Профиль

БджЫлка

БджЫлка

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Кино(обновляю)

  • 27.12.14, 17:16

Ищу киношку для скачивания и просмотра

чтоб новогодня, добрая позитивная и всетакое

1. Один дома 1,2, 3, 4
2. Ирония судьбы или с легким паром
Показати повністю..
3. 8 безумных ночей
4. Секретная служба Санта Клауса.
5. Вечера на хуторе близ Диканьки.
6. Реальная любовь
7. Гринч, похититель рождества
8. Кошмар перед рождеством
9. Отпуск по обмену
10. 4 рождества
11. Рождество
12. Рождественская история
13. Эльф
14. Чарли и шоколадная фабрика
15. Дети без присмотра
16. Фрэд клаус
17. Семья напрокат
18. Кудряшка Сью
19. Рождественский коттедж
20. Карнавальная ночь
21. Идеальное Рождество.
22. Ноэль
23. Двенадцать месяцев
24. Бойфренд на Рождество
25. Санта Клаус 1,2,3.
26. Плохой Санта
27. Пока ты спал
28. Деннис - мучитель Рождества
29. Сезон чудес
30. В поисках Санта Лапуса.
31. Полярный экспресс
32. Подарки к Рождеству
33. Тариф Новогодний
34. Морозко
35. Снежный шар
36. Лемони Сникет: 33 несчатья
37. Элвин и бурундуки
38. Трое и снежинка
39. Железнодорожный романс
40. Чудеса на Новый год
41. Каспер: Рождество призраков
42. Я буду дома к рождеству
43. Интуиция
44. Привет семье
45. Щелкунчик
46. Семьянин
47. Все, что я хочу на Рождество
48. Город без Рождества
49. Француз
50. Миллион на Рождество

по версии соц сетей

 Чудо на 34-й уице

Олежка

1. Интуиция (2001)
2. Семьянин (2000)
3. Рождественский роман (1994)
4. Пока ты спал (1995)
5. Когда Гарри встретил Салли (1989)
6. Четыре Рождества (2008)
7. Рождественский коттедж (2008)
8. Бесконечное Рождество (2006)

Феечка

1. Полярный экспресс (2004)
2. Реальная любовь (2003)
3. Интуиция (2001)
4. Крепкий орешек 2 (1990)
5. Семьянин (2000)
6. Поменяться местами(1983)
7. Кудряшка Сью (1991)
8. Дневник Бриджет Джонс (2001)
9. Рождественская история (2007)
10. Пока ты спал (1995)

Olqa


Митя життя

  • 22.12.14, 10:43

Звоню только что директору, он первый раз трубку не берет, второй раз берет и такой модный-ой я так занят, я щас не могу, позже, все позже.

Я чуть не прокричала-пошел в жопу МУДАК! и больше никогда мне не звони! Понял!fingal

Жесть статья

  • 14.12.14, 22:02

Шлюбна статистика останнім часом виглядає як соціальна катастрофа: кількість розлучень практично зрівнялася з кількістю шлюбів. На думку психологів, це відбувається, в основному, тому, що багато людей одружуються з найрізноманітніших безглуздих причин, окрім однієї істинної - щоби створити сім'ю. Відомий психотерапевт і автор численних книг Михайло Литвак розповів про те, кому вдасться створити щасливу сім'ю, а кому доведеться поповнити статистику розлучень.

Довідка: Литвак Михайло Юхимович (народився в 1938 році) - психолог і психотерапевт із 40-річним стажем, кандидат медичних наук, автор книг з практичної та популярної психології. Найвідоміші: "Психологічне айкідо", "Принцип сперматозоїда", "Якщо хочеш бути щасливим", "Як дізнатися і змінити свою долю".

В одному інтерв'ю ви сказали, що щасливих сімей немає...

Є. Але мало. Я сам досліджував сім’ї. На 11 тис. знайшлися 3 щасливі. Але, що найголовніше, - тільки щасливі сім'ї - нормальні. Решта - це патологія, співіснування двох нещасних людей.

Чому так багато розлучень? Люди помиляються у виборі другої половинки?

Це відбувається тому, що люди погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину. Ми проводили опитування - яке із зізнань в коханні сподобається більше. Запропоновані варіанти: "Я без тебе жити не можу", "Я тебе ніколи не ображу", "Давай разом тягнути лямку життя". Так от, 75% жінок обрали фразу "Я без тебе жити не можу". Невже не зрозуміло, що це пояснення характерне для чоловіка-дитини або алкоголіка? А ось справжнє освідчення в коханні "Давай разом тягнути лямку життя" нікому не сподобалося.

Що ж таке взагалі - кохання?

Це активна зацікавленість у житті та розвитку об'єкта любові. Ось всі кажуть: нема кого любити. А чи вмієте ви любити? У наш час шлюби - це, по-суті, присоска: "Я без тебе жити не можу".

А що відбувається з коханням з часом, куди воно зникає?

З часом воно стає все сильніше і сильніше... А якщо його спочатку не було, то все стає гірше і гірше.


У чому різниця в сприйнятті шлюбу чоловіком і жінкою?

Чоловік і жінка бачать шлюб однаково. Але де ви бачили чоловіків і де ви бачили жінок? У нас є "носії штанів" і "носії спідниць". Так от, спочатку потрібно стати або чоловіком, або жінкою, а після цього будувати сім'ю. На створення сім'ї має право тільки фізично здорова, духовно розвинена і матеріально незалежна людина. Краще не мати справу з жебраками-непрофесіоналами.

Якщо відносини почалися з сексу, яке майбутнє їх чекає?

Секс повинен бути потім. А спочатку має бути спільний світогляд. "Кохання - не коли дивляться один на одного, а коли дивляться в один бік". Канадські дослідники виділили чотири фактори, які роблять сім'ю міцною. Перший - спільний світогляд. Другий - спільні гастрономічні смаки. І тільки на третьому місці секс. На четвертому - бажання гладити один одного. А коли через секс створюється сім'я - нічого хорошого в цьому немає.

Чоловіки часто порівнюють себе із самцями і стверджують, що зради обов'язкові...

Зради виникають через те, що люди помилилися у виборі другої половинки. Якщо ти помилився і одружився (вийшла заміж) не на тій (не за того), природно, що починає подобатися хтось інший.

Яким жінкам не зраджують?

Фізично здоровим, духовно розвиненим і матеріально незалежним. Нашим жінкам притаманні три сексуальні розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм. По-перше, вони шукають чоловіка не для сім’ї, а для виховання. По-друге, живуть з алкоголіками. А що таке алкоголік? Це тварина. І, по-третє, - страждають мазохізмом: люблять, коли над ними знущаються.

Якщо жінка фізично здорова, матеріально незалежна, але вже немолода? У неї менше перспектив?

У неї більше перспектив! Це жінка в розквіті сил. Вона вже самоствердилась. Їй не потрібен гарнір, їй потрібен біфштекс. 45-50-річна жінка у сексі дасть фору молодим.

Як на початковому етапі побачень провести розвідку і визначити, "твоя" це людина чи ні?

По спілкуванню, по жестикуляції, за манерою одягатися. Сократ говорив: "Скажи мені що-небудь, я хочу тебе побачити". Вже після декількох фраз можна визначити, хто перед вами і чи збігаєтеся ваш світогляд.

Чи повинна збігатися у партнерів і сексуальна конституція?

Ну звичайно. Якщо чоловікові секс потрібен по 50 хвилин 3 рази в день, а жінці 3 хвилини 1 раз на місяць - у них нічого не вийде.

Якщо є якісь розбіжності, чи може жінка підлаштуватися під чоловіка або спробувати його перевиховати?

Ні. Треба брати готову продукцію, а не напівфабрикат. Одружуватися повинні зрілі люди. А перевиховати можна тільки одну людину - самого себе. Помилилася - значить, треба розійтися. І шукати іншого.

Де краще шукати?

Тільки на роботі. Коли спостерігаєш за людиною на роботі - бачиш, яка вона насправді. Ось ми зараз з вами разом працюємо, і ви можете скласти про мене думку... А на вечорах зустрічей чи в нічних клубах - збори брехунів.

Чи змінилися потреби жінок за останній час?

Жодним чином не змінились за останні сто тисяч років.

А як щодо того, що зараз дівчата хочуть заміж саме за статусних чоловіків?

І правильно. Значить, дозрівають. Але треба і самій бути статусною. У нас, на жаль, у більшості жінок психологія латентної повії: знайти багатого чоловіка, щоб годував. А за це вони планують вести господарство і віддаватися в ліжку. Речі треба називати своїми іменами: це проституція. Однак багато є зараз і чоловіків, яких можна назвати латентними альфонсами, які шукають багатих жінок, а самі розвиватися не хочуть.
    .Але існує теорія, що жінка повинна лише надихати чоловіка, створювати йому комфортні умови, залишаючись в його тіні...

Ви плутаєте чоловіка з "носієм штанів". Чоловікові не потрібно, щоб його надихали. Він сам натхненний своєю роботою і її результатом. Не можна жити заради жінки чи заради чоловіка.

А заради дітей?

Тим більше не можна... Діти - це щось ефемерне. Діти, які б не були погані чи хороші, все одно у 18-20 років від тебе підуть. Чоловік і жінка ближче один для одного, а діти - це щось тимчасове. Побічний продукт нашої любові.

В результаті розлучення жінки залишаються з цим "продуктом любові", а чоловіки стверджують, що не хочуть одружуватись з жінкою, яка має дитину...

Для чоловіка (а не "носія штанів") дитина від першого шлюбу не проблема. Чому? Тому що він готовий все зробити для дитини, аби кохана була поруч. Але коли сама жінка вважає, що дитина - найголовніше в житті, вона ніколи не буде щаслива в шлюбі.

Є думка, що інститут шлюбу відмирає, що майбутнє за альтернативними видами співіснування. Як ви ставитеся до гостьової форми?

Гостьовий шлюб не такий вже й поганий. Буває, люди жили у цивільному шлюбі нормально. А як тільки зареєструвалися, стали жити погано.

У чому причина таких змін?

У тому, що людина хоче бути вільною. Формальний шлюб її сковує. Печатка в паспорті нічого не змінює для розумної людини. А для дурня змінює.

Отож, висновок один: одружуйтесь, виходьте заміж, розлучайтеся, займайтеся коханням, заводьте дітей, але ніколи не шкодуйте про це і будете щасливі!Еще раз про машины

  • 12.12.14, 14:07

Люди часто спрашивают, почему я не вожу, желание есть, возможность есть, права есть.

Не вожу потому что полно неконролируемых дэбилов за рулем.

Из вашего окна

  • 04.12.14, 10:20

Из моего окна видна школа сталинской постройки, большая с высокими потолками с огромной территорией вокруг. Я вижу как бегут люди на работу, бегут студенты ПТУ, как курят хулиганы за школой. Вот две девочки примерно 5 класса, с легкостью перлезли через забор и убежали.

Мне все равно кто приходит и уходит из моей жизни, я видела это не раз, я прощалась с друзьями и мужчинами. Неизменно приходили новые и друзья и мужчины.

 Главное что я остаюсь верной себеsmoke

зы: #Чепиногазалишися

Про жениццо и взамуж

  • 01.12.14, 20:39

Зашел с дириком разговор о причинах почему он не женится на гражданской жене.

На что он мне отвечает, штам это не гарантия.

А я задумалась- а что вообще сегодня может быть гарантией умеретьводинденьотсчастья? :(


Залякані москалі

  • 28.11.14, 10:18

Однажды один справжний бендеровец с пеленок с Тернопольской области женился. А у жены была родсвенница ,допустим, в Прилуках, а у родственницы брат в Москву уехал и разбогател. И помогал сестре. Решил московкий брат отвезти сестру в Израиль на лечение. Но вот беда, мужчин призывного возраста отмечают, если те выезжают из страны.

Договорился он с бендеровцем, чтоб тот привез родственницу ему на границу хотябы. Но бендеровец не сдержался на границе и сказал "Слава Україні!" Не стерпели сего пограничники и отправили бендеровца назад подальше от России матушки, дабы не случилось чего. Посовещавшись, мужи решили встретится на нейтральной территории между странами, дырку в границе надыбав.

Встретились. Вышел муж Масковский с джипа своего раскрутова, выключил все телефоны, отошел километр от машины и давай клясти Путина и все что происходит.

зы: Так шо не верьте тем кто Путина защищают, боятся они правдоньку молвить, ибо нельзя им.


Тот неловкий момент

  • 23.11.14, 19:42

когда твоя племнянница просит тебя проголосовать за нее в вк и в ответ спсburumburum

кряхть-кряхть куда катится мир

Вечір поезії

  • 19.11.14, 20:51

в цім немає жалю ані кривди нема

я проріжу вікно й перепишу скрижалі

я не сам і ти також не будеш сама

бо на мені твій мед і в мені твоє жало

Іздрик

hypnosis

Про Любовь

  • 19.11.14, 10:58

Шановні гядачіzombobox поскольку у меня творческий кризис, то сегодня за меня скажет Рената Летвинова

Когда я влюбилась в первый раз, я всем и самой себе казалась безумной, а на самом деле тогда произошел самый правильный, самый важный поворот в моей жизни. То острое чувство счастья я буду помнить всегда, но вы знаете — оно не повторяется искусственно.
Даже поцелуй или бокал ледяного шампанского не принесет удовольствия, если принимать его каждый день.