хочу сюда!
 

Наталия

44 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Хто хоче працювати в команді Президента?


До 1 травня триватиме оголошений 25 березня конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на виконання Указу № 246 Президента України від 5 квітня 2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».
Як зазначають в Управлінні держслужби в області, Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України. Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України, які на день подання документів не досягли 40 років, відповідають встановленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу; мають повну вищу освіту; стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку.
Особисто слід подати в друкованому вигляді до територіального органу Нацдержслужби України за місцем проживання: заяви про участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління; згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей; згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних; копію паспорта громадянина України, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника); дві фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника); копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника); медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України № 302 від 27 грудня 1999 року (№ 086/о); заповнену анкету за встановленою формою; повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою формою; тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу; рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності); копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).
Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо. Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління: фінансово-економічна сфера; соціально-гуманітарна сфера; сфера інвестицій та інновацій; сфера паливно-енергетичного комплексу; сфера сільського господарства; сфера житлово-комунального господарства.
Довідково
Прийом документів здійснює управління державної служби в області у робочі дні з 9.00 до 18.00 (в п’ятницю з 9.00 до 17.00) за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 816.
Для отримання додаткової інформації контактна особа: головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Надія Кухарська, тел. 55-61-31, електронна адреса if003@ukr.net, а також до Нацдержслужби України. Контактний телефон: (044) 256-00-27; електронна адреса: admin_pr@nads.gov.ua.


0

Комментарии

Гость: ЗАКРОЙ СРАЛО!

115.04.13, 10:20

я буду работать и всем пиздец

  Гость: gobseck

  215.04.13, 10:32

  «Нова еліта нації»

   Гость: ОстровВокеане

   315.04.13, 10:33

   а автомат дадут

    Гость: portugal

    415.04.13, 10:34

    Почему бы там не работать.Всего лишь из-за нормальной зарплаты.

     Гость: Дед Кондратий

     515.04.13, 10:45

     Размах не той...Мине б Рассею чы Амэрыку-е дэ разгуляться.Жаль в Кытаи ни можу-хлибало руськэ

      Гость: ZlaTitka

      615.04.13, 11:00

      Працювала я в держслужбі. Нікому не раджу

       715.04.13, 12:05Ответ на 6 от Гость: ZlaTitka

       Працювала я в держслужбі. Нікому не раджуСекретным сотрудником?

        Гость: Вечный бан

        815.04.13, 12:08Ответ на 7 от Хайдер

        Працювала я в держслужбі. Нікому не раджуСекретным сотрудником?Она только сокращенный вариант своей должности знает

         Гость: ZlaTitka

         915.04.13, 12:13Ответ на 7 от Хайдер

         Працювала я в держслужбі. Нікому не раджуСекретным сотрудником?
         Офіційним мафіозі...

          1015.04.13, 12:17Ответ на 9 от Гость: ZlaTitka

          Працювала я в держслужбі. Нікому не раджуСекретным сотрудником?Офіційним мафіозі...Юля це ти? )

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая