“папістська єресь Стамбула”

“…Яке тут канонічне право! Згідно з цим правом священик, який відмовляється від співслужіння з іншим кліриком без доказів єресі останнього, підлягає позбавлення сану. Інший канон говорить, що якщо ти звинувачуєш іншого, але не можеш довести – покарання, яке ти йому висував, переходить на тебе. А Іларіон вже сьогодні ляпнув про “папістську єресь Стамбула”

протодиякон Кураєв.

масква-ква-ква іде у розкол

Все відбувається так, наче сценарій розвитку подій писали у Києві українські націоналісти-рідновіри. Від 14 вересня Московський патріархат припиняє будь-яку свою діяльність під проводом Патріарха Константинопольського, припиняє згадувати  Варфоломія під час богослужіння, припиняє співслужіння із ієрархами та священиками Вселенського Патріарха та припиняє участь у роботі всіх органів, у яких головами чи співголовами є ієрархи Константинопольського Патріархату. Ось так!

УРА! Мы теперь раскольники!”, – написав Кураєв у своєму живому журналі. Чистий  провулок надав усі підстави Варфоломію, аби викинути РПЦ із канонічного простору і не дивитися відсьогодні у бік Москви, резюмує він.

Суто світська гординя застелила очі РПЦ. Складається враження, що Луб’янка взяла на себе пряме управління сергіянцями. Адже з точки зору канону, відмовляючись від поминання імені Варфоломея під час церковної служби, священник, єпископ, митрополит московський ставить себе під прямий удар церковного права. Він втрачає  свій статус і підлягає церковному суду.

шоколадно-кремлівська гидота продовжує шкодити Україні

В Ічні вибухають склади боєприпасів

Сьогодні близько 3:30 стався масштабний вибух на технічній території арсеналу номер 6 біля міста Ічня Чернігівської області. У цьому райцентрі проживає приблизно 11 тис. осіб. Триває евакуація населення.

Національні Дружини мають досвід подібних надзвичайних ситуацій. Зокрема, ліквідація наслідків вибухів у Балаклеї та Калинівці та евакуація населення з небезпечної території.

В даний момент у Талалаївці Національними Дружинами організовано місце евакуації для місцевих мешканців, яке може прийняти близько 100 осіб.

Якщо ви або ваші близькі стали заручниками ситуації або потребуєте допомоги, звертайтесь за номером 073 410 14 35

www.facebook.com/ndrugua/posts/568735920230627

"Петров" особисто брав участь в подіях Революції Гідності.

Світлина від Станіслава Краснова.

Оприлюднено ім'я другого ГРУшніка , так званого "Петрова".

Це - Олександр Мішкін. Військовий лікар і співробітник ГРУ РФ.

Так, дивишся, британці заочно і розкриють розстріл Небесної Сотні.

Браво журналістам Bellingcat !!!! Я аплодую стоячи!

Пропоную вигнати поганою метлою всю цю ненажерливу гебню, що забирає з бюджета мільярди, і найняти цих журналістів розслідувати всі гучні злочини в України - від розстрілу Небесної Сотні до топ-корупції.

П.с.
Загадка, просто до слова. Хто в Україні з топ-діячів так само з Архангельської області.

Світлина від Станіслава Краснова.

Кажуть, семочка не можна ображати, а то кукін нападе

Заступнику голови Служби зовнішньої розвідки України Сергію Семочко не вдасться переконати українське суспільство, що його намагалися дискредитувати спецслужби РФ, вважає інвестиційний банкір Сергій Фурса.

http://m.gordonua.com/ukr/blogs/fursa/-kazhut-semochko-ne-mozhna-obrazhati-a-to-putin-napade-410568.html

Кажуть, Семочка не можна ображати, а то Путін нападе / ГОРДОН

Ми повинні бути їм вдячні !!! А натомість ?!..

Світлина від Людмили Миколаївної.

Володимир Козак,командир розвідників 51-ої бригади.
24 серпня 2014 року разом зі своїми побратимами взяв у полон 11 псковських десантників!Рашисти до кінця не розуміли,що їх ведуть до свого штабу українці-- такою блискучою була та операція!
Потім Володя сам потрапив у полон до терористів,після звільнення лікувався в госпіталі.Його мучать сильні болі в спині,він практично не бачить одним оком.Допомоги від держави не отримав.
Натомість Володю судять начебто за самовільне залишення військової частини.Саме за той час,коли він перебував у госпіталі!!!
Чому ж ми так ставимося до своїх захисників??
Вони відстояли Україну у найважчі часи!

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
139
предыдущая
следующая