Як Добре - Що МИ - не москалі. Це дійсно - добре.

  • 08.09.19, 19:30
Ви навіть не уявляете, як добре, що ми живемо в Україні, і ми етнічно - не росіяни, і не живемо тим більше - там...
.
ви - не уявляєте...Так я вам розкажу - покажу неукам....
.
Там - у москалів ( росіян) - Одна засушеність....усього. Відносин. Мати до дитини. Усі. сусід до сусіда...
.
Там - у москалів ( росіян) - одна придуркуватість. Кожен День...
.
Там Одне КРЖ генне кожноденне...Аварії...Вбивства. Людожерство. Нерозслідування 100% Злочинів. Жодне - До кінця, до винайдення -  Правди - не розслідували....Невміння іх розслідувати, бо хаос в голові....Не одне, два, десять - А ЖОДНЕ. 
НЕ розслідуване до кінця Жоден злочин у росії.....ніякий МАК авіаційний чи інший комітет слідчий, чи суд в росії  жоден раз не сказав - Правди.....а лохи кажуть кожен раз - подождем расследования комитетом...)))) ну жди...))
Комітет Ніколи не напише Правди, а лише той замулений виснувок, погоджений зарання усіма - що влаштує плебс. Щоб більше не цікавились і не базікали лишне. Але можна було б Правду написати, ще й якби народ настояв на цьому. В росії е народ? Ні. Там Усе швидко забувають. І Правди ніхто - не требує. Забиті усі. як ми колись.
.
Ні щоби суспільство ділилось- поділялось на простолюдинів - лохів та верству грамотну, розумну, журналістів, інтелигентів, - у Них усі - Однакові. І Усі говорять - почекаємо результатів слідства, розслідування ...)))) Дитячомозкі усі 147 млн. 
.
.
Там одна толерантність до чурок інородних....мусять з ними - обніматися.....чеченів, бурятів, вірменів, казахів, чукчів....всередині своєї країни...яку вони вважають - білою, руцькою...Кожен руцький Вимушений ( ніде не дінеться) обніматись і брататись кожен День з Чорним якимось....Вон так треба? Кожен День сусід по квартирах бачиш іх - і обнімайся з ними, розмовляй...а очі в нього - бурята. або Армянина. Кожен день росіянин мусить іх любити, привітати...бо він теж - росіянин. і їх 40 % у росії....
.
.
Там не відоме - Майбутьнє, і не відомо - Нічого...Немає навіщо жити ім!!! Вони не знають - навіщо живуть!!! Немає - Майбутнього!!!
.
Там, в росії - одна Заздрість. це Основа - росіянина любого. Заздрість.  Один до одного...кожен день. заздрість кожноденна один до одного....
.
Вони ненавидять мовчки ту державу і ії правила - у якій Живуть..Це видно по них. По поведінці, по словах. Кожен день ненавидять власне суспільство, свою ж - державу...Це насилля для них - і вони ненавидять.
.
І Брехня кожну секунду...Один одному, з телевізора, з радіо, і воно знае, і бреше - теж. Один одному...Дітям бреше. Жінці. Приятелю....
.
Це - шизофренія в них, але вони кріпляться, живуть, іх це навіть - об'єднує. Гуртує. Як - Колектив.
.
.
Як же добре, - що ми так - не живем.
.
Як же добре, - що ми - не москалі.
.
дякую тобі, боже, (якого немає), - що я ( і усі мої непогані Знайомі) - не москаль.
.
Це по-Суті  - і е Часточка Щастя. 
щастя - так не жити - як вони. Це - вже трохи повезло. Прожити. В - Щасті.
.
Як же ж Добре, що ми - не москалі.........
ви - не осознаєте..Осознали трохи? Освідомились? Свідомість. Це чітке і тверезе розуміння Світу і Тебе - у ньому. Адекватне і з багатьма Фактами, Істиною, Правдою. Підтвердженням з багатьох інших теж мудрих джерел - як і ти.
.
А проблеми - у нас були і будуть. І іх важко вирішити, і деякі шансів вирішити - 15%. Будемо доганяти Польщу...нам до них йти і йти...
.
- Але як добре. що я - не москаль. Тьху-тьху-тьху - щоби я москалем і не став))). Спаси Боже. Не жити так -як вони...і не прожити життя так, як в них....в  іх даності, в іх умовах...ні, так нормальна людина не живе. Без Майбутнього і в Брехні і зависті і сухості, з ненавистю та ще й з бурятами, калмиками разом обнімку......
.
.

Як же ж нам - добре....повезло хоч тут. 
.
.

.

Стало важко розмовляти російською мовою!!! Ефект після укрмови.

  • 04.09.19, 21:32
Як я прийняв рішення у 2015-му році,- розмовляти Тільки українською мовою ( намагатися жорстко), - так і робив і роблю.
Отже, я Чотири роки розмовляю українською. І - пишу. Не 100%. Будучи до цього чистим російськомовним. Принциповим.
.

Розмовляючи російською, якою я розмовляв з 1978-го, я ії знав на рівні оцінки 4+, диктанти писав завжди на 5, 5+, жив у умовній росії і Словом і Інтонаціями володів - Ідеально. Дуже гарний балакун, розмовляч і спорщик, симпатичний у компаніях. Поважаємий у середніх або великих Колективах. Мене багато хто знав - я розмовляв гарною російською, інтелігент.
.

Два місяці тому помітив Уперше - коли пару раз за день Вимушений розмовляти російською - у мене з'явився акцент.
.
Я Зараз помітив сам в себе - в російській мові - український акцент.....))))))
.
.
як раніше було смішно чути цей акцент в українців....)))) Думав, це ж схожа мова, ти говориш зараз зі мною - російською, ти ії добре знаєш, - - чого ж у тебе - акцент...
Колгоспник ти недопрацьований, село ти не асфальтоване, чого ж ти - знаючи - не можеш виправити свій акцент...Нормальне вміння спілкування іншою мовою має за собою повну відсутність акценту. Інакше - тебе відразу вичисляють. І - насміюються.
.
Як Радж Кутрапаллі розмовляє англійською у США, - але це - смішно. Як сміються з усіх інших народів, які розмовляють англійською - норвежців, поляків, росіян - зразу ловиться акцент в них - істинними носіями - англомовними. І йдуть - здогадки вірні - хто цей говорун по нації насправді, що він не наш, не рідний, не чистий, - і насмішки над акцентом. Так Люди - влаштовані. Це - Нормально. Поки що. В Ідеалі - такого бути - немає, але люди ще не доросли...))) В нас багато недоліків і інстинктів ще е.)
.
.
Так ось, Я неочікувано обнарижив ( винайшов) у себе - український акцент!!! Коли зрідка розмовляю на російській.
.
Тобто - це особливість мови! Вона - не споріднена російській! Чужа!
.
.

Мало того, я тепер ( два дні назад) при спілкуванні українською мовою, вимушений був використати для більш кращого пояснення Думки російські слова - і дуже напружився - щоби згадати - а як же вони на російській звучать-вимовляються!!!
.
я, який на російській балакав, не задумуючись навіть, всі слова самі вилітали з зсередини, з душі. З пам'яті. Відмінника і балакуна. Диктанти на інтуїції на 5+ писав.
.
Я почав забувати російські слова. Іх написання, значення, і те, що навколо любого слова завжди стоїть - цілий світ прив'язки - де чув, коли, як краще, з чим зв'язано, які емоції, який наголос, які дати та вчені та родичі та випадки життя та ще гамма - прив'язані до даного слова - і ти знаеш опитом - як саме потрібно.
.
На четвертий рік розмовляння кожноденного українською мовою в мене з'явився український акцент як справжнього українці - жителя України, і я почав забувати деякі російські слова, які знав змалечку.
.
Перше слово у Житті, я Сказав - Мама. В українському Миколайові у сім'ї українців російськоговорячих у той час, у сім'ї комуніста і відмінника бойової і політичної подготовки. Офіцера ВС СССР Бронетанокових сил. Бойового. Не музиканта чи тилової криси.
На - російській. Через це до 2015-го жорстко відстоював думку - що якщо так - то я повинен Усе Життя ( через перше слово) - повинен спілкуватись тільки російською.
.
У 2015-му я - порозумнішав у цій темі.
.
І Зараз, у 2019 -му, літо на дворі, розмовляння кожноденнє українською мовою в мене з'явився український акцент прирозмовлянні російською мовою. Як у справжнього українця - жителя України.
.
 і я почав забувати деякі російські слова, які знав змалечку і все життя до цього. Вилітають з пам'яті. Не можу згадати елементарщину.
.
Смішно. В самого себе чути акцент - над яким роками сміявся з інших.
Смішно, - забувати слова, які використовував усе Життя. Це було - природньо тоді, естественно.
.
Але ось така дія розмовляння на одній мові в основі. Кожень день - по сто раз - тільки на українській.
Десяток коментів на українській в Ютуб, десяток смс у Вайбер - тільки на українській, пару статей, спілкування з родичами - тільки на українській принципово теж ( в основі - україномовні - центр України, Вінниця, Київ, з давна). З роботодавцями, з таксистами - тільки на українській.
Спокійній, не западенській.
Усі - Розуміють - Прекрасно.
.
а тепер, помічаю акцент український в себе...))))) і слова руцькі - забуваю.
.
Ось - таке робиться. Сучасна Україна.
.
а ви - що?
Почали розмовляти українською - а в душі - росіяни? І гадите Україні, розмовляючи українською?
а в душі чекаете, да кагдаже кагдаже руцкие придут братья опять? Мишебратия!!
.
Ні. 
А я - за українську мову. За - Майбутне. Вже усі діти у дітсадках і школах розмовляють рідною мовою - українською. І це - нормально і прекрасно. І так - Є. І буде й надалі. Добре.
.
І от, як бувший російськомовний я розповів про метаморфози, що трапляються з Людиною при переході на чітке розмовляння рідною мовою - після років розмовляння на чужинській мові.
.
я ще частенько буду писати на російській мові - бо мушу - танки, комп'ютери, авіація, тексти, багато на росмові авторів - щоби донести думку - мушу писати на їх мові. Навіщо ім - перекладати. При перекладі губиться і думка, невірно питання формулюється.
.
Але розмовляти я буду - тільки на українській. Намагаюсь. Виходить. Чого і вам - бажаю.
.
- який же смішний в мене укроакцент.....коли російською....Брррр. Краще російською - і не розмовляти вже....
.
Начорттттттта вона потрібна?? Кому? Для чого??? Нам вона - не потрібна. Без неї можна прекрасно жити.
Пиши, розмовляй - українською. Нормальною, чистою. Усі Тебе - Зрозуміють.
 І Живи - Спокійно. Рідна мова. Загальновідома. Усім. Рідна- ріднесенька. Предків. Діда, прадіда, прапрадіда, прапрапрадіда.
.
звідки взялась ця русня? що нас напрягли. якого чорта росмова? Гуляйте, вредителі, захопники. 
Йдіть до біса!
.
бабусі обидві розмовляли усе життя на чистій українській мові. З дитинства - чув. Кожен рік.
.
.

.

За що я люблю цигарки "Marlboro".

  • 03.09.19, 22:14
Палю саме їх вже років десять. Саме - Червоне Мальборо.
.
- відкладаємо в сторону усі явні переваги - 
- що це Найкраще і найякіснеше гівно з усього, що виробляється тютюновою промисловістю в Україні...ну ще "Парламент" е... окрема історія. не потрібна тут. В даному пості.
- що не тільки в Україні вони - з самих найкращих.
- що - Історія.
- що Морріс і тому подібне.
- що гарні, і дизайн пачок і самі.
.
Ментально - подобаються.
.
.
А Саме головне - " вони чогось додають серйозності". 
.
Чого так - науці не відомо. Якось так діють, що коли куриш їх - стаеш серйознішим трохи і крутішим. В - Поведінці. В повсякбуті.
.
от коли куриш Кємел жовтий - стаєш козирним і легковажним і фартовим. Як Лев по-зодіаку.
.
А от коли палиш Мальборо - стаеш серйознішим. Мимоволі. Як - Козоріг? КозорігоСкорпіон? Не знаю. Чіткіший і серйозніший.
.
факт у тому, що коли немає у магазині М, то я беру К. Це буває раз -два в місяц.
І починаю бачити Зміну у своїй Поведінці після цього. Стаю - таким.
.
.
- і ковбой мальборомєн тут ні до чого, я плакат бачив вперше у 1992-му, особливої поваги він не визвав, після цього не бачив такого 26-ть!!!! років, аж осьо в 2018-му прийшла думка - а мальборо це ж наче реклама якась була, якійсь ковбой був...І знайшов скріни в Інеті.
.
Marlboro чогось дає палячій людині крутість, серйозність, зосередженість, уважність.
.
Саме - воно. 
Інші цигарки - діють на людину - по іншому.

Автопідбір автозаміна слів на клавіатурі. Прикол.

Пишу комент в Ютубі на телефоні, при цьому знизу автовідкривається клава Свіфт, щоби писати комент.
.
 - Пишу слова комусь - "Розумно говорить"...
.
Дивлюсь, нижче клавіатура пропонує 
мені вставити такі слова на вибір - "Це", -"Добре", - "Нахуй"….)))))
.
.
.
- я аж прозрів....lol

Цукраїна! Може є щось у цій назві?

я , як і Завжди, думав, що тільки я це винайшов. Ні, це вже було. Наприклад, у коментах якогось чувака, який писав на ЖЖ у 2011-му році Українською!!!! Це -круто.
.
так не він здогався, а інші, у коментах...
.
Цукраїна. Найкращий у світі цукор - з цукрових буряків. Найкращі цукрові буряки - у Вінницькій області. 
Вінницька область - найменьше була під впливом росії.
.
Вінницька область - Частина Серця України. Першооснова здавна разом з Київською..
(без степової південної зони та без нижньої частини молдован валахів). 
.
то може щось і є ментальне у цьому...
.
Цукор найкращий - Центр України. Українці - Тільці по Зодіаку, Тільці обожнюють Солодке. і М'ясо, і Зелень, і ще Коричневий колір чогось...типу, - підлива. ну тут багато думок, зараз не про це, і в них це - Не основне.
(Венера, Любов - це тілець). 
Обожнюють Якість Продуктів та Речей. Найкраще - розуміються на цьому. На - Якості.
.
Найкращий цукор - найкращий смак для людини - один з найкращих смаків для людини - солодке - без болота росіян - без поляків - без румун горами замучених - без крима сухого дурного - без чудакуватих анекдотних молдован.
.
Саме - Цукраїна. Рай для Солодкоїжок. Серце України.
.
Ми - Солодкоїжки. Так - трапилось. Але ми - не розмазня. Удар кулаком у нас - важелезний!!!
.
Вивчіть, що таке - українець. 
.
це не - козак. це- не карпатець. це - не степовик. 
.
пів- Київ, пів -Вінниця, пів -Житомир, пів-Черкаси. 
Центр.
.
даю карту мого бачення на фактах Центру України історичного - 

що всередині оранжевих -жовто-горячих ліній. Серце.
створив на основі знань про зони природи і вплив інших народів.
.
Цукраїна. Серце України.
щось дві теми замісив у одну. Насправді, тут замішано тем і думок Людства 86-ть штук, але звисока дивлячись - дві. Одна.
.
про що і пост. Думка. Здогадка.
.
можливо, ментально на Планеті МИ - цукраїнці?
.
цукор знають усі. поляки, німці, французи, - усі люблять. а не мають вдосталь.
або їдять сирець з тростніка колоній, або в нас купляють.
Бо в нас - найкращий!!!.
.
чому так сталось? Земля - найкраща саме для цього. В Серці - України.
.
не зерно, не огірки, не рис. Ми - Найкращий Цукор на Планеті. Саме це Найкраще наша земля дає це Світу. Людству.
.
...Цукраїна!!! смішно, да? а - факт. 
.
думайте.

Як побачиш - росіяна, бий його - як таракана!!

  • 20.08.19, 15:44
слова з можливої пісні. Шутейної. В сенсі, - росіянина. Та і таракан це суржик, на українській це - тарган. Ну, маємо те, що - маємо...
І весело, і зміст вірний, розумний. Навчальний. Творчість для навчання. А не для сміття.
.
як побачиш росіяна........бий його як таракана...

Київ. Столиця. Що таке -Київ. Населення. Росіяни несуть тарганів

  • 14.08.19, 17:16
Місто - Київ.
.
В місті Київ проживає десь 9 млн. людей.
.
- з яких 4-4.5 легальні кияни, і 4.5 - нелегальні, ліміта, прописки не мають, але живуть. Заповнюють. Орендують, або просто не числяться ніяк. запросто.
.
Далі. 
- з 4.5 млн. ліміти десь 3,0 - українці, з села та райцентрів.
.
І 1.5 млн. - росіяни етнічні з райцентрів та втікачі з ЛДНР.
.
- Про українців і про втікачів - тобто про ліміту говорити не варто. Виживають. Що з них взяти. 
.
- Беремо легальних киян. 4.5 млн.
.
Хоча Вікіпедія на 2018-й рік каже - 2.9 млн....))))
.
.
Легальне населення складається з тих, що заселились у 1939-1955. 
Це давно понаїхавші, отже вважаються корінними киянами. 
Їх діти народились у Києві. І прожили усе Життя, зараз їм по 50-60 років.

 Їх внуки теж народились у Києві, у кінці 70-их, і теж - кияни. Корінні.
Їм зараз по 40-к років. Діти цих внуків теж народились у Києві, ім зараз по 20-ть років.
.
В основному - це українці з ті що випадково жили ще до війни у самому Києві та з найближчих райцентрів. Василькова, Боярки та ін.
Це українці - заражені руськістю. Погляди близькі до россіян. Так їх навчили.
Погляди в них - російські, але себе вони мнять - українцями. Нехай. Пасивні українці з думками як в росіян. Тільки чіткишими і розумнішими.
.
2) Ще легальні кияни складаються з росіян, типу вже корінних, які понаїхали з розвитком індустріалізації СРСР з самої росії та з ЛДНР у 1970-их. І іх діти вже теж кияни. Хоча вже не корінні, але маючи батьків з 70-их у Києві і сам народився у Києві у 90-их - теж кияни.
.
Це короткий опис.
.
.
Суть яка - Маючих квартири українців у Києві десь 30%.
- Маючих квартири єтнічних росіян, мнящих себе українцями,- 50%.
- Маючих квартири чистих росіян у Києві - 20%.
.
.
Оці чисті росіяни, 20%, абсолютно залишились - росіянами.
.
- Вони очікують Путіна - путінвведивайска. Серед них є керівники театрів, керівники банків, керівники в СБУ та МВД, Армії.
- Вони матеріальні і продажні душею і мозком.
- Вони занадто толерантні до інших націй, до негрів та азіатів. Дозволяють ім - Усе. Навіть дочку.
- Вони крепко засіли у Києві, іх не вишибеш і гарматою.
- Вони срали на Україну - і срати будуть і далі.
- Вони розводять тарганів у квартирах. Бо росіянин толерантно відноситься і до азіатів, і до тарганів у своїй квартирі. І не здатен зрозуміти, що робити з тарганами, бо мозку в них - немає. Мозок в них направлений на - інше. Як обманути сусіда, як побалакати гарно з кимось, та як захопити інші народи. Суть росіянина.
.
- Ці таргани залазять активно в квартири до інших, нормальних головою людей.
.
.
Отже, доки є росіяни у Києві - доти тарганам тараканам і вольготно. А їх потрібно - знищувати.
Мирно. Тихо. Ядом дієвим. Щоби не стало їх. Бо таргани - це не нормально. Воняє. Заражує усе хворобами. Психічно не сприйнятно. 
.
Оці 20% росіян, що намертво засіли у Києві - своєю сутністю і любов'ю до ненормального, до тарганів, - заражують решту квартир Києва.
.
- е, звичайно, ще загублені придурки, не россіяни, що в них теж кишмя тарганами. Але то - не нормальні смертники, довго в квартирах вони й не проживуть.
.
А основа тарганів - саме россіяни. В квартирах Києва. І заражують інших. Таргани вибігають у під'їзд - і чіпляються до тебе на брюки. Ти заносиш їх додому. Там він - спригує.


Шахраї. Аферисти. Взнати номер телефона, хто дзвонив.

  • 13.08.19, 14:47
Гарна річ. 
Взнати, хто тобі дзвонив, і в коментах побачити підказки про цей номер від інших людей.
.

Мотоцикли 125. Що краще купити? Не китай.

Який краще купити мотоцикл 125 кубіків? 
Я досі не знаю.
Який краще? Їздити по Країні. По полях України. По польових дорогах десь туда...Куда хочеш.
Або через ліс навкіся. Через корчики. Квартал лісовий по діагоналі...
Який краще і який дешевше в використанні і який всюди піде. Для України для Людей.
не для вас, сміття городського. Хоча я то - у Києві в цетрі міста - 20-ть років. Я думаю - про Людей. Як там жити. І я там буду жити. Колись. Село. Молочко козине. Мед. Яблуні, Вишні, Груші Бера,...
- А Мотоцикл який Краще? Для - Пересіченої місцевості, для Села? Та і взагалі - для Життя.
-
Yamaha YBR 125

.
Перевірений роками людей, найбільший масовий.
.
Чи Honda 125 L
Теж багато їх, а двигун Хонда багато е де ще - безвідмовний. Працюе роками...
.
Чи Suzuki DR 125 SM рідкісний 
.
Усі три - найкращі. Усі три - Японія ( зроблена в Китаї).
Усі три - однакова ціна.
Усі три - випуск від 2006 до 2014-го.
.
Щоби купити новий? 52-56 тисяч гривень. У мене таких грошей - немає. Але якщо запросто будуть - Що купити Найкраще?
.
Умови - тільки 125, їздити по полям України, не нова модель (18-19-го), а старіші - вони гарніші- 10-14-их років. але новий стан в ділера.
.
Який серед них Реально Найкращий?