Вентилятори Вентс для побуту і промисловості

Вентилятори ВЕНТС (VENTS), які пропонує львівська компанія Євроклімат, займають лідируючу частку ринку побутових вентиляторів в усьому світі і стрімко збільшують частку промислових вентиляторів. Наслідуючи світові тенденції, ВЕНТС активно розробляє серії енергоефективних і безшумних побутових вентиляторів, які користуються дуже високим попитом у споживачів усього світу. Промислові відцентрові і осьові, дахові та канальні вентилятори, шумоізольовані вентилятори відповідають найвищим світовим вентиляційним стандартам.

Побутові вентилятори ВЕНТС
відрізняються поєднанням високої продуктивності і надійності при малій споживаної потужності і низькому рівні шуму. Ідеально підходять для організації вентиляції ванних кімнат, санвузлів, кухонь, житлових та інших приміщень площею до 30 м2. Діаметр патрубка варіюється від 100, 125, 150, 180 до 230 мм. Опції побутових вентиляторів включають в себе в залежності від моделі шнурковий вимикач, таймер, датчик вологості, датчик руху, зворотний клапан, двигун на шарикопідшипниках, турбо-двигун підвищеної потужності, двигун низької напруги (12 В).
Побутові вентилятори VENTS за типом поділяються на інтелектуальні вентилятори iFan, осьові енергозберігаючі вентилятори з низьким рівнем шуму (Квайт ВЕНТС і Сіленто), осьові канальні вентилятори ВКО / ВКО1, осьові настінні і стельові, декоративні вентилятори, віконні вентилятори і відцентрові вентилятори.
Промислові вентилятори ВЕНТС поставляються для круглих каналів від 80 до 455 мм і прямокутних каналів від 400х200 до 1000х500 мм. За типом пром.вентілятори VENTS поділяються на вентилятори для круглих каналів (повітроводів), для прямокутних каналів (повітроводів), камінні відцентрові вентилятори, шумоізольовані вентилятори, відцентрові, осьові і дахові вентилятори.

Ферма Західний Равлик. Розведення равликів в Україні


Ферма
"Західний Равлик" (сайт ферми http://www.zakhidnyy-ravlyk.com) є об'єктом агротуризму. Те, що дуже розвинене в тій же Італії, Іспанії, Франції, нині активно розвивається і у нас в Україні. Равликова ферма пропонує цілий комплекс послуг
- навчання підприємців, які вирішили започаткувати равликовий бізнес,
- молодняк равлика для новостворених ферм
- вишукані та поживні страви з равлика
.

Всі Карпати. Відпочинок в Карпатах, кращі готелі Карпат


Обирайте на нашому порталі http://vsikarpaty.com найкращі готелі для якісного відпочинку в Карпатах. Швидке бронювання готелів. Зручний спосіб оплати. Пропонуємо для проживання туристів садиби в приватному секторі. Гарантовано кращі ціни

Іміграція та робота в США

Скористайтесь можливістю отримати право на легальну роботу в США, прийнявши участь в лотереї Green Card. Ви зможете пристойно заробляти, забезпечувати себе і свою сім'ю!
Лотерея Green Card — це можливість змінити ваше життя.

Экскурсии в Риме с гидом на русском

Турагенство "Потрясающий Рим" на сайте http://italrim.ru предлагает интересные и захватывающие экскурсии по Риму на русском языке с профессиональным гидом. Многолетний опыт, индивидуальный подход для каждого клиента - несомненнык козыри компании. В программе обзорная экскурсия по Риму, экскурсия по Римским замкам, автомобильная экскурсия по ночному городу. Предоставляем услуги трансфера из Рима в аэропорты и ближайшие города.Вся поліграфія, друк у Львові. Львівська друкарняПропонуємо друк рекламної продукції широкого спектру, включаючи посдруку послуги повного циклу. Наша друкарня у Львові пропонує повний комплекс послуг з підготовки до друку, безпосередньо друк, а також роботи, що виконуються після друку - біговка, фальцювання, підбір на скобу, термобиндер, ПУР-біндер, збірка на пружину, висічка, ламінація та інші післядрукарські етапи.

Послуги друку в нашій друкарні відрізняються великим вибором - ми пропонуємо друк журналів, рекламних буклетів, брошур, проспектів, листівок а також календарів, візиток, листівок, флаєрів. Немає такої поліграфічної продукції, яку б ми не змогли надрукувати.


Натяжні стелі ЛьвівВ наш час  високоміцні, ультрасучасні натяжні стелі є найкращим вибором для будь-якого приміщення. Великій вибір фактур, кольорів, унікальні можливості натяжних стель дозволяють говорити про безумовно провідну позицію даної технології на ринку стельових покриттів.

Завдяки надійності, простоті встановлення та конкурентній ціні вони користуються все більшим попитом на ринку будівельних матеріалів. Натяжні стелі використовують в будівництві, ремонті, реконструкції і декоруванні приміщень.

Наша компанія займається встановленням натяжних стель у Львові і за його межами. Значний досвід роботи дозволяє створювати ексклюзивні варіанти стель.


Картонная гильза, картонный уголок, клей ПВА от фирмы Алькоре

Компания предлагает картонные гильзы
спиральной навивки для пищевой, текстильной, полиграфической,
химической и металлургической промышленности

Готель "Перлина Карпат" в Славську

Плануєте відпочинок в Карпатах з дітьми. Комфортабельний готель "Перлина Карпат" в Славську запрошує.