хочу сюда!
 

Марина

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 34-37 лет

Друга Світова війна. Ніхто не знае Правди. Росіяни перекручують

 • 06.12.18, 17:59
Росіяни - любителі історії намагаються знайти Правду і Суть Другої Світової війни.
.
Це почалося ще з Віктора Суворова, з 1981-го року...
Який чистий росіянин. Ніякий він не українець.
.
Зараз росіяни вже ведуть мову, що Жуков був дійсно Предатель, а придурки Ворошилов і Буденний - вже в них молодці....
.
Але ця нова правда - це теж Брехня.
Росіяни - це мавпи.
147 млн мавп.
Не володіють Логікою. Мишлення в них - емоційне, алогічне.
Ніколи!!! в Житті вони не здатні розкрити любу подію, суть, і винних. Жодного преступленія!!
Навіть, битового. Ну не здатні вони... Мозку - немае.
- Розкрити любе преступленіе здатні Тільки европейці.
Розкрити Суть і Правду Другої Світової зможуть тільки Європейці. Вони володіють Чіткою Логікою.
Дайте незаангажованим европейцям документи - і взнаем Правду. . Це нас Стосуеться! Наші Предки там були. А всі документи - в росіян. Які Ніколи не скажуть Правду. Потрібно Вести Знання Так - щоби росіяни Накінець Зрозуміли, - що Вони - Напівмавпи. І що вони Толку Ніколи в Житті - не виведуть. . І що якщо вони хочуть Взнати Правду - то вони повинні віддати документи Нам. Людям. Європейцям. . Ми хочем Взнати Правду. Забрати документи в них - не можем. Не маем юрправа. . Так і не взнаем, якщо не віддадуть. А От Вони Хочуть Знати??????? . Вони - не взнають самі - Ніколи. Бо мозку в них - немае. . Маючи доступ до тисяч документів - вони все одно в них Нічого не зрозуміють - і зроблять Обман і не вірні виснувки.... Бо Ложь - в сердці кожного росіянина з дитинства. Йому бреше мати з молоком. Так воно і живе - оманюе потім і себе і близьких. Ще жиди так живуть, але мова зараз про росіян. . Виснувок - хто з росіян хоче взнати Правду про Другу Світову Війну - нехай еднаються, ми зацікавлені теж, - і віддають документи і Право Вивчення і Право Робити Висновки Нам!!! Людям! Не довіра до українців? Віддайте Право - швейцарцям! Добровільно! . Віддайте документи швейцарцям. Усі архіви. І право робити узагальнення і виснувки. Аж тоді ми взнаемо Суть і Правду Другої Світової війни. Або - ВОВ. . Зроблять це росіяни? Здатні росіяни разом з істориками-любителями іх зробити це заради правди і розкриття і поняття тіеї війни? . ?))) . . Ні. І нас, суки, і мільони ще інших Людей залишать без правди. Не зроблять... А могли б. Теоретично. . На відкритті тайн історії власне і стоїть людина, по бігу життя... Але ж то люди... А росіяни - то не люди. . жодного діла з росіянином не буду мати - бо там хаос, воровство, брехня, і кінця і краю не знайдеш. Хоча гроші в них е, да. Легкі гроші, воровані гроші. Але мені таке не треба... Алогічність, хаос, брехня, воровство, безвідповідальність, крайнього не знайдеш, все відносне і повітряне, ну їх нахуй, недолюдки. А от історію хотілось би взнати. Чесну. Як іх штовхнути, щоби добровільно розкрили для себе теж правду про Другу Світову? і щоби самі не мучились, не помилялись, не здогадувались. . Я впевнений, що наприклад швейцарці все б розписали по толку. Потрібно тільки вмовити мавп росіян добровільно віддати документи і право робити виснувки... .
7

Комментарии

16.12.18, 18:17

Четкая логикаЗакусывать не забывай

  26.12.18, 18:24

  "Хохли воруют газ!!!!!!!!! Добре, давайте перевіримо? Н-н-є-є-єт!!!!!!!!!!!!!!!!!!". московитська логіка.

   36.12.18, 18:34

   Москва,це не Морква, не Маска, і даже не Моква, - Це Мозґ!, а як він працює, навіщщо твоїм ногам знати?)))!

    46.12.18, 18:57

    Страждання мавпи........яка возомнила себе европиозом

     56.12.18, 20:30

     никто не знает правды, но россияне перекручивают
     как можно это знать , если сам говоришь, что никто не знает правды)
     где логика, Лёва

      66.12.18, 20:30Ответ на 1 от tamagochi

      Четкая логикаЗакусывать не забывайМанюня ,ты что читала?!)

       76.12.18, 20:31

       Щоб різнити історію воєн проти нас я читав твори Ф.Енгельса. Масона і одного з основоположників комунізму. Та к Енгельс писав-"Панславянские народы это мусор истории и наша первейшая задача - стереть их с лица Европы." Убвство Ерц-Герцога Фердинанда масонами дало привід для 1-ї Світової, яка пройшла на землях СЛОВ`янських народів. Масони убили російського державотворця- реформатора Столипіна і згасли реформи що могли перевести Росімперію на новий світовий рівень розвитку. Масони дали гроші Леніну на Переворот і довалили Росімперію. Масони фінансували Гітлера і направили його на СРСР. Недарма Сталін два тижні не міг второпати як все сталося. Адже світ уже був ними з Гітлером поділений! Шлях Гітлера лежав на Ближній схід до газу та нафти!

        86.12.18, 20:32Ответ на 2 от Віктор Русин

        "Хохли воруют газ!!!!!!!!! Добре, давайте перевіримо? Н-н-є-є-єт!!!!!!!!!!!!!!!!!!". московитська логіка.ты то какое к этому имеешь отношение
        ты что, в доле?!). вот барыга)

         96.12.18, 20:38Ответ на 7 от Nikolka

         газ и нефть

         а пропитание
         А!!!?
         сказать кто бы пахал на немцев...или, кто бы кормил ?!

          106.12.18, 20:53

          А шо, плюс только я поставил!!???

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая