28 березня 1937 року

28 марта 1937 года Народный комиссар связи СССР Ягода был арестован в своем рабочем кабинете «ввиду обнаруженных должностных преступлений уголовного характера». После более тщательного разбирательства следствие выявило связи Железного Генриха с врагами народа Троцким, Зиновьевым, Каменевым, Бухариным, Рыковым, Смирновым, а так же с разведками Германии, Японии и Польши. Ему были предъявлены обвинения в организации заговора, подготовке государственного переворота, участии в покушении на Ленина в 1918 году, подготовке покушения на товарищей Сталина и Ежова, шпионаже в пользу сразу трех государств.

2 марта 1938 года Ягода предстал перед самым справедливым в мире советским правосудием. Вместе с ним судили еще 20 террористов, вредителей, шпионов, отравителей, диверсантов, в том числе троих бывших членов Политбюро — бывшего главу Коммунистического Интернационала Бухарина, бывшего Председателя Совета Народных Комиссаров Рыкова, бывшего секретаря Центрального Комитета Коммунистической партии Крестинского, против которых столько лет боролся Ягода. Теперь выяснилось, что и Ягода, и те, против кого он боролся, были членами одной шайки убийц, врагов и заговорщиков, которые преднамеренно и целенаправленно готовили свержение власти народа.

13 марта 1938 года был вынесен приговор: 18-ти подсудимым — высшая мера уголовного наказания, Плетневу — 25 лет, Раковскому — 20, Бессонову — 15.

Самая человеколюбивая в мире власть рабочих и крестьян исходя из соображений гуманности представила Ягоде, как и всем остальным приговоренным к высшей мере, возможность просить о помиловании. Все 18 написали прошения, но рабоче-крестьянская власть их тут же отклонила.

Приговор в отношении Ягоды Генриха Григорьевича был приведен в исполнение в подвале центрального здания НКВД на Лубянке в ночь на 15 марта в 0 часов 40 минут.

Остальные 17 преступников были расстреляны 15 марта на спецобъекте Коммунарка, прямо за забором поместья, в котором раньше жил Ягода.

Трое врагов народа, получивших на этом процессе тюремные сроки, после вынесения приговора отсидели только по три с половиной года. Их расстреляли по решению Особого Совещания при НКВД (ОСО) 11 сентября 1941 года в Орловском централе.

23 лютого - рік з дня загибелі павлоградця Михайла ДобролєтиЗагинув, захищаючи спокій та мир в Україні.
...минув рік, як Михайла нема поруч з рідними, з побратимами...але в це просто не віриться... Здається, що ось-ось з"явиться завжди усміхнене обличчя - і на серці всім стане веселіше...
Але світити буде сонце, і вітерець повіватиме...а скоро і зазеленіє земля... Лиш Михайло приходитиме тільки у спогадах та в снах...
Спи спокійно , брате , ми тебе будемо пам'ятати завжди !...

Послання Едигея князю Василю

«Від Едигея уклін до Василя… Все, писане тобою до Ханів про бідність народу Російського, є неправдою, ми нині самі бачили Улус (бачите, це держава Московська — улус?!. — В. Б.) твій і дізналися, що ти збираєш у ньому по рублю із двох сох; куди ж дівається срібло? Земля Християнська залишилася б ціла і неушкоджена, якби ти справно платив Ханську данину, а нині тікаєш, як раб!.. Подумай і навчися!»

[
Карамзин Н. М. История государства Российского: В 12 т. — М.: Моск. рабочий, Слог, 1993–1994., том V с. 107].

Активісти приїхали до будинку Луценка: озвучено перші вимоги

У суботу, 24 лютого, близько ста активістів приїхали до будинку генпрокурора Юрія Луценка у селі Стоянка Києво-Святошинського району з вимогою звільнити політичних в’язнів.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на NEWSONE.

Перед тим, як пропустити активістів до будинку очільника ГПУ, правоохоронці обшукали деякі автівки, шукаючи зброю та вибухівку.

За словами пікетувальників, вони вимагають скасувати статтю 110 КК України, тобто “Посягання на територіальну цілісність…”, щоб суд міг відпустити затриманого соратника лідера партії “Рух нових сил”, опального політика Міхеїла Саакашвілі Северіона Дангадзе з під варти.

http://narodna-pravda.ua/2018/02/24/aktyvisty-pryyihaly-do-budynku-lutsenka-ozvucheno-pershi-vymogy/

Не зраджувати пам'ять загиблих добровольців

14.06.2016

В ніч на 12 червня в результаті артобстрілу ворога і обвалення шахти Бутівка загинуло 4 бійця Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор", 2 бійців "Айдара", ще близько 20 добровольців ДУК, "Айдара" і військових ЗСУ отримали поранення.

12 червня зранку командир батальйону Київ-1 Євген Дейдей і начмедслужби Правого сектора Яна Зінкевич повідомили про це у соцмережі. Інформацію підтвердили волонтери і військові журналісти.http://www.ar25.org/article/ne-zradzhuvaty-pamyat-zagyblyh-dobrovolciv-oznachaye-daty-zhyvym-mozhlyvist-pomstytys-za-nyh

Це — Ваня Поздняков

Студент одеської юракадемії. Вчора він разом із іншими студентами за гроші росіянина труханова виходив мітингувати «за 23 фєвраля».

Не будь як Ваня. Не продавай країну.
До речі, а навіщо нам такі продажні юристи ?

Світлина від Revale Olena.

www.facebook.com/photo.php?fbid=592525707764309&set=gm.741813612691100&type=3&theater&ifg=1

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
43
предыдущая
следующая