хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Вставай страна огромная, вставай на смертный бой !!!

  

Дорогі мої українці !!!

Вітаю Вас усіх з нашим головним Святом !!! Святом НЕЗАЛЕЖНОСТІ !!!  Сьогодні нашій з вами незалежній Батьківщині 21 рік ... 21 рік незалежності: 21 рік перемог і помилок, злетів і падінь.

Це той вік, коли у людини закінчується період юнацтва, він стає по-справжньому дорослою людиною. 21 рік - це в загальному сприйнятті та грань,за якою вже не варто покладатися на батьків або кого-небудь, вже небезпечно діяти нерозважливо ... Є тільки самостійність, відповідальність і рішучість.Словом - незалежність, з якою треба вміти впоратися.

У психології є таке поняття - криза двадцятирічних. Це коли хочеш стати вцей час найуспішнішим і найкращим. Але це все не вдається з першої спроби. Якби зараз було все добре і Україна переживала саме цей природний криза позитивного максималізму, притаманний її віку - хотіла б бути успішною, прагнула бути гарною, перемагати, дивувати світ, будувала модернові плани - ми могли б бути спокійні за її двадцатиодноліття  і  взагалі за її надійний стратегічний шлях.

Я хочу у вас саме сьогодні запитати, незалежно від вашої партійності чи взагалі аполітичності: ви готові погодитися з таким безславним розвитком нашої національної історії ??? Ви готові все це проковтнути і з цим жити, незалежно від того, де ви живете - на Заході чи на Сході, на Півдні чи в іншій частині  України ??? Я не хочу вірити, що ваша відповідь на це питання буде"ТАК".  А якщо хтось готовий сказати ТАК - то чому, за що здаєш Україну? За посади, за близькість до годівниці, за чергові обіцянки мафії, за подачки перед виборами ??? Воно не вартує і ломаного гроша.

Я не хочу вірити і не буду, що у гордих українців гідність і чесність підмінені шлунком, а інтелект і мудрість ліквідовані брехливою пропагандою і мовним авантюризмом. Я знаю, що ви не такі. Ви - інші. Ви - справжні. Просто трохи втомилися від політичних розчарувань і обманів.

Всі ми знаємо, що нас з вами - цілий народ, цілу націю - хочуть штучно зістарити. У нас відбирають надію, намагаються загасити мрії, затоптати наш давно намічений позитивний шлях.

Тому, піднімайтеся на боротьбу !!! Зараз ніхто, чуєте мене, ніхто, - не має права на міжусобиці, протистояння, пристосуванство, "противсіхство",відстороненість !!! Чуєте? Ніхто на це не має права! Жоден відповідальний чоловік не має права бути нейтральним.

З одного боку Україна - її успішність, її життя, її краса, її перемоги. З іншого - мафія, яка у кожного забрала країну і сімейний спокій. І не має значення, яку форму своєї власної боротьби вибере кожен з вас. Просто дійте самостійно або з командою, відкритими або конфіденційними способами. Тільки дійте,  в першу чергу дійте. Адже , Ви  цим будете захищати себе і свої родини. Це не боротьба опозиції з владою. Ці вибори - це боротьба всіх розумних і сильних людей з абсолютним злом, яке невпинно зростає і міцнішає.

На твій День народження Україно, я бажаю тобі, моя Україна, розправити плечі, вдихнути на повні груди і знову впустити в свою душу віру і надію, які були відібрані у тебе після Помаранчевої революції пройдисвітами. Я знаю, що ще болять рани від цинічних зрад тих часів, але треба потроху їх загоювати і видужувати. Повертатися до боротьби, а значить - повертатися до життя.

Вірю в кожного з вас, вірю, що знайдете в собі мудрість і силу, вірю, що підніметеся в атаку, а не сховаєтеся в окопах зі зручностями і ворожою їжею.Буде дуже важко, буде важко, як ніколи, деякі вважають, що наш бій вже  програно, але перемога у ваших руках. Все ще можна змінити !!!

Перемагайте! Перемагай, моя Україно! З Днем народження! 

roserose rose rose roserose roserose rose rose rose roserose rose rose rose rose rose rose roserose

 Ю.Тимошенко

38

Комментарии

Гость: Рус с kija

124.08.12, 14:58

Подяка вам особисто за поздоровлення, наголошую тільки вам.

  224.08.12, 15:01Ответ на 1 от Гость: Рус с kija

  ВІТАЮ !!! Вас особисто також !!!

   324.08.12, 15:09

   "Незалежність" і "Самостійність", цікаве порівняння.

   Ти не зможеш стати незалежним якщо не вмітимеш мислити самостійно але й в перед не рушиш якщо не матимеш підтримки.

   То на яку і звідкіля підтримку сподівається Україна?

    424.08.12, 15:15

    Зі святом!

     524.08.12, 15:17Ответ на 3 от Крилами віри

     час від часу піднімай оченятка догори

      624.08.12, 15:18Ответ на 4 от Olg@Crimea

      Дякую і Вас з НАЙБІЛЬШИМ Нашим Святом, Святом Українців !!!

       724.08.12, 15:27Ответ на 5 от КумПаніЯ

       Так співав А. Миронов

       Нам же, треба поставити питання: чи стали ми розумнішими(В. Ющенко "перемагає той хто має знання", освідченними, багатшими в усіх відношеннях і духовно також. Та, що перешкоджало цьому, приклад http://otvet.i.ua/user/2851832/9952/
       Тоді вже можна рушити в перед, а так... це тільки бігання по колу.

        824.08.12, 15:32Ответ на 7 от Крилами віри

        по якому колу ??? Україна має належати УКРАЇНЦЯМ !!! А не бандитам - білорусам, жидам, москалям !!! Ми свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ще не вибороли. Останній приклад: МОВА !!! Незалежність треба відвойовувати у бандитів зі зброєю у руках !!!

         924.08.12, 15:40Ответ на 8 от КумПаніЯ

         По колу це як учня відставляють на клас назад і назад, і він не може перейти на наступний.

         Можливо більш точно так: українці повині бути в Україні. Але навіть в СССР інтелект витікав у невідомому напрямку, і це вважали незалежністю.

         Не кожен витримує і розвивається в умовах труднощів, слухаємо пісню І. Тальков "Солнце уходит на запад"

          1024.08.12, 15:46Ответ на 9 от Крилами віри

          бачу що ти не цікавишся музикою раджу подивитися музфільм англійської групи Pink Floyd "Wall" - багато чого зрозумієш !!!

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая