Вечірнє вікно / сучасна гидо-поезія

В рамках безстрокового конкурсу “Екстаз у поезії” я пишу цей чудовий вірш. Він як кипяток на голову вилятий…

Що я бачу у вікні? Дерева, сніг і пісок, і цей пивбар,

Хтось ховається в нужді, між гілля свячену, нирками, водицю ллє.

Напроти – будинок, пронизаний моїй орлячим гоком,

Та облитий смолою, як спортсмен – потом.

Прийом мукулатури та склотари все і ще працює,

Він грошики за іспорчені дерева та викинуті пляшки бомжикам дарує.

Все таке кольорове, жовте, синє, красне та зелене

Переливається, трясця, розпливається все в очах у мене.

Видно зверху тарілку…

Сусідський спутник у веселий та прекрасний світ,

Врубив тєлік, дивишся як бджоли збирають з квіточок цвіт.

Ще видно інші вікна, всі вони різні, але водночас такі як усі,

В одних темніше, а в других яскравіше… Приїхало якесь таксі.

Ще видно гаражі, преспектива їхня на межі,

У них не ховаються автомобілі, які роблять круті віражі.

Стадіон видніється, жовті ворота, сітку літом зняли,

Щоб ніякі хитрі хулігани не порвали,

А хіба то стадіон? Асфальтне поле,

Впавши на яке, твоє коліно наповниться болем.

Хардкор одим словом… Читати далі....

Сучасна українська література

Взято з мого ВордПресс блогу  http://crazyinukr.wordpress.com/

Дві неділь назад завітав в книгарню “Дім Книги”, враження – хороші. Зайшовши в кімнату з художньою літературою побачив великий стелаж з сучасною українською літературою. Очі розбігались від книги до книги. Прикупивши собі три книги: “Першими до мене прийдуть діти”, “Хліб із хрящами”, “12 справ Івана Карповича Підіпригори”, я почимчикував додому.

Вечором, лягши на свій диван, я взяв першу книгу. Книга Володимира Жупанського (досі не чув такого автора) була написана в абсурдному стилі, але досить повчальна, з гумором та з “ужастіками”.  Про це автор попереджував на форзаці. Прочитавши книжечку за денька зодва, я взявся за другу.

Михайло Бриних зі  своїм твором “Хліб із хрящявми” заволодів моїм мозком на цілу неділю. Книга про біологічних зомбі, в якій знаходиться правда про “швидке поступлення інформації в ЗМІ” та багато пригод зв*язаних з цими зомбаками. Від сьогоднішнього дня рекомендую всім прочитати книгу Михайла Бриниха “Хліб із хрящями”.

І остання книга, “Стовп самодержавстви, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори”, стала моїм улюбленим детективом (не дивуйтесь, що ці книги стали моїми улюбленими, просто раніше я купляв сучасну світову літературу, а купивши нашу, зрозумів, що українська – краща). З гумором про важливе – мій опис ціє книги. А ось, що написано ззаду книги:

“Стовп самодержавства” – лауреат ІІІ премії “Коронація слова – 2011 – результат співавторства… на відстані! Кращий гумористичний твір року, роман – містифікація, роман-гра, завдячує своєю появою всесвітній мережі Інтернет, яка обєднала двох талановитих письменників попри відстань у 800 км. ІТ-шник Юрій Камаєв мешкає у Кременці, журналіст Владислав Івченко – у Сумах. Новачок у літературі та дипломат “Коронації слова – 2009 – разом вони наважилися кинути виклик державності як вона є, а заразом і російському монополісту детективно-пригодницького жанра Акуніну!

ВИСНОВОК: Сучасна українська література справді гарно написана та читати її – більше задоволення, ніж зарубіжну. Наша література розвивається швидкими темпами, а оформлення книг – 10 балів із десяти.

ЯКЩО ТОБІ СПОДОБАВСЯ ЦЕЙ ПОСТ, ЗАВІТАЙ ТА ПІДПИШИСЬ НА МІЙ БЛОГ - http://crazyinukr.wordpress.com/


50%, 3 голоса

50%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Віртуальний світ – проблема чи порятунок нашого часу?

Роздуми які спричинив анекдот. Декільки обурень і розумінь про залежних від інтернету. Читайте тут - http://crazyinukr.wordpress.com/2012/08/04/%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D1%87%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%82%D1%83%D0%BD/

60%, 3 голоса

40%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про музику СНГ

На свому ВордПресс блозі викинув пару думок про нашу "вітчизняну поп-музику дибільну попсу". Так як лінь мені все перекладувати сюди, прошу вибачення у тих хто читає це (зрозумійте мене блогери).  Михайлов та всяка така мурня викликає в мене сильну ригачку, надіюсь у вас теж.... Ну будем надіятись на краще, а поки прошу всіх сюди, дочитати - http://crazyinukr.wordpress.com/2012/08/03/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D1%83-%D1%81%D0%BD%D0%B3/

Связан ли характер с профессией??

Немножко мыслей о профессии и характере я выложил здесь... Кто хочет почитайте - 
http://www.rostseo.net.ua/?p=462

Африканское племя постыдило Азарова

Африканское племя Химба опозорило Азарова. Макс Кидрук - украинский путешественник снял супер видео, в котором он заснял как жители племя говорят по украински и рядом поставил видео с "кровосісьом" Прочитать и посмотреть видео тут - http://www.rostseo.net.ua/?p=382

Без парашюта с 700 метров

Британский каскадер Гари Коннери совершил прыжок с 730 метров, рискуя разбиться об твердую землю. Все читатели Daily Telegraph "гудят" о нем. 
На Гари был специальный костюм. Прочитать о том как же он не разбился вы можете тут: http://www.rostseo.net.ua/?p=590
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая