хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 48-60 років

1 листопада - Свято Сварога

1 листопада - Свято Сварога, який є Праотцем всього роду Богів. Саме він викував для русичів перший плуг і золоту обручку, тому є небесним ковалем (Творцем Світу і Людей), покровителем хліборобства і шлюбу. Богом Небесного Зодіаку - Кола Сварожого. За київськими легендами, в цей день Він починає виготовляти плуг який скине з неба русичам на Різдво. Тому "Хвалимо Сварога, який цьому Роду Божеському є началом, і всенькому роду криниця вічна, яка витікає влітку від джерела свого, і взимку ніколи не замерзає" (Велесова Книга).

Дід Сварог – це одна з іпостасей Небесного Всебатька – Рода, що разом із Матінкою Сва – Рожаницею-Землею породили Всесвіт і все, що у ньому.

Коло Свароже – це річний цикл життя. Він втілюється, зокрема, у руху сузір’їв. Сварог дивиться на нас із зоряного Неба. У слов’ян були своє вчення про рух небесних світил та їхній вплив на все живе – але, на жаль, як і багато іншої мудрості волхвів, внаслідок нищівної для Традиції християнізації ці знання збереглися лише фрагментарно. Багато дослідників твердять про існування у давніх слов’ян свого «зодіаку» - щоправда, не 12-частинного, а 8-частинного – саме річне колесо з восьма спицями було характерно для багатьох арійських народів. Ворожіння по Сонцю, Місяцю, зорям та іншим небесним явищам було широко розповсюджено серед наших відьом та характерників. Невипадково однією з назв для чаклуна в українській мові стало слово «планетник».

Сварог – Небесний Коваль. Він вважається покровителем цього таємничого ремесла, що практично у всіх культурах людства пов’язувалось із чародійством. Із Святом Сварожим закінчується сезон пастухів – тож вони дякують Батьку Сварогу за минулий рік і просять допомоги на майбутній, коли отари переживуть зиму. Ковалі ж справляють своє свято у вузькому колі тих, хто причетний до професійних таємниць, дякуючи найпершому Ковалю, який навчив людей обробляти залізо.

За повір’ям, саме у перший день листопада Сварог починає кувати Небесний Плуг, який він скине на Землю взимку на Різдво Коляди, у Зимовий Сонцеворот. Саме за дарування нащадкам богів – людям плуга (тобто вміння обробляти Землю) та ковальської майстерності найбільше йому дякують. Його син – Вогонь Сварожич – прийшов до людей щоб дати їм світло і тепло, захищати і допомагати.

Також кажуть, що Сварог скував першу золоту обручку – і є покровителем чесного незрадливого шлюбу між чоловіком та жінкою, що продовжує Дерево Роду.

Знак Сварога – золота сонячна Сварга – свастика. Це святий символ небесного вогню та сили творення - могутньої сили, завдяки якій людина може, наче сам Сварог, власним розумом та вміннями створити (сварганити) будь-яку річ, що підкаже її безмежна уява – ще один дарунок богів своїм нащадкам. Це великі можливості – але й велика відповідальність. Тож будемо достойні наших божественних пращурів!

Слава тобі, Батьку Свароже!

1

Коментарі

анонім

11.11.09, 16:25

що за х?

  Гість: Wildcat+

  21.11.09, 16:34

  Это по какой вере?

   Гість: battcat

   31.11.09, 16:46

   тока переведите с говномовы...

    41.11.09, 19:10Відповідь на 2 від Гість: Wildcat+

    Это по какой вере?це за рідною вірою

     Гість: Wildcat+

     51.11.09, 19:15Відповідь на 4 від yats

     Это по какой вере?це за рідною віроюИ всё таки? Ридних вер сейчас много.

      61.11.09, 19:47Відповідь на 5 від Гість: Wildcat+

      Это по какой вере?це за рідною віроюИ всё таки? Ридних вер сейчас много.Об’єднання Рідновірів України

       727.11.09, 09:16Відповідь на 3 від Гість: battcat

       Ви не розумієте, що несуть ваші слова?
       Цією мовою розмовляла моя мама.

        827.11.09, 13:37Відповідь на 7 від Олег Ларенков

        Ви не розумієте, що несуть ваші слова?
        Цією мовою розмовляла моя мама.
        Я не примушую нікого читати.

        А взагалі, гарний "самопіар". Влізти, щось таке написати, щоб звернули на Вас увагу.

         927.11.09, 15:08Відповідь на 8 від yats

         Ви не зрозуміли. Я не про зміст вашого посту.
         Йдеться про третій коментар.

          Гість: battcat

          1027.11.09, 16:59Відповідь на 7 від Олег Ларенков

          да, ты меня просто умилил своею помиркованистю ... сначала вы, мовнюки, доводите своей украинизацией нормальных людей до полного, вас, неприятия и отторжения, а потом ещё и мамой начинаете прикрываться... да, пошел ты... чтоб ты был всегда здоров

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна