хочу сюда!
 

Лидия

25 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 18-99 лет

Забуті пішоходи

Мій рідний Івано-Франківськ тільки починає приходити до тями від зимової погоди, яка знищила покриття на дорогах (версія уряду). Дорожники  мабудь таки почули нарікання автомобілістів і почали де-неде ямочний ремонт, але не можуть розвернутися на повну силу, бо стоїть посушлива погода, а , як показують багаторічні спостереження, для розгортання широкого фронту  робіт по латанню асфальту необхідні затяжні дожді та повені...

Але у цьому дописі мова йтиме про забутих і незрівнянно більш численних пішоходів, які  не користуються увагою автомобілізованих журналістів та активістів з партій і з  грандозалежних громадських організацій. Про мовчазних пенсіонерів, які памятають часи тротуарів кращих за дороги. Про школяриків, які сліпо вірять  вчителям на уроках з правил дорожнього руху. Про мешканців нашого міста, які щодня збивають ноги на тротуарних ямах аж ніяк не менших за дорожні, які терпеливо стоять на переходах і чекають проїзду череди мальованих білявок, розпальцьованих пацанів,  набундючених папіків та слуг народних.

Приклади?.. Ось вам приклади, які тьки що зазняв на мобільний.

На перехресті вулиць Ак.Сахарова та Є.Коновальця вирішував разом з десятком законослухняних бабусь та мамів-водіїв коллясок життєво важливе питання: ЙТИ АБО НЕ ЙТИ? Бо одноразово загораєтьяк зеленим, так і  червоним сфітлофор як для водіїв, так і для пішоходів.


А от ще через 50 метрів  організатори руху  поставили загадку вже для всіх учасників : знаки пішоходного переходу розташовані тьлки на чотній стороні вулиці так, що водії по дорозі до центру не мають уяви про необхідність пропустити безколісних . А поряд школа, дитячий садок та контора обласного УМВС, очільники якого мають за посадою слідкувати і за безпекою на дорозі.

Закликаю всіх небайдужих повернутись і до проблем більшості - пішоходів , а це і діти, і старші люди, це ми з вами, яким також необхіден захист громадської думки. 


100%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
1

Комментарии

17.07.13, 19:22

  27.07.13, 20:10

  Актуальна проблема, але, як тепер модно казати "неформат"

   37.07.13, 20:14Ответ на 1 от kalejdoskop

   Дякую за коментар
   Хоча так і не зрозумів це по суті питання, чи то до автора

    47.07.13, 20:16Ответ на 2 от doktor_khaos

    Актуальна проблема, але, як тепер модно казати "неформат"А може на сайті інф.агенств опублікувати. Там більш орієнтована на суспільство аудиторія?

     57.07.13, 20:22Ответ на 4 от Петрович59

     Актуальна проблема, але, як тепер модно казати "неформат"А може на сайті інф.агенств опублікувати. Там більш орієнтована на суспільство аудиторія?Чесно, не знаю. Тепер такий лад, - кричи, хоч трісни...

      67.07.13, 20:36Ответ на 3 от Петрович59

      Яке ж то питання, то великий сум...

       78.07.13, 14:44Ответ на 5 от doktor_khaos

       Актуальна проблема, але, як тепер модно казати "неформат"А може на сайті інф.агенств опублікувати. Там більш орієнтована на суспільство аудиторія?Чесно, не знаю. Тепер такий лад, - кричи, хоч трісни...А я таки буду кричатию Дасть Бог, не трісну.
       Докричусь. Не сам , так хором

        88.07.13, 14:46Ответ на 6 от kalejdoskop

        Яке ж то питання, то великий сум... Не сумувати, Робити. Крок за кроком

         98.07.13, 20:59Ответ на 8 от Петрович59

         Яке ж то питання, то великий сум... Не сумувати, Робити. Крок за кроком

          109.07.13, 16:34Ответ на 7 от Петрович59

          Актуальна проблема, але, як тепер модно казати "неформат"А може на сайті інф.агенств опублікувати. Там більш орієнтована на суспільство аудиторія?Чесно, не знаю. Тепер такий лад, - кричи, хоч трісни...А я таки буду кричатию Дасть Бог, не трісну.
          Докричусь. Не сам , так хором

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая