хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Семінар для курсантів ДДУВС

  • 26.12.22, 23:03
За участю представника Інформаційного агентства ГО «Антикорупційна правозахисна рада» Юрія Гури пройшов семінар для курсантів ДДУВС

Як пишуть на сайті ІА ГО Антикорупційна правозахисна рада, за участю представника Інформаційного агентства Юрія Гури пройшов семінар для курсантів ДДУВС

Днями студенти та магістри ДДУВС взяли участь у практичному занятті, яке для них організувало Інформаційне агентство ГО «Антикорупційна правозахисна рада». Теми, яким був присвячений семінар для курсантів ДДУВС, стосувалися практичних питань, з якими майбутні правоохоронці зіткнуться під час роботи. Особливу увагу під час семінару було присвячено взаємодії правоохоронних органів з громадським суспільством та засобами масової інформації.

З курсантами обговорювались можливі корупційні ризики, які можуть виникати під час роботи поліцейського.

В тому числі, розглядався порядок заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приклади виникнення конфліктів інтересів, тощо. Вивчались конкретні факти притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності осіб за корупційні правопорушення.

Також обговорювались методи та варіанти взаємодії співробітників поліції з правозахисними громадськими організаціями, ЗМІ, громадянами.

Так слухачам було донесено, приклади, коли саме представники неурядових організацій,  ЗМІ часто допомагають правоохоронцям виявляти, фіксувати факти, які підпадають під класифікацію кримінальних правопорушень. ЗМІ часто у виявленні правопорушень бувають більш оперативними за правоохоронні органи.  Також, наприклад наші партнери (адвокати, юристи) проводять попередній юридичний аналіз отриманих документів, інформації до направлення відповідної заяви в правоохоронні, контролюючи органи.

Юрій Гура під час семінару для курсантів ДДУВС вказав на існуючі проблеми в роботі правоохоронної та судової системи.

Були вивчені, зокрема, деякі з фактів ймовірних порушень чинного законодавства з боку посадових осіб прокуратури, поліції, суду. Розглядали практику Антикорупційної правозахисної ради, щодо проведення журналістських розслідувань з даних питань. Наприклад розбирали статтю про сумнівну діяльність з боку судді Індустріального суду міста Дніпра Геннадія Кухтіна. Також ознайомились з публікацією про ймовірне скоєння ДТП та залишення місця пригоди співробітником Дніпровського УВБ ДВБ. Обсудили ймовірний факт отримання неправомірної вигоди працівником прокуратури, про який писали журналісти.

Також, були обговорені питання та проблематика роботи правоохоронців під час воєнного стану.

Обсудили порядок фіксації наслідків вибухів, що призвели до загибелі, травмування громадян та пошкодження майна. Також,  у зв’язку із вимушеним переміщенням осіб між різними адміністративно-територіальними одиницями України збільшилась кількість фактів правопорушень, скоєних з боку тимчасово переміщених осіб. Тобто, внаслідок того, що, наприклад, на територію Дніпропетровської області прибули тисячі громадян, які раніше мешкали в інших областях, збільшилась кількість правопорушень на території Дніпропетровщини. Так очевидним є той факт, що в потік ВПС можуть потрапляти кримінальні елементи, очільники ОЗГ, які, скоріш за все, активізуватимуться на нових місцях.  Зазначені обставини перешкоджають здійсненню заходів спрямованих на профілактику злочинності та правопорушенням.  В тому числі, внаслідок того, що зазначені громадяни не реєструють своє нове фактичне місце проживання, перебування.

Семінар для курсантів ДДУВС зібрав велику кількість учасників. Адміністрація ВНЗ подякувала Юрію Гурі за проведений семінар та попросили продовжити співпрацю з Інформаційним агентством ГО «Антикорупційна правозахисна рада» в майбутньому.

0

Коментарі