I.UA

yulya151515

предыдущая
следующая

Пліткарка

  • 12.04.12, 15:26
Пліткарка (англ. Gossip girl) — американська телевізійна молодіжна драма, на основі популярної одноіменної серії романів письменниці Сесилі фон Цигезар (Cecily von Ziegesar).

Прем'єра відбулася 17 вересня 2007 року, при підтримці телеканалу «CW» та «Warner Bros.Television».

Серіал знятий в стилі молодіжної мелодрами. Автором ідеї є відома письменниця Сесилі фон Цигезар а також Джош Шварц. Наразі було знято 2 сезони серіалу, загалом 43 серії. Перший сезон — 18 серій, другий — 25серій. Середня тривалість серії — 40 хвилин.

Серіал розповідає про долю молодих людей із заможних сімей. Сюжет розвивається навколо життя підлітків, що живуть в елітному районі Нью-Йорка та відвідують привілегіровану школу. Серіал знімають в популярних районах міста: Квінз, Манхеттен, Бруклін. Окрім навчання головні герої дружать, сваряться, приймають наркотики, ревнують, страждають, люблять, зраджують, все що властиво героям підліткових драм. Про все глядачі дізнаються з популярного блогу таємничої «Пліткарки».Голос оповідача(вона і є пліткаркою) належить актрисі Крістен Белл, але сама актриса ніколи не з'являється у кадрі. Є деяка інтрига, яка триває вже два сезони. Герої не знають, хто веде таємничий блог. Серіал розповідає про долю дітей заможних та впливових людей, у яких вже є все, вони лише то і роблять, що пробують те, що ще не спробували. Основними дійовими особами є Серена ван дер Вудсен (Блейк Лайвлі) та її найкраща подруга Блер Уолдорф (Лейтон Містер); також «разом-не-разом» хлопець Блер Нейт Арчібальд (Чейс Кроуфорд); кращий друг Нейта Чак Басс(Ед Уествік); Ден Хамфрі(Пенн Беджлі) — бойфренд Серени напротязі майже всього першого сезону; його сестра Дженні Хамфрі (Тейлор Момсен), яка грає не останню роль в житті головних героїв не зважаючи на те, що їй не завжди вдається примкнути до тусовки верхнього Іст-Сайду; найкраща подруг Дена Ванесса.

Спочатку проект «Пліткарка» передбачалося втілити в форматі художнього фільму за участю актриси Ліндсей Лохан(Lindsay Lohan)в ролі Блер. Але сценарій, який було відправлено Емі Шерман-Палладіно, творцеві «Дівчаток Гілмор», був відхилений та надовго відправлений на полицю. Пізніше про цю ідею згадали знову, але проект також відмінили. Третій раз про серію книг Сесилі фон Зигесар згадали, коли відомий Джош Шварц погодився продюсувати шоу. Александра Патсавас відповідальна за підбір музики до серіалу. Серед її минулих робіт такі теледрами як:"Надприроднє"(Supernatural), «О. С.», « Анатомія пристрасті» — комерційно над-успішні саундтреки. На противагу її звичайної схильності до незалежної альтернативної музики,Александра Патсавас має намір використати в «Пліткарці» відомі популярні мелодії та пісні.
0

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности