от Глаша_Я

  да ну тебя,Цэ-цэ!
  вот кагбэ и усьое красиво,а я сижу и плачу...улыбаясь....
  Иногда ночью рисую себе такие картинки, а сегодня захотелось это написать. Это Заразка виновата.

   323.11.17, 13:25

   тут головне - щоб ти не забула про філіжанку для діда- її краще зараз купити, щоб потім - точно була

    Гость: NoTaRь

    423.11.17, 13:25

    Вже з'являються перші бабусі з татуюванням і проколами

     523.11.17, 13:27

     вареники с вишнями , цікава розповідь

      623.11.17, 13:29Ответ на 1 от Глаша_Я

      да ну тебя,Цэ-цэ!
      вот кагбэ и усьое красиво,а я сижу и плачу...улыбаясь....
      вот скажи,да? Може её дихлофосом?

       723.11.17, 13:30Ответ на 3 от disu

       тут головне - щоб ти не забула про філіжанку для діда- її краще зараз купити, щоб потім - точно булаКолись я доїду до Львова і першим ділом куплю гарну філіжанку.

        823.11.17, 13:31Ответ на 7 от muxa-xa-xa

        тут головне - щоб ти не забула про філіжанку для діда- її краще зараз купити, щоб потім - точно булаКолись я доїду до Львова і першим ділом куплю гарну філіжанку.не тре їхати за нею-аж до Львоваблін,як же не забутись тобі показати невеличку колекцію отетіх от....

         923.11.17, 13:32

         Хорошая старость. Мне нравится))
         Но в связи с вашим пополнением, откладывается она малехо

          1023.11.17, 13:33Ответ на 4 от Гость: NoTaRь

          Вже з'являються перші бабусі з татуюванням і проколамиЯ поки без тату і проколів, але може на старості наб'ю на руці часи роботи пенсійного фонду в трояндах

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           13
           предыдущая
           следующая