хочу сюда!
 

Татьяна

53 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 50-53 лет

Детоксикація

Детоксикація — процес нейтралізації та виведення з організму токсичних речовин (токсинів, отрут), які потрапили в нього або утворились внаслідок отруєння. Це шлях очищення організму від токсичних речовин і їх шкідливих впливів на розум і тіло. 
(с) uk.wikipedia.org

Незважаючи на безславний відхід Ющенка, п’ять років його правління зробили величезний внесок в трансформацію свідомості народу. Коли є з чим порівнювати, то безглуздість і потворність режиму Януковича & company просто ріже очі. Не сумніваюсь, що якби в 2004-му події завершились з точністю до навпаки, ми б продовжували дрімати в цьому совковому забутті, щиро вважаючи, що це нормально, і так повинно бути. Це як з худобою – вам навіть не обов’язково заганяти її до стайні, вона все одно сама туди повернеться. Сила звички.
«П’ятирічка» Януковича повинна завершити процес очищення українського організму від паразитів і шлаків. Цього часу потенційно достатньо для початку відторгнення мертвечини і пробудження імунної системи та інтенсивного вироблення антитіл. Бо найважче з вірусом боротись саме тоді, коли організм не може його розпізнати. За іронією долі, зараз генетично чужорідні нам організми не тільки остаточно ігнорують всі засоби маскування, але ще й мало не кожному кроці сигналізують про свою ворожість. Інформаційний простір наповнили сурогатом, а політичний захопили симулянти. 
І все ж – ніч найтемніша перед світанком. А за останні два роки кожен зміг відчути, що таке донбаська ніч.
Фронт може існувати лише тоді, коли зрозуміло хто є ворог. Перемогти інституцію може тільки інша інституція.  Силі можна протиставити хитрість. Багатству – єдність.
Так важко стало розрізняти біле і чорне, бо в своєму безкінечному коловороті вони все частіше стали зливатись в аморфну сіру масу.
Ейфорія нових людей з опозиції, які пройшли в Верховну Раду нового скликання, повинна швидко пройти. Інакше є ризик, що вони так само відірвуться від реальності як і їх попередники. 
Я не вірю, що якась з наявних політичних партій зможе трансформуватись в ту якісно нову формацію, яка потрібна Україні для початку формування власного полюсу сили, непідконтрольного Москві чи Заходу. Але дуже важливо, щоб своїми діями вони хоча б створили передумови для реалізації такого сценарію.
Пуста декларація намірів, демагогія, пристосуванство, гра на публіку і демонстрація власної безпорадності – в теперішніх умовах для опозиції це рівнозначно самогубству. ПР розуміє, що загнала себе в глухий кут, і при такому розвитку подій швидко візьме за горло клоунів, а справді незгідних просто знищить.  Будь-які наступні вияви опозиційності режиму будуть просто зведені до маргінальної метушні. Північно-східні сусіди – чудовий приклад.
Державі, яка зробить бодай якісь кроки в напрямі конкурентної економіки та громадянських прав і свобод, простягнуть руку допомоги. Безпорадне квазідержавне утворення – залишать наодинці з його проблемами. Медики готові допомагати тим, хто навіть будучи безнадійно хворим з останніх сил чіпляється за життя. Тому ж, хто вибрав інший шлях – можна запропонувати лише право на евтаназію.
Опозиціонерам, які зараз освоюються у Верховній Раді варто добре обдумати свої наступні кроки, щоб через п’ять років не піти звідти з низько опущеною головою. Якщо ще взагалі вдасться втримати її на плечах. 
І буде дуже неприємно, якщо ті, хто зараз претендують на головні ролі в цьому масштабному спектаклі, вже через декілька актів перетворяться на бездушні декорації, при напівпустому залі...

19

Комментарии

116.12.12, 17:17

Дійсно що б він без них робивби.

  216.12.12, 17:21

  Сонне царство донбаської ночі продовжується,нема потягу в народу до світла,до святості, а є до обману,до зла.

   316.12.12, 17:22

    Гость: Тінуська

    416.12.12, 17:36

    Боже, Ви ще на них дивитеся?

    Де Ваш автомат. Невже я дочекаюся здравих людей...

     Гость: скорцені3

     516.12.12, 18:55

      616.12.12, 19:06

       716.12.12, 19:29

        Гость: OWEN

        816.12.12, 19:34

         916.12.12, 19:58Ответ на 4 от Гость: Тінуська

         Де Ваш автомат.Вже змащую

         Невже я дочекаюся здравих людей...Всі ми на це сподіваємось

          1016.12.12, 22:04

          Не повірите, сьогодні ледве під машину не втрапив.
          Перехожу вулицю, на зустріч йде бомж у голубій куртці з написом "Наш прєзідєнт Овоч". На стільки це було знакове та колоритне видовище, що я аж зупинився на пішоходному переході

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая