хочу сюда!
 

Ириска

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Вийшла друком книжка-розмальовка "Весела англійська для малюків"

Книга розроблена для учителів, батьків та для самих дітей.Навчанти малюків англійської мови від трьох років надзвичайно легко, якщо ви будете використовувати мову рухів, жестів, міміки.   

 "Весела англійська" допоможе вам у цьому Не тільки мамам і татам, а навіть бабусям та дідусям буде надзвичайно легко відтворити кожну тваринку, її стан, рухи, місцепроживання, адже все це в доступній формі подано у цій книжці.– Трьохрічні дітлахи з задоволенням будуть імітувати, копіювати рухи дорослих, розуміючи їх значення. Вони навіть часто будуть намагатися повторбвати окремі слова.– Чьотирирічні будуть робити спроби зображувати та озвучувати цілі мовні структури.– П’яриічні – відгадувати загадки.– Шестирічні – загадувати їх.– Для семирічок та восьмирічьок є можливість легко опанувати складнішими мовними структурими.Ми надіємося, що наша нова книга стане для вас та ваших дітей незамінним помічником у такому цікавому світі англійської мови.Придбати книгу можна у нас на сайті. 
0

Комментарии

14.02.13, 15:15

А значно легше з малюками просто розмовляти:пiд час iгор,в побутi-за мiсяця 2-3 вони й казки зрозумiють,й говорити iм стане звичайною справою.