хочу сюда!
 

Vik-kis

42 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 39-99 лет

Стартує Олімпіада від МАУП для школярів. Головний приз - 20 000

Найбільший економіко-гуманітарний ВУЗ України, Міжрегіональна Академія управління персоналом, оголошує про початок реєстрації на Олімпіаду для школярів 11-класників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

 

Це можливість стати найрозумнішим в одному із трьох предметів: інформатика та інформаційні технології; основи правознавства та психологія. Переможці отримають грошові нагороди та знижку на навчання. За 1-е місце винагорода - 20 000 гривень та 20% знижка на навчання в Академії. За 2-е місце - 10 000 гривень та 10% знижка на навчання. За третє місце - 5 000 гривень та 5% знижка на навчання. Вперше в Україні грошові винагороди переможцям олімпіад досягнули таких безпрецедентних розмірів. Солідний ВУЗ - солідна премія!

 

Міжрегіональна Академія управління персоналом - це ВУЗ з 25-річною успішною історією та є лідером серед приватних вищих навчальних закладів України. До складу МАУП входять Президентський університет, Всеукраїнський університет, Міжнародний відкритий університет, а також 40 інститутів, філій, дочірніх структур у всіх регіонах України. Навчають студентів найкращі викладачі, 70 відсотків з яких - доктори і кандидати наук. Серед студентів Академії - громадяни 39 країн світу. Серед випускників - відомі політики, бізнесмени, спортсмени. В різні часи дипломи Міжрегіональної Академії управління персоналом отримали: голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, віце-президент ПАРЄ Іван Попеску, екс-віце-президент Тендерної палати України Олег Лукашук, голова Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко, власник компанії Global Spirit Євген Черняк.

 

Мета Олімпіади - виявити талановитих учнів та допомогти їм розвиватися далі у вибраних напрямках: IT, психології та права. А в Академії є для цього всі можливості.

 

В січні 2014 року було засновано Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій (ІКІТ) для підготовки IT-спеціалістів нового рівня. ІКІТ - це сучасна матеріально-технічна база та партнерські програми навчання від Microsoft, Cisco, Autodesk; а також залучення провідних IT-спеціалістів для викладання дисциплін.

 

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування ім. Г.А. Алієва був заснований в 2000 році. Для талановитих школярів, які захоплюються психологією та хочуть присвятити цьому своє життя, в ньому є факультет «Психології» зі спеціалізаціями: практична психологія, медична психологія, психологія профайлінгу, психологія брахіології, арт-психологія, геронтопсихологія, дитячий психолог, сімейний психолог.

 

Інститут права ім. князя Володимира Великого був заснований у 1994 р. і за цей час вже тисячі його випускників стали успішними юристами. Навчають студентів викладачі з великим досвідом роботи в органах державної влади, в судових та правоохоронних органах. При ВУЗі діє студентський юридично-консультаційний центр «Центральна юридична клініка», де студенти старших курсів надають безкоштовну правову допомогу.

 

Тому, шановні учасники, не втрачайте час, адже реєстрація для участі в Олімпіаді вже розпочалася на сайті Olimpiada.maup.com.ua і триває до 28 лютого 2015 року.

 

1-й тур Олімпіади - заочний. Учасник може прийняти участь відразу у трьох дисциплінах. Для реєстрації потрібно заповнити просту форму на сайті Олімпіади, вказавши П.І.Б., вік та контактні дані. Після реєстрації на електронну адресу учасника буде надіслано завдання для виконання. Виконані завдання учасники повинні надіслати не пізніше 20 березня 2015 року на електронну пошту згідно обраній темі: «Інформатика та інформаційні технології» - ikit.maup@gmail.com; «Основи правознавства» - pravo.maup@gmail.com; «Психологія» - mgrigorash@gmail.com. Також можна надіслати відповіді за поштовою адресою: 03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Учасники першого туру можуть набрати максимально 100 балів за виконанні завданні; умовою переходу в наступний тур є 51 бал і вище.

 

2-й тур Олімпіади - очний. Відбудеться в проміжку з 1 квітня до 20 квітня 2015 року в Академії. Про дату проведення 2-го туру учасники зможуть дізнатися на сайті Олімпіади. З дисциплін "Інформаційні технології" та "Право" на другому етапі учасникам буде запропоновано певну кількість завдань і 1,5 години на виконання. По "Психології" - творчі завдання, на які теж буде виділено 1,5 години. Участь в 2 турі - це вже перемога, адже всі учасники отримають дипломи та заохочувальні призи.

 

В оргкомітет Олімпіади входять найдосвідченіші науково-педагогічні працівники, керівники підрозділів Академії. Голова оргкомітету - ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Подоляка Анатолій Миколайович. Журі Олімпіади - найкращий професорсько-викладацький склад Академії.

 

Не втрачайте шанс! Адже перемога в Олімпіаді - це ваш перший крок в майбутній кар'єрі. Це можливість заявити про себе в Україні як про майбутнього успішного IT-спеціаліста, психолога або юриста!

0

Комментарии