хочу сюда!
 

Магнолия

46 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 35-52 лет

Вірне слово про благу користь ненормативної лексіки

 • 25.02.21, 19:33

May be an image of 1 особа та текст

Ото ж зламався у мене фотік Нікон, яким я свої негундосики знімав. Не виїзжає об'єктив, і все тут.
І тоді возопіша аз, яко бугай негодований, протестуючи проти такого технічного самурайсько-джапанівського беззаконня. І рекше аз, звертаючись до Нікона: "Зараз я, многогрішний, з тебе, самурайське ти мурло, зроблю щось схоже на москальського "бліна", але без масла вершкового та без сметани і, звісно ж, БЕЗ ЯЄЦЬ!"
Трохи покрутив гвинтики ніконовського корпусу для самозаспокоєння, і коли закрутив їх по місцях, то вже спокійно виписав самураю, злегка так, піздюліни животворящої, одначе нехілої і ніпадєццкі, по макитрі його блискучій, та неписьменно вимовився ненормативною лексикою пом'янувши і матусю, і татуся, і дідів-прадідів іпонських, а заодне всіх їхніх єретичних будд та бодхісатв, імена яких звучать ще більш неписьменніше за мою брудну та нецензуровану навіть у мокшандії лайку.
І ось тут, о, диво! - запрацював об'єктив як і було закладено в програму унтеркамікадзи грьобаного.
МОРАЛЬ унд ВИСНОВОК:
Якщо у тебе щось не виходить зі справами, то знайди винного і вломи йому піздюліни животворящої, але без злісті та ненависті, аще краще тека зелені - але з любов'ю, аніж бичара смажений - але з ненавистю.
Тож якийсь час я ще познімаю відосиків з більш-менш порядним звуком. Доки той старенький Нікон не відкине копита аканчатільна і біспаваротна.
ОМ!
4

Комментарии

125.02.21, 19:57

Корпорація Нікон припиняє випуск фотокамер. От так.

  225.02.21, 20:38

   325.02.21, 20:40Ответ на 1 от БезЛица

   Корпорація Нікон припиняє випуск фотокамер. От так.все одне грошей на таке нема. і то корпорація, мабуть, злякалася, що їхню продукцію почнуть бити.

    425.02.21, 20:40Ответ на 2 от Мы не братья!