хочу сюда!
 

Лида

35 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

Зоряна Бурик: Про розвиток Львівщини

  • 04.07.16, 16:06

Розвиток Львівського регіону є важливим і пріоритетним завданням, оскільки Львівщина – активний провідник євроінтеграційного курсу України, регіон гармонійного людського розвитку, інноваційноорієнтованої, інтегрованої в національний та світовий простір економіки, безпечного довкілля.

В найближчій перспективі Львівщина - це регіон високотехнологічної промисловості, розвиненої транспортно-логістичної інфраструктури, ефективного сільського господарства, оздоровчого, історичного та ділового туризму, високої якості життя.

Стратегічне бачення досягатиметься через досягнення стратегічних цілей:

1. Конкуренто-спроможна економіка

2. Якість життя

3. Відкриті кордони

4. Розвинуте село

5. Туристична привабливість.

Обрані стратегічні цілі будуть реалізовані через систему операційних цілей. Їх реалізація передбачає конкретизацію операційних цілей та завдань як для соціально-економічної системи регіону загалом, так і для окремих територій – районів, територіальних громад, міст, селищ, сіл.

Важливою стратегічною ціллю, яка забезпечуватиме прискорення соціально-економічного розвитку області, розглядається також використання чинника децентралізації публічної влади, реформування системи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.

Більше про це http://www.lviv.tv/anons/politichna-shaxivnicya-na-trk-lviv-2/

0

Комментарии