хочу сюда!
 

Yana

38 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Наталія Максімєц - депутат, плящющий на кістках

В той час, як усі нормальні та цивілізовані люди вшановували пам’ять жертв голодомору, звичайно, знаходились люди, які на усі ці події 1932-33 років дивились з глумливою та недовірливою посмішкою. Є люди, які визнають голодомор, але не тільки на території України, а й на території усього колишнього СРСР. Зрозуміло, що у таких людей, дякуючи збігу обставин, ніхто не помер від кістлявої руки голоду. А чужа проблема - то не своя, і люди її можуть ніколи не зрозуміти. Нажаль, на це є право кожного. Я, наприклад, холокосту не визнаю. Визнаю, звичайно, що євреїв знищували, але й слов’ян з  угро-фінами (наближена до слов’ян нація) не менше нацсти знищили. Але ж я не заперечую, що їх нищив режим, я просто проти такого завумного слова

Але є люди, які вже переходять усі норми моралі. Яскравий приклад останніх днів - це депутат від КПУ, яка засідає в луганській міській раді. Ім’я цієї сумнозвісної особи - Наталія Мкасімєц. То є людина (якщо можна таке створіння назвати людиною), яка відкрито, на всю Країну заявила, що «завтра, пока некоторые больные на голову голодоморцы будут свичкы у викнах палыты та голодуваты на знак пошаны до померлых, мы собираемся нашей старой, дружной компанией и устраиваем пиршество – шашлык из свинины замочен мальчиковой половиной, они же занимаются напитками, девчоночья половина кудесничает на счет всяких оливье и пироженок с мороженками; будем вкусно есть, шутить и даже танцевать.»Саме цей запис депутат розмістила у соєму блозі тут - http://deputat.lg.ua/blog/~1815. На випадок, якщо запис буде видалено, в чому я дуже сумніваюсь, привожу знімок сторінки блогу (клацнувши по зображенню, ви відкриєте більшу версію зображення):
Максимец
Думаю, тут додати нема чого. Заперечувати голодомор - це для комуністів річ звичайна, але влаштовувати гуляння та веселощі - вже занадто. Стосовно самої депутатки - воно їй ще згадається, коли вона не пройде від комуністів і втратить свою недоторканість... Ця людина не має права носити депутатське посвічення.

На самий кінець. Профілі істоти в мережі:
27

Комментарии

Гость: Лазанья

130.11.12, 03:59

дика свиноматка! таких треба згодовувати собакам!

  Гость: Zolgar

  230.11.12, 04:53

  кто-то когда-то умер, и все теперь в эти дни нельзя веселиться? на планете каждый день кто-то гибнет, так что нам теперь сидеть на жопе с постными лицами и скорбеть?

   Гость: Dиззззз

   330.11.12, 06:02

   виправ помилку в заголовку

    Гость: gretchin

    430.11.12, 07:31

    коммуняки такие коммуняки

     Гость: вячеслав69

     630.11.12, 09:24Ответ на 1 от Гость: Лазанья

     не кожна собака їсть падло

      730.11.12, 09:25

      Не даремно існує вислів - "комуняку на гіляку"

       аноним

       830.11.12, 09:27

       Горітеме в пеклі тварюка червонодупа.

        930.11.12, 09:27Ответ на 2 от Гость: Zolgar

        кажи де живеш, на годовщину смерті твоїх рідних прийду з друзями тебе виселити, оторвемось, рознесемо два баяни

         1030.11.12, 10:43

         Диявольська істота.

          Страницы:
          1
          2
          4
          предыдущая
          следующая