хочу сюда!
 

Dasha

29 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Запрошуємо 8 жовтня на День відкритих дверей у МАУП!


Шукаєте, де отримати перспективну вищу або другу вищу освіту? Тоді завітайте 8 жовтня на День відкритих дверей у МАУП. Адже Міжрегіональна Академія управління персоналом – передовий навчальний заклад України, в якому ви маєте змогу дати успішний старт своїй професійній кар’єрі, опанувавши одну з найсучасніших професій у сфері міжнародних відносин, інформаційних технологій, маркетингу, дизайну та багатьох інших.

Лише в День відкритих дверей у вас є унікальна можливість отримати знижку на навчання у розмірі 20%, особисто поспілкуватися з викладачами та керівництвом МАУП, отримати вичерпну інформацію про напрями і форми навчання та ознайомитися з матеріально-технічною базою ВНЗ.

Все це можна буде зробити 8 жовтня у МАУП вашого міста! Адресу та номери телефонів ви легко знайдете тут: http://maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/regionalni-pidrozdili/regionalni-viddilennya.html.

Зверніть увагу: в МАУП ви можете обрати одну зі зручних форм навчання – заочну або дистанційну, що дасть вам можливість легко поєднувати навчання із роботою.

Зареєструйтесь на сайті http://od.maup.com.ua/ та автоматично отримайте знижку у 20%!

Будь-яку додаткову інформацію ви можете отримати за номерами: 
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/

0

Комментарии