хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Михайло Вишиванюк:"Черкащина - прекрасні люди"

Прекрасні люди, прекрасний концерт, прекрасні колективи, - Михайло Вишиванюк про виступ черкащан на сцені обласної філармонії

Під час перебування на Івано-Франківщині митці Черкащини продемонстрували прикарпатцям свої творчі досягнення.
Фойє обласної філармонії прикрасили роботи майстрів сучасного декоративного мистецтва, серед яких – творчі доробки заслуженого художника України, доцента мистецтвознавства Олександри Теліженко. «Працюю як художник, науковець, сучасна людина, з глибинами нашої прадавньої культури, - зазначила митець. – На виставці є і ручна вишивка, і машинна, аплікація, різні комбінації. Назва виставки «Кобзар єднає Україну», тож у своїх роботах ми представляємо Черкащину як батьківщину й колиску Кобзаря».
Зі сцени філармонії подякував черкащанам за візит на прикарпатську землю голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. «Делегація з Черкаської області започаткувала надзвичайно гарний тур і розпочала його саме з нашої області, - наголосив Михайло Вишиванюк. – Маємо велику честь приймати таких поважних гостей». Гості на знак вдячності за гостинний і теплий прийом підготували гарний концерт за участю тріо «Вербена» (керівник - народна артистка України Лідія Зайнчківська) та ансамблю «Росава» (керівник - заслужений артист України Микола Петрина, родом з Івано-Франківщини). Народні пісні, ліричні мелодії, запальні музичні композиції викликали цілий шквал емоцій та оплесків у присутніх в залі.
«Сьогодні Черкащина продемонструвала, що у нас живуть талановиті люди, які вміють показати свої здобутки», - поділився враженнями голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.
«Прекрасні люди, прекрасний концерт, прекрасні колективи, - зазначив журналістам Михайло Вишиванюк. - Нам є чому вчитися у черкащан, і ми сьогодні побачили це на власні очі». Голова облдержадміністрації попросив делегацію з Черкащини не згортати мистецьку виставку в нашій обласній філармонії, а продовжити її показ хоча б на тиждень, щоб із роботами митців могли ознайомитися якомога більше прикарпатців.
Черкащани залишали Прикарпаття зі своїми новими планами. Найближчим часом у межах програми «Кобзар єднає Україну» вони хочуть відвідати Львівщину, Тернопільщину, Закарпаття.0

Комментарии