хочу сюда!
 

Lina

36 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Мої привітання Міжнародній науковій конференції


Учасникам, гостям та організаторам
Міжнародної наукової конференції
«БІБЛІОТЕКА. НАУКА. КОМУНІКАЦІЯ.
Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек».

Вельмишановні пані та панове!

Маю велику приємність сердечно привітати всіх присутніх з відкриттям Міжнародної наукової конференції «БІБЛІОТЕКА. НАУКА. КОМУНІКАЦІЯ. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек».
Від імені Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин засвідчую високу повагу зібранню і маю честь зазначити, що Ваша професійна діяльність відіграє все більш важливе значення в формуванні цілісного національного науково-інформаційного простору.
Наукові бібліотеки на сьогодні є провідними центрами соціальних комунікацій, інтеграції й поширення наукової інформації.
Впевнений, що володіючи різноманітними інформаційними можливостями та величезним, здобутим упродовж багатьох десятиліть, науково-методичним та практичним організаційним досвідом, спеціалізовані наукові бібліотеки і надалі будуть виконувати провідну роль інтегруючого центру науково-інформаційного простору.
Бажаю учасникам конференції успіхів у науковій діяльності та сподіваюсь, що наше спільне прагнення до розвитку і зміцнення науки послужить міцним мостом дружби, взаєморозуміння і співпраці між Україною і Республікою Казахстан.

З повагою
Директор Міждержавного інституту
українсько-казахстанських відносин
Микола Степаненко


0

Комментарии