Як правильно допомогти дітям при виконанні домашніх завдань?


Не перехоплюйте ініціативу

Щоб прискорити процес і якнайшвидше закінчити, багато мам намагаються взяти все в свої руки. Іноді діло доходить до простого диктування правильних відповідей. Такий підхід аж ніяк не допоможе дитині здобути нові знання. Натомість, віддайте своєму чаду роль лідера. Нехай самостійно зачитує інструкції і думає, що ж саме і як потрібно робити. Коли дитина сама зачитує завдання і може перефразувати його своїми словами, тоді вона дійсно розуміє, що ж саме від неї вимагають.

[ Читати далі ]

Про найпопулярніші породи собак...

Про найпопулярніші породи собак...

Якщо ви вирішили завести для себе гарного та пухнастого товариша, то пропонуємо прочитати нашу підбірку. Ми відібрали 10 найпопулярніших порід собак, які розмалюють ваші будні дні в яскраві барви.

 

Чау-чау

Ця порода собак вважається дуже життєрадісною. Чау-чау мають доволі незалежний характер, хоча по їхньому зовнішньому вигляді про це важко здогадатись. Дані ДНК собак цієї породи підтверджують, що це одна із давніх порід. Вважається, що їхніми предкам були вовки. Вони досить невибагливі до умов проживання чи їжі. Їх можна впізнати по густій шерсті, яку достатньо час від часу розчісувати, щоб квартира залишилась в чистоті. Вони дуже милі на вигляд завдяки своїй пухнастості та кумедній мордочці. 

 Чау-чау

 

[ Читати далі ]


Житель Бердянська засадив свій город кактусами...

 


Житель Бердянська засадив свій город кактусами...
Віктор Паслін захоплюється кактусами майже 30 років. Цього року майже всі 198 кактусів зацвіли одночасно, всього ж було 530 бутонів.
Замість помідорів, огірків та інших смачних і корисних овочів та фруктів житель Бердянська (Запорізька область) на своєму подвір'ї висадив кактуси. Чоловік не тільки дбає про них, а й розмовляє з квітами щодня.Чоловік виділив для кактусів невелику ділянку у дворі. У холодну пору року квіти знаходяться в приміщенні - зимують, набираючись сил. А з весни і до середини жовтня на відкритому грунті цвітуть.

Світлина від Ольги Гладій.

Дивовижний світ - в роботах української художниці ...

 

Дивовижний світ - в роботах української художниці Яни Мовчан, що нині творить та мешкає в Канаді. 
[ Читати далі ]

Дивовижно....

    

Карелия.Из-за бурлящей воды водопада Ахвенкоски и мороза образовались вот такие ледяные "блинчики".

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2327
предыдущая
следующая