хочу сюда!
 

Оля

38 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Роздуми офіцера

 • 24.01.14, 01:45

За що не люблять «Беркут»

Серед усіх шокуючих кадрів з подій у Києві, які жахають Україну і світ, мене «вбила» одна, здавалося б, нічим особливим не примітна сценка. Непримітна в тому плані, що мова не йде про побоїще, моторошні поранення, тортури або знущання. Але яка набагато яскравіше демонструє зміст того, що відбувається, ніж палаючі автобуси і палаючі правоохоронці. Цю сцену випадково зняли оператори польського ТБ. На 5.05 хвилині чітко видно, як групка громадян - дівчинка, молодий чоловік і літній громадянин - тиснуться до стіни будівлі, щоб пропустити бійців МВС, які поспішають «в бій». Судячи по картинці, мова ніяк не йде про протестувальників - так, троє громадян, що поспішають у своїх справах і волею долі опинилися на шляху «Беркута». І ось один з «правоохоронців», проходячи повз цих громадян, мимохідь обертається і плює в обличчя одному з них. Просто так. Від нічого робити. І спокійно йде далі. Витираючи слину з обличчя, йде своєю дорогою і обпльований товариш - а що йому ще залишається робити? Я нікому не суддя, але щось підказує, що ні солдат, службовець свого народу, ні просто чоловік так себе не поводить. Так поводиться жалюгідне створіння, що відчуло безкарність і краплю влади, і в своїй жалюгідності впиватися цим. І в силу вродженої недоумкуватості воно навіть не розуміє, що, цілком можливо, своїм презирливим плювком в одну секунду зробило з байдужого (а може бути - і лояльного до влади) обивателя - кровного ворога. Ворога цієї влади і всіх, хто її представляє. Тому що будь-яка людина, що має хоч краплю самоповаги і хоча б натяк на почуття власної гідності, не забуде цього плювка собі в обличчя ніколи в житті. А тому влада, що відноситься так до своїх громадян, починаючи з рядового посіпаки у погонах, - приречена. Власне, ця сценка - яскрава ілюстрація того, чого хочуть прихильники Майдану: жити в державі, що не плює тобі в обличчя в прямому і переносному сенсі. Жити в країні, в якій можна себе поважати. І хто наважиться засудити їх за це?

22

Комментарии

124.01.14, 01:51

http://www.k-z.com.ua/protesty/29352-rozdumi-ofitsera-pro-berkut-povchalno

  224.01.14, 01:54

  путінська зараза прошла та плюнула

   Гость: Стази

   324.01.14, 02:01

   гаденыши. ни один нормальный чел не станет там служить

    424.01.14, 02:01Ответ на 1 от ТІЯР

    Як подумаю, скыльки класних офыцерыв звыльнили за цы два роки, то капец. Не дивно навыщо. щоб тае, яке в публыкацыъ по вулицям човгало.

     524.01.14, 02:04

     сильно и очень точно подмечено!!! И уже не идёт речь ни о какой оппозиции и интеграции, люди одстаивают своё право быть уважаемыми людьми, честь и низкий поклон этим героям...

      Гость: Greaser

      624.01.14, 02:05

      Надо всем собраться и плюнуть в лицо власти. Пускай утонет.

       724.01.14, 02:07Ответ на 4 от Тираъ

       Як подумаю, скыльки класних офыцерыв звыльнили за цы два роки, то капец. Не дивно навыщо. щоб тае, яке в публыкацыъ по вулицям човгало.а еще много из прокуратур и налоговых. мой родич тоже сам ушел, говорил власть своих на посты кругом ставила, работать спокойно нельзя.

        824.01.14, 02:11Ответ на 7 от SandR3S

        Именно! Именно, такая проблема. Страна в них нуждается - в порядочных. в профессиональных кадрах.

         924.01.14, 02:38Ответ на 5 от Serdce_ed

         сильно и очень точно подмечено!!! И уже не идёт речь ни о какой оппозиции и интеграции, люди одстаивают своё право быть уважаемыми людьми, честь и низкий поклон этим героям...

          1024.01.14, 03:25Ответ на 8 от Тираъ

          Именно! Именно, такая проблема. Страна в них нуждается - в порядочных. в профессиональных кадрах.Власть в них не нуждается.

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая