хочу сюда!
 

Алёна

45 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

"УДАР": Розпуск Верховної Ради – одна з головних вимог Майдану

 • 25.07.14, 17:38

Дострокові парламентські вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - Російської Федерації. Про це заявили у Вінницькій обласній організації партії «УДАР».

«Вихід «УДАРу» з коаліції - це початок процесу, який дозволить президенту призначити дострокові парламентські  вибори. Ми розпочали цей процес, нас підтримала фракція «Свободи», частина позафракційних і депутатів фракції «Батьківщина». На сьогодні зрозуміло, що коаліції у парламенті офіційно немає. Фактично вона не працювала з квітня місяця. Розпуск коаліції забезпечить виконання однієї з основних вимог Майдану - політичної люстраціі. Єдиний спосіб для цієї люстрації - це дострокові  вибори. Це - фактор стабілізації у майбутньому, це - відсутність в майбутньому парламенті «п’ятої колони», яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора Російської Федерації», - прокоментував розпуск коаліції голова Вінницької обласної організації партії «УДАР» Ігор Ткачук.

Народний депутат України від «УДАРу» Геннадій Ткачук сказав, що нова коаліція у парламенті цього скликання створена не буде.

«Думаю, будуть марними будь-які спроби створення нової коаліції. Через 30 днів у президента буде законне, передбачене Конституцією, право заявити про оголошення дострокових парламентських виборів. І новий парламент буде таким, яким його оберуть українці», - сказав Геннадій Ткачук.

Геннадій Ткачук наголосив, що більшість політичних сил декларує зміну виборчого законодавства на користь пропорційної системи виборів з відкритими партійними списками.

«Безумовно, ми будемо за це голосувати, і закликаємо всіх підтримати такі зміни. І у парламенті є достатньо розумних депутатів, щоб це підтримати. А також проголосувати за усі закони, що необхідні для забезпечення армії і стабілізації економіки», - вважає депутат.

Ігор Ткачук висловився про закиди, що лунають з уст політиків про ніби то поспішність розпуску коаліції.

«Якщо б депутати не ухвалили цього рішення, то і через три тижні, і через три місяці знайшлися б ще сто причин, чому не треба було порушувати питання про розпуск  парламенту. «УДАР» в першу чергу взяв на себе відповідальність за те, щоб сьогодні оголосити підстави для розпуску парламенту. Це наша принципова позиція партії», - заявив Ігор Ткачук. 

2

Комментарии

125.07.14, 17:52

Мне кажется они должны победу обеспечить в первую очередь, а не свои игрища даже с ссылками на народ.

  Гость: реал

  225.07.14, 17:56

  Нафиг пусть валят все скопом жирные коты

   325.07.14, 18:25Ответ на 2 от Гость: реал

   жирные скоты - будет правильней.