хочу сюда!
 

Александра

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

Мовчазна хода в пам’ять жертвам голодомору в Кривому Розі

24 листопада криворізькі патріотичні сили організували мовчазну ходу на вшанування памяті загиблих від Голодомору. Участь взяли такі криворізькі спільноти, як ВО «Свобода» Кривий Ріг, Тернівське козацтво, Інгульська паланка козаків, Рух, Ліга підприємців, «Просвіта», Спілка ветеранів Афганістану, Степ та свідомі громадяни, які вирішили долучитись до ходи. Хочу зауважити, що акція не передбачала політичний піар, тому партійних прапорів під час ходи не було - люди несли декілька прапорів України та червоно-чорний прапор. Дійство розпочалось о 15:00 на 95 кварталі, звідки учасники ходи рушили у напрямку до площі Визволення, біля якої по вулиці Лермонтова знаходиться памятинк жертвам Голодомору та політичних репресій
До ходи долучились не тільки націоналісти, але й звичайні небайдужі люди
Як було відомо раніше, міська влада офіційно заборонила ВО Свободі проведення ходи, саме тому, коли до місця призначення залишалось біля сотні метрів, дорога була перекрита спецслужбами, яким був даний наказ не пускати патріотичні спільноти до місця покладання квітів. Спробувавши прорватись силою, учасники ходи здали трішки назад та почали обходити «перешкоду» стороною, через двори житлових будинків. Але минувши таким чином перше очіплення, учасників ходи зупинило друге, більш міцне й ворожо налаштоване. Це стало причиною того, що хвилину мовчання, яка відбулась о 16:00, патріоти провели осторонь від усіх.
Міліція вишукувалась у шеренгу, щоб не пропустити патріотів до стелли.
По закінченню офіційної частини акції, на якій були присутні представники влади, патріотам все-таки дозволили підійти до стели. Доречі, ці самі представники влади, котрі проходили до своїх автівок через колону патріотів, були освистані, під крики "Ганьба!" вони покинули місце проведення урочистостей.
Урочиста промова після завершення офіційної частини заходу
О пятій годині вечора учасники ходи все ж змогли підійти до спорожнілого монумента: провели і акцію покладання квітів, і хвилину мовчання, і виступи бажаючих. Дійство завершилось на початку сьомої вечора.І на кінець, відео про те, як усе відбувалось:Літературний редактор - Тетяна Соловйова.
32

Комментарии

Страницы:
1
2
3
4
6
предыдущая
следующая