Роблю сайт онлайн ТБ України

І так... Після того як я виставив свій план по підвищенню своєї кваліфікації веб-майстра я отримав певні коментарі, які дуже скептично відносяться до того, що в мене може хоч щось вдатись. І тому я вирішив створити в короткі строки сайт онлайн телебачення України та показати його моїм скептикам)))

А ось тоді після реалізації мого першого проекту я приступлю до наступних двох.

А зараз я хочу розказати, як я саме буду створювати даний сайт.

Він буде повністю написаний на html.

Етапи створення:

1. Створити головну сторінку, а для цього потрібно:

- намалювати основний вигляд головної сторінки.

- вибрати з інтернета мініатюри логотипів український каналів.

- в Дримвівері створити головну сторінку з кнопками каналів, при нажиманні, на які користувач буду переходити на наступну сторінку, де буде йти трансляція даного каналу.

2. Створити сторінку трансляції каналу:

- намалювати основний вигляд сторінки трансляції;

- створити шаблонну сторінку трансляції на Дрімвівері з центральним блоком трансляції каналу, а також із кнопками переходу як на головну сторнку так і на сторінки інших каналів.

- вибрати коди трансляцій на інших сайтах онлайн телебачення. При цьому самому вибирати працюючі трансляції, щоб не створювати просто мертвих сторінок, не корисних для користувачів.

- Сторінка за сторінкою створювати стрінки каналів.

3. Зробити рерайт опису кажного каналу та добавити опис на кожну сторінку каналу. При цьому не забуваючи прописувати і ключові слова і опис.

4. Добавити віджети соціальних груп, а також при можливості реалізувати кнопки "розповісти друзям" в соц. мережах.

5. Добавити форму зворотнього зв'зку.

6. Протестувати даний сайт на вірність всіх посиланьта правильність кодів та трансляції та виставити його в інтернет.

7. Купити доменне ім'я та закачати сайт на хостинг.

Ось так. На виконання я собі відміряв рівно 4 дні. Правда я можу і раніше закінчити цю роботу.



Вирішив їхати закордон, але роботу...

Вчора я все ж таки вирішив їхати закоркон. Але не для того, щоб там залишатись. Ні. Я вирішив поїхати закоркон разом з коханою щоб там попрацювати певний час та повернутись на Україну. По суті справи моя кохана правильно сказала. Ми зараз молоді і нічим не зв'язані і тому можемо собі це дозволити, бо потім і справді і можливості може й не бути кодись поїхати і побачити світ:-)

Але відразу постало питання, чим я буду там займатись. І я вирішив, що хочу робити те що мені подобається а не працювати простим просторобочим. Я хочу займатись саме веб-програмуванням. І розумію, що існує велика разниці між Україною та Європою в оплаті праці веб-програміста. І тут я стикнувся із тим, що по суті в мене і портфоліо немає...

Що ж робити? І тут яку кажуть, коли з'являється чітка ціль, то варіанти реалізації самі вимальовуються в голові. І я вирішив реалізувати за 8 місяців (а саме тільки лишилось до нашої поїздки) близько 20 проектів. В основному всі ці проекти я планую реалізувати з допомогою CMS, тому це буде не так важко. Але для того, щоб підвищити свою вартість як спеціаліста, цього звісно дуже мало.

І я окреслив коло завдань, які я маю вирішити протягом 8 місяців перед від'їздом. І так це:

  • Вивчити англійську мову. Свого часу я у школі та у університеті вивчав німецьку, але з часом я зрозумів, що і англійську і німецьку я знаю однаково. Тобто ніяк:-) Тільки знання базових слів та висловів. В даному випадку потрібно вивчати і розмовний (бо має знадобитись для життя там), а також технічний, письмовий англійський (це має знадобитись для роботи);
  • Досконало вивчити код html, довести знання даної мови веб-прграмування до автоматизму. Я маю вміти за пару хвилин писати веб сторінки з таблицями, різними стилями тощо;
  • Навчитись створювати сайти з використанням html+css;
  • Навчитись писати сайти з використанням php+css;
  • Навчитись писати сайти php+css+MySQL;
  • Вивчити основні та найпоширеніші використання javascript, та вміти їх використовувати при реалізації власних проектів;
  • Заробити та відкласти перед від'їздом не менше як 50 тис гривень. Це важливо для того, щоб туди їхати і не брати ні в кого в борг. І це потрібно зробити на основній моїй роботі. А я працюю менеджером з продажу;
  • Створити та викласти в мережу не менше як 20 своїх проектів. Це важливий пункт.  І саме тому що мене ніхто не буде сприймати як фахівця, якщо я не зможу показати, що я вже реалізував. Скажем так, потрібно показати на що я здатний;
  • Тобто основним з цього всього являється підвищення мого професіоналізму в сфері веб-програмування. Також окреслив коло програмніх продуктів, в яких я маю покращити свої знання. Ось їх перелік:

    1. Adobe Photoshop - хочу навчитись редагувати фотографії. Але так, без фанатизму. Я хоч і часто використовую його для того, щоб зробити той чи інший компонент сайта, але функціонал я використовую обмежений. Тому вважаю, що маю отримати саме ті знання, які я буду використовувати на практиці, бо я все дуже швидко забуду. Також я хочу навчитись малювати дизайни сайтів, але все буде залежати від того, скільки на це потрібно буде витрачати часу і як це буде мені даватись. Якщо це буде для мене важко, то й займатись не варто. Для вивчення планую виділити 1 тиждень.
    2. CorelDRAW - я вже робив спроби навчитись роботі з даною програмою, але так і не зрозумів для чого вона:-) Все що знаю, що там щось зв'язане з векторами, а що за вектори, що за векторні зображення. Гадки не маю. Тому вважаю за необхідне не тільки розібратись у можливостях даної програми, але й реалізувати декілька проектів в даній программі. Головним чином, хочу створювати, щось корисне, що я в подальшому зможу використовувати для роботи. 2-3 дні думаю зможу виділити))
    3. Adobe Flash - Хочу зрозуміти основні можливості даної програми. Для себе створити з десяток банерів, які можна буде розміщати дя популяризації власних проектів. Хочу присвятити на вивченя даної програми тиждень;
    4. Adobe Dreamweaver це програма, яку я останнім часом часто використовую для редагування кодів, але я розумію, що я використовую функціонал даної проги тільки на 3-5 відсотків. Хочу більш детально вивчити дану программу і  використовувати можливості даної проги хоча б на 60 відсотків. Термін, протягом якого я маю освоїта дану прогу - по суті весь час роботи;
    5. Adobe Illustrator все що я знаю про цю программу, так це те, що вона  якось зв'язана з векторним малюванням. Так в цій прозі так само як і  CorelDRAWя повний нуль. Але хочу також навчитись використовувати можливості даної программ та реалізувати на ній декілька проектів. Скільки часу? Думаю протягом тиждня справлюсь, якщо серйозно підійду до такого питання як верторне малювання:-)
    6. Notepad++ дуже корисна прога для редагування кодів, але там так багато різних кнопок, що я навіть не знаю про їх використання))) Тому вважаю за обов'язок повністю вивчити можливості цієї проги та більш використовувати її функціонал на скільки це можливо;
    7. Microsoft PowerPoint так мені стидно зізнатись в тому, що я не вмію використовувати можливості даної проги. Тим більше, що для мене як для менеджера середньої ланки це майже те ж саме як і вміти користуватись електронною почтою та факсом. Для багатьох це пройденний етап, а для мене тільки початок)) Хоч я розумію, що в світі багато нубів, котрим не обов'язково знати ту чи іншу програму тощо. В них виконується робота і все ok, але я все ж рівняюсь на кращих. Тому вважаю своїм обов'язком навчитись створювати і постійно створювати презентації в данній програмі;
    8. Microsoft Expression Web а ось це редактор, який я навіть не знаю хто використовує, але я думаю, що стровувати варто. Для тих хто не знає це колишній FrontPage. Я пам'ятаю ще в університеті на інформатиці нас учили створювати свої сайти з допомогою даної програми. Хочу глянути на можливості цієї програми та, якщо сподобається, реалізувати на ній який-небудь сайт.

    А ось і перелік проектів (веб-сайтів), що я попередньо планую реалізувати:

       
    • Сайт онлайн телебачення. Я виявилось зробити такий сайт легше ніж здавалось. То чому ні? Я вже давно хотів такий зробити, але на той час не вистачало знання, яким саме чином це можна реалізувати. А на даний момент знаю.Я знаю що в неті таких сотні, але це буде мій!)
    • Сайт фільмів онлайн. Думаю, якщо його зробити і добавити більш як 2000 фільмів, то вже можна через півроку розраховувати на перший прибуток. Чому ні? Так. Прийнято. Ось тільки не знаю на якій CMS його реалізувати. Для написання власної знань поки не вистачає, тому потрібно буде пошукати і скоріше запустити в інтернет даний проект. До того ж проект дуже корисний навіть для мене. Зможу перелопатити гору фільмів і передивитись ті фільми, яких ніколи не подивився б.
    • Створити 5-7 блогів за символічну плату для друзів та знайомих. Правда для початку їх потрібно буде переконати в тому,що це їм потрібно. Хоч як на мене то заробляти на блоггінгу може кожний в кого є своє захоплення. Тому буду просувати блоггінг в маси!
    • Створити 1-2 інтернет-магазина. Це буде дуже цікавий і корисний досвід. І вже в мене один потенційний клієнт є!
    • Створити одну соціалку, просто для того, щоб був досвід.
    • Створити 1-2 форума, все так само як і з соціалкою, все для того, щоб отримати досвід;
    • Створювати сайти сіл, з історією, новинами, історичними персонажими тощо. Ну це буду робити або за символічну плату або взагалі безкоштовно.

    Так як на даний момент в мене з веб-програмуванням не дуже я вирішив більш досконало вивчити наступні CMS

    CMS WordPress - я її вже і так знаю доволі не погано, та й блог створив саме для того, щоб ділитись моїм досвідом у управлінні даною системою. Хочу більш досконало її вивчити, щоб вміти на ній реалізувати різноманітні функціонали. Хочу більш краще її вивчити та створити власний відеокурс по створенню блогів та адміністрування їх.

    CMS Joomla - ось з джумою я вже давно не працював, все щоо пам'ятаю, так це її простий функціонал, але разом з тим настільки розширений, що для створення сайту реально потрібно мати певну підготовку. Тому для закріплення всоїх знань хочу реалізувати на ній 3 різнонаправлених проекти. На це все планую витратити не більше як 1 місяць.

    CMS Drupal  - вже брався за неї, але так і не витачило терпіння щоб її освоїти. Тому вважаю за корисний досвід реалізувати на цьому движку хоча б один проект. Часу на це я собі відведу рівно на 1 тиждень.

    CMS DLE - зрозуміти можливості цієї CMS, ознайомитись з функціоналом та реалізувати один проект. На це все в мене має піти не більше 1 тиждня.

    CMS Ucoz - я вже створював на цій платформі недолугі сайти, але реально реалізовувати якийсь проект не брався. Справа честі реалізувати на цій платформі сайт! Наприклад, це може бути каталог навчальної літератури на програмуванню. Таким чином такий сайт буде корисним в першу чергу для мене.

    Ось стільки багато я поставив перед собою завдань. Думаю з завтрашнього дня почну частково реалізовувати дані задачі. Думаю, що все в мене получиться!!! А поки що потрібно піднімати свою вартість як спеціаліста, бо моїх поверхневих знань однозначно буде не достатньо.


    Блог та тайм-менеджмент та Я або мої цілі

    • 03.12.12, 17:54

    Начитавшись чимало літератури по тайм - менеджменту і, звісно, неотримавши результату, вирішив... А вирішив я наступне - буду постійно описувати свої плати на майбутнє та описувати свої досягнення на даній платформі. Окрім того я вирішив стати професійним блоггером та веб-програмістом. А це вимагає зосередженності на результаті та постійному навчанні та роботи і не тільки над блогами та над сайтами, а в першу чергу над собою.

    Так, перше з чого я розпочав, так це з створення свого блога на CMS WordPress та закинув його на хостинг на початку минулого місяця. Протягом місяця я зробив наступне:

    •  Відредагував шаблон та підігнав його під власні потреби; 
    • Зробив форму підписки;
    • Поставив лічильник відвідувачів;
    • Написав 7 постів;
    • Зробив свої групи як в Вконтакті так і на Facebook;
    • Поставив як віджети так і кнопки соціальних мереж
    • подобавляв кучу різних плагінів та кодів, щоб покращити його функціонал;

    Але що я хотів зробити?

    А хотів зробити наступне:

    • Хотів набрати як мінімум 20 підписників по едектронній почті. Результат - це моя кохана, я і ще один підписник. Тобто результат рівняється по суті одиниці;
    • Хотів залишати в день по 10-20 коментарів в день. Результат - за весь час(місяць) залишив на блогах з сумісною тематикою близько 15 коментарів, що по суті мало відповідати моїй денній нормі;
    • Написати щонайменше 30 статтей, а в резкльтаті написав 7, що на 24 статті менше ніж я хотів
    • Набрати в групу Вконтакті та Фейсбук не менше як по 200 чоловік. Результат -  Фейсбук-близько 400 чоловік в групі та 28 лайки на сторінці блогу. Вконтакте 88 чоловік на даний час входить в группу. Ну з соціальними мережами майже виконано, хоч я планував кращий показник. Цей показник потрібно постійно покражувати, бо основний трафік в мене йшов саме з соціальних мереж;
    • Хотів запустити конкурс на блозі з грошовими призами. Потім чомусь правда замнявся...
      • Думаю перед тим як продовжити роботу над даними блогом потрібно собі поставити чіткі і правильні плани, які можна реально виконати. Так дійсно я на деяких пунктах завищив планку, але по іншим я просто недопрацював. Ось завтра і займусь тим, що на сторніках блогу розпланую стратегію та буду планувати кожен день, щоб йти вперед.

    Їхати чи не їхати? Ось в чому питання...

    Ось буквально вчора моя дівчина сказала, що в неї з'явилась геніальна їдея. І її суть полягає в тому, щоб вибратись як з нашого міста так і з України, в Європу. А точніше спочатку поїхати туди на роботу, а потім там залишитись жити. Все це мотивувалось тим, що тут у нас повна попа, немає нормальної роботи та і перспектив також. Умови для життя також не найкращі. А "там" все по іншому...



    Я спочатку не знав, що на це можна відповісти. Думки про те, щоб поїхати кудись на заробітки в мене не одноразово виникали, але це було ще в університеті. Але ще тоді я сказав, що тут доб'юсь більшого ніж ті, що їздять закордон за своїм щастям. Разом з тим в мене це затронуло мої патріотичні почуття. Як можна кинути Україну? І я розумію, що багато хто мене після цих слів може назвати дурнем, але я свято вірю у величне майбутнє України. 
    Але що я міг сказати своїй дівчині? Я розумів, що це є не аргументом, або не таким сильним аргументом для неї. Тому більш логічно прикинувши всі за і проти я їй озвучив свої 10 НІ поїздці в Європу.

    1. Для того, щоб поїхати потрібно вкласти гроші, а це від 1 до 3 тисяч євро на людину для отримання контракту на роботу.
    2. Важко знайти роботу, щоб прийняли двох.
    3. Це не Україна.
    4. Роботодавці бувають різними.
    5. Не відомо який роботодавец нам може попасти.
    6. Окрім свиней (наприклад) у Європі можна більш нічого не бачити.
    7. Всі знання і вміння, які в мене є по веб-програмуванню потрібно буде після закінчення роботи поновлювати.
    8. Я можу протягом року зробити десяток професійних сайтів, які можуть увійти мені в портфоліо, щоб потім отримувати більш високооплачувані замовлення та повністю спрямувати себе на цю вферу зробивши це своєю основною роботою.
    9. На веб-програмуванні у нас в Україні можна більше заробляти ніж у Європі на свинях (наприклад=)).
    10. Я люблю Україну і нікуди з неї не хочу їхати. По Україні будь-ласка!

    Після цієї розмови залишився осад. Я розумію, що я її засмутив, але я не можу мислити по іншому. І розумію, що основною причиною того. що вона хоче поїхати в Європу так це те, що ні у мене ні в неї на даний час немає нормальної високооплачуваної роботи. Так в даному випадку фінансове питання є визначальним.

    А Ви як вважаєте? Варто їхати?

    50%, 3 голоси

    17%, 1 голос

    33%, 2 голоси

    0%, 0 голосів
    Авторизуйтеся, щоб проголосувати.