хочу сюди!
 

Наталья

41 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 39-45 років

Чеченці на боці України?

 • 05.06.14, 09:12
Чеченці формують батальйон, щоб воювати на боці України
 
Громадсько-політичний рух "Вільний Кавказ" назвав чеченців, які прибули в Донбас воювати на боці проросійських сепаратистів, найманцями, які не представляють героїчний чеченський народ.

"Справжні чеченці і кавказці розуміють, що свобода України є свободою всіх пригноблених народів світу і керуючись цим волелюбні чеченці завжди будуть на боці своїх братів українців", - йдеться в заяві ОПД "Вільний Кавказ", яке поширило інформаційне агентство CHECHENEWS.

"Гідні патріоти Чеченської Республіки Ічкерія, які вимушено опинилися в різних країнах Європи, з першого дня початку військової агресії Росії проти України ініціювали створення "Міжнародного миротворчого батальйону добровольців" імені героя Кавказу Джохара Дудаєва на чолі з чеченським бригадним генералом Ісою Мунаевим, куди нарівні з представниками інших народів світу записалося більше 300 чеченців з єдиною метою допомогти українському народу відстояти свою свободу і незалежність у збройній боротьбі проти імперської Росії" - наголошується в заяві.

Чеченці також закликали українську владу і ЗМІ називати чеченських найманців, що беруть участь у терористичних акціях в Україні, "російськими бойовиками".

Заява Суспільно-політичного руху "Вільний Кавказ" закінчується словами "Слава Україні! Героям слава!".

Нагадаємо, в травні ветерани 1-й і 2-й Чеченських воєн з числа спецпідрозділів збройних сил РФ прийняли рішення про термінову мобілізацію добровольчого корпусу на південь і схід України.

Колишній прем'єр-міністр Чеченської республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, який зараз перебуває в еміграції, заявив, що чеченці не беруть участь в бойових діях в Україні. "Хочу висловити співчуття всім жертвам війни, яка почалася в Україні. Хочу заявити - чеченці не беруть участь в цій війні проти українців. Ті чеченці, які зараз у складі збройних сил РФ - вони воювали проти власного народу, тому робити акцент на національності не зовсім правильно", - сказав він.

Чеченський народ також засудив дії кадировців-терористів в Україні. Кореспондент "Голосу Америки" Фатіма Тлісова озвучила позицію чеченського народу щодо подій в Україні і наголосила, що бандити, яких взяв собі на службу президент Чечні Рамзан Кадиров, - це не весь народ. Багато чеченців просто залякані погрозами і терором, на яких тримається влада путінського ставленика на їх батьківщині.

Рамзан Кадиров, у свою чергу, 1 червня заявив, що його республіка готова відправити до Україна для "наведення порядку" 74 тисячі добровольців. При цьому Кадиров повідомив, що ніяких чеченських військових в Україні немає, просто чеченці можуть бути в зоні конфлікту "по особової справи". 

час публікації: 08:36

(с) http://www.newsru.ua

6

Коментарі

Гість: Джокки

15.06.14, 09:18

каждому дончанину по своему чеченцу )

  анонім

  25.06.14, 09:18

  Ну.. сейчас начнется...
  Лавров: Россия требует от киевской хунты ликвидировать базы ваххабитов в Украине....

   анонім

   35.06.14, 09:19

   достойно уважения
   адекватные украинцы называют их НЕ чеченцами а кадыровцами, это люди без нации.

    45.06.14, 09:19

    Пипец. Интересный поворот..А кто теперь украинцев гнобил? Че там завтра в истории накалякают про героическую борьбу украинцев за независимость???

     55.06.14, 09:20Відповідь на 3 від анонім

     Адекватные украинцы называют их просто наемниками. Это такие же наемники как был Сашко Билый соевавший на стороне чеченцев, или еще парочка десятков наших какого-то рожна воевавших в нагорном карабахе

      65.06.14, 09:20Відповідь на 4 від JulAntoshka

      Пипец. Интересный поворот..А кто теперь украинцев гнобил? Че там завтра в истории накалякают про героическую борьбу украинцев за независимость???этого предателям родины не понять

       Гість: DrRops

       75.06.14, 09:21Відповідь на 1 від Гість: Джокки

       Если это не фейк (очень похоже нафейк) - то смешного мало, они умеют воевать и они мусульмане, вера другая,
       обязательно будут теракты, так что, надеюсь, что это фейк, с чего бы они озлобились на Украину?

        85.06.14, 09:23Відповідь на 6 від Serdce_ed

        А ты зачем ее предавал? Надо было не предавать -может понял бы

         95.06.14, 09:24Відповідь на 7 від Гість: DrRops

         Это очередная пугалка для идиотов... Идиоты и пугались и щас начшут обсыраться тут

          105.06.14, 09:24Відповідь на 1 від Гість: Джокки

          каждому дончанину по своему чеченцу )плохому дончанину по кадыровцу, а хорошему по чечену

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           10
           попередня
           наступна