хочу сюда!
 

Nata

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Круглий стіл за Миколаївські НПП

19 травня відбувся круглий стіл з питань створення та функціонування національних парків, ініційований облдержадміністрацією. Метою заходу було знайти консенсус  між громадськістю, яка об’єдналася  з ціллю не допустити відміни статусу парків, і владою, яка на сесії Миколаївської облради від 16 квітня прийняла рішення звернутися до Президента з проханням  ліквідувати природні заповідники.
Депутати зауважили, що при створенні національних парків було порушено ряд норм, але особливо було наголошено на тому, що Адміністрація Президента не запитала облраду, чи згідна вона зі створенням об’єктів.
У виступі Юлії Гречки, одного з координаторів громадянської кампанії «Національним паркам бути!» було коротко розказано про деякі проведені в рамках кампанії заходи, підтримку населення і про перший лист від Адміністрації Президента, в якому зазначається, що питання знаходиться на контролі і Президент не збирається ліквідовувати парки. Виступ було закінчено питаннями до присутніх:
«Чому ви, шановні депутати, не вимагаєте тоді від Президента або від міністерства виправлення порушень, а одразу бажаєте розвалити те, що побудовано і за що миколаївські екологи боролися 20 років? А наступне питання до представників районів. Чому ви, шановне панство, відмовляєтеся від вами ж підписаних заяв про прохання створити парки рік тому, заявляючи сьогодні про зворотне? В -, слуги народи, але чи не занадто часто змінюються інтереси тих, кого ви представляєте?».
В свою чергу, редактор «Рідного Прибужжя» поцікавився, чому про кампанію опубліковано стільки матеріалів в ЗМІ і де учасники взяли кошти на публікацію кожної статті:  «Я знаю, скільки коштує одна стаття в пресі».
Депутат обласної ради Усенко О. зазначив, що здоров’я жителів Кінбурну дуже погане, вони страждають від онкологічних хвороб через неспокійне життя: ніяк не може влада визначитися зі статусом їхньої землі.
Також, доповідали з зазначених питань голова сільради с. Покровки (Кінбурн) Агафонов Григорій, Литвак С., Богдан В., Копійка І., Шеслер Л. Основні думки, які вони намагалися донести громадськості та представникам ЗМІ – це проблеми відведення землі, червонокнижних птахів, що виїдають всю землю, рибалок Очакова, які бояться заборони рибного промислу, проблеми можливого недофінансування парків, непогодження утворення парків з головами районних та сільських рад.
Деркач Олег Михайлович у своєму виступі зазначив, що ще в 1992 році сам Голова Покровської сільради ініціював створення нацпарку на Кінбурні, але вдалося зробити це лише в 2009 році. «Ще в 2007 році Віктор Федорович вимагав прискорення нацпарку «Білобережжя Святослава», тому ми впевнені, що Президент підтримає нашу кампанію і відхилить прохання облради. А при утворенні обох парків було надано проекти всім районним радам без виключення і всі голови підписали тоді листи про підтримку створення об’єктів». Також, пан Деркач зазначив, що згідно з законом про природоохоронні території не забороняється ловити рибу, а лише встановлюються ліміти з метою регулювання винищення фауни.
Заступники голови облдержадміністрації панове Травянко і Пащенко зробили наголос на бажанні зберегти і захистити національні парки, але зазначили і про необхідність врегулювання всіх норм, усунення недоліків указів, за якими створювалися об’єкти.
За результатами круглого столу було прийнято резолюцію. Пропозиції до неї, висунуті одним з учасників громадянської кампанії «Національним паркам бути!» Антоніною Галкіною було проігноровано і навіть не заслухано. Всі представники кампанії не погодилися з прийнятим документом.
«Ми не підтримуємо документ і  не хочемо бути до нього причетними, не дивлячись на те, що текст його достатньо компромісний, іде мова лише про унормування певних положень, немає слів «відмінити» або «ліквідувати». – зазначив Павло Ушаков, голова організації «Рассвет». – Це не означає, що ми не йдемо на діалог, просто деякі депутати і чиновники потім могли б використати нашу згоду з резолюцією в цілях маніпуляції думкою громади. Що там написано, знає мало хто, а заяви про те, що учасники кампанії погодилися на всі умови облради могли б прозвучати згодом».
Довідка: Кампанія «Національним паркам бути!» є громадською реакцією на рішення ХХХVІ сесії обласної ради в ході якого було направлено звернення до Президента України щодо фактичної ліквідації двох Національних парків «Білобережжя Святослава» і «Бугський гард», яке було ініційоване Головою обласної ради Тетяною Демченко. Але інтереси громадян враховано не було, оскільки громадськість визнала дані дії неправомірними та направлені на реалізацію власних інтересів певних депутатських кіл. Отже, ціллю кампанії є недопущення позитивної відповіді на звернення Миколаївської облради з боку Президента України.
                                                   
Контактні особи:
Гречка Юля 093 254 19 04
Криницька Ольга 0939054545
Деркач Олег 097 340 47 00
3

Комментарии

Гость: NoTaRь

120.05.10, 23:05

та з Кінбурном все ясно - буде нац парк - будуть дорогі дачі, бо екологія хороша, не буде нац парку - будуть дешевші. Нац парк буде
От з Прибужжям...справа не в природі. Справа в археологічних обєктах. Шорох про них вийшов за межі України (інформація не для друку )

  220.05.10, 23:17Ответ на 1 от Гость: NoTaRь

  Сподіваюсь, що як буде нацпарк, то вже не буде ніяких дач.
  Я копала у Виноградному Саді, на Бузькому Гарді і в Лідиній Балці, так що дуже непокоюсь цією територією. Однак, і природа ж там гарна... Можна інфу не для друку в лічку?

   Гость: NoTaRь

   321.05.10, 01:38Ответ на 2 от Mavca

   Сподіваюсь, що як буде нацпарк, то вже не буде ніяких дач.
   Я копала у Виноградному Саді, на Бузькому Гарді і в Лідиній Балці, так що дуже непокоюсь цією територією. Однак, і природа ж там гарна... Можна інфу не для друку в лічку?
   тю.... у Гершковича працювали?

    Гость: NoTaRь

    421.05.10, 01:56

    на дозвіллі почитайте
    http://www.twow.ru/forum/index.php?s=15c69b204e61f042bf914078de465d1a&act=Print&client=html&f=6&t=4503
    якщо осилите...
    ото форум! видно що у хлопців не срака замість голови ...як у деяких..."трипіллєзнавців-арієведів"

     521.05.10, 09:30Ответ на 4 от Гость: NoTaRь

     Дякую!
     Ні, Яків Петрович там доволі давно копав, я не така стара У Фоменка працювала минулої осені