Отак от...

Глава Антикоррупционного бюро оказался коррупционером?
2015-08-13 15:35:43Глава Антикоррупционного бюро оказался коррупционером?

Первый заместитель генерального прокурора Юрий Севрук открыл расследование в отношении главы Антикоррупционного бюро Артема Сытника.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил депутат Украины Виталий Куприй, который и обратился с запросом в ГПУ.

Начальнику Антикоррупционного бюро инкриминируют уголовное правонарушение по ч. 1 ст. 364 УК Украины - злоупотребление властью или служебным положением.

Куприй напоминает, что еще 29 июля некоторые СМИ сообщали о том, что Артем Сытник включил свою жену Анну Сытник и советника Ирину Данько в состав официальной делегации для поездки в Великобританию. Впоследствии Сытник рассказал, что его жена ехала как «частное лицо и за свой счет».

Согласно декларации доходов, в минувшем году официальный доход супруги Сытника составил 113 тыс. грн.

Напомним, что Артем Сытник  был назначен на пост директора Национального антикоррупционного бюро 16 апреля этого года.

А в мае Сытника уже обвинили в фальсификации голосования в Общественный совет НАБ

Гримаси "русскаго міра"

Бойовики - жителям Донбасу: Дайте "укропівські" координати, тоді не стрілятимемо наосліп
13.08.2015 | 16:25

Жителі Донецької області кажуть, що стрілянина навмання для так званої "ДНР" - звичайна справа.
REUTERS
REUTERS

Бойовики зізналися, що стріляють по населених пунктах наосліп.

Один з них повідомив про це у пабліку одній із соціальних мереж у відповідь на вимогу користувачів припинити стріляти по селу Гранітне на півдні Донецької області, підконтрольному так званій "ДНР", пише Сегодня.

"Сьогодні вранці стріляли жорстко, розбита "Камчатка", потрапило на вулицю Маяковського. Перестаньте стріляти по селу!" – написав один з користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБойовики концентрують вогневу активність у районі Донецька - штаб

"Дайте укропівські координати, тоді не будемо стріляти наосліп. Навіть за гроші не допомагаєте", – прокоментував один з бойовиків.

Жителі Донецької області кажуть, що стрілянина навмання для так званої "ДНР" – звичайна справа.

"Кажуть, що вони не стріляють по своїх, і не обстрілюють міста, підконтрольні їм. Нісенітниця, стріляють! Тому що "своїх" вже немає, виїхали, а інших не шкода, – поділився з виданням донеччанин Олексій Петрашевський. – Та вони самі про це розповідають, мовляв, вистрілили, наприклад, у бік Авдіївки – а потім розгорнули зброю і починають у бік центру Донецька стріляти, імітують "відповідь ЗСУ". Так можна зрозуміти, коли між пострілом і розривом снаряду проходить 1-2 секунди – значить, впало неподалік від місця пострілу, а це все – в межах Донецька!".

Скриншот
Скріншот



Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/war/1111247-boyoviki-jitelyam-donbasu-dayte-ukropivski-koordinati-todi-ne-strilyatimemo-naoslip.html

Українські скотомогильники широко відчинені окупантам

Бойовики на Донбасі визнали великі втрати і евакуюють родини, – ЗМІБойовики незаконної «ДНР» визнали великі втрати під час боїв у районі Старогнатівки, які розгорілися в ніч на 10 серпня. Водночас, незаконні збройні формування готують нову провокацію на Донбасі.

Про це «Апострофу» повідомило джерело у зоні АТО.

За його словами, бойовики визнали, що під час невдалого наступу в районі Старогнатівки вони втратили 136 осіб.

Крім того, за даними джерел, на окупованих територіях поширюється інформація про підготовку наступу Збройних сил України. Прикриваючись цими чутками, бойовики самі готують збройну провокацію проти українських військових і починають евакуацію сімей з районів, в яких можуть розгорітися бої.

Співрозмовник видання додав, що такі такі процеси вже відбуваються в Донецьку.

Це і є формою виявлення непрофесіоналізму

У Генштабі пояснили, як проґавили вторгнення російських військ в УкраїнуЧетвер, 13 серпня 2015, 15:51 
карти Генштаба

У Генштабі заявляють, що отримали "достовірну інформацію" про вторгнення російських військ в Україну лише 25 серпня 2014 року.

Про це заявив брифінгу представник Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил полковник Віктор Шидлюх, представляючи звіт генштабу Міноборони стосовно перебігу військових дій влітку 2014 року.

Відповідаючи на запитання, чому українські збройні сили не були підготовлені до відбиття атак російських військ, попри те, що розвідка повідомляла про можливе вторгнення, він сказав:

"Достовірною вважається інформація, яка підтверджена з кількох джерел, а отже достовірно цю інформацію вдалося підтвердили лише 25 серпня (вторгнення відбулося в ніч з 24 на 25 серпня)", - сказав він.

"Інформація про вторгнення надходить постійно, але в більшості своїй вона є фейковою. Те, що РФ вдасться до повномасштабного вторгнення без оголошення війни, не очікувалося", - зазначив він.

Перетин державного кордону підрозділами збройних сил РФ. Клікніть для збільшення

"Відповідно тепер вони нестимуть покарання за порушення "права війни" перед міжнародним трибуналом", - зазначив він.

Кавацюк нагадав, що згідно з даними генштабу з 24 на 25 серпня на схід України російські війська вторглися по двох напрямках: по Маріупольському та по напрямку на південь від Луганська. І по кожному  напрямку "було задіяно по чотири групи військ РФ".

Шидлюх заявив, що документально підтвердженою є присутність 4 тисяч російських солдатів на сході України в той період.

"Однак точну цифру можна дізнатися в Генштабі РФ, який планував цю операцію", - додав Шидлюх.

Коментуючи іловайську трагедію, радник начальника Генштабу ЗСУ Руслан Кавацюк заявив, що вихід українського угруповання з оточення був "конкретно досягнутою домовленістю між керівництвом угруповання і керівниками російського угруповання, яке їх оточило, пропозиція надійшла від російської сторони".

За його словами, до угруповання ЗСУ в Іловайську мало підійти підкріплення особовим складом від 1 тисячі до 2 тисяч людей, але "на жаль внутрішня ситуація не дозволила тоді цього зробити".

"Насправді підкріплення, яке надійшло пізніше, здійснило рейд, який завдав суттєвих втрат військам РФ і зупинив з подальший наступ".

Схема рейдових дій 95-ї та 79-ї бригад. Клікніть для збільшення

Відповідаючи на питання, як можна було повірити російським командирам на слово і таким чином допустити обстріл колони українських військових, Шидлюх сказав: "Провину кожного встановлює суд, зараз йде розслідування Генпрокуратури, і ми сподіваємося, що це буде роблено об'єктивно"

"Ми не виступаємо комусь адвокатами, а просто оприлюднюємо перебіг подій і аналіз ситуації", - сказав він

Основну провину, за словами Шидлюха, українська сторона покладає на РФ, зокрема і за порушення домовленостей під час виходу українських військових з Іловайська.

Окремий звіт по іловайській трагедії у Генштабі пообіцяли оприлюднити до кінця серпня.

Українська правда

У серпні 2014 вторгнення рашистів стало несподіванкою для ГШ?

Генштаб: Україну звільнили б від бойовиків у вересні 2014 року, якби не вторгнення РФ
Саша Дащук 13 серпня 2015, 15:26
 
Генштаб: Україну звільнили б від бойовиків у вересні 2014 року, якби не вторгнення РФ


Про це він сказав в ході брифінгу, новину повідомляє «Преса України».
Радник начальника Генштабу ЗСУ Руслан Кавацюк заявив, що українські військові звільнили б окуповані території ще у вересні минулого року, якби не вторгнення російської регулярної армії.

За його словами, на початок серпня 2014 року від бойовиків було звільнено більшість окупованих територій.

«На початок серпня минулого року, сили АТО звільнили близько 60% територій під час проведення АТО. Згідно з оперативними планами по АТО було планування того, що повне звільнення території України від російських терористів буде протягом місяця, приблизно до середини вересня, максимально», - заявив Кавацюк.

Як відомо, Служба безпеки України встановила присутність 3,5 тисячі російських військових під час збройного протистояння в Іловайську у серпні 2014 року.

Раніше начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що у Генштабі розглядають варіант широкомасштабного наступу російських військ на українські території.

Читайте також:

Цікаво хто там у більшості, перевертні чи патріоти?

Спецслужба затримала ще одного «перевертня в погонах»
Лана Трохименко 13 серпня 2015, 14:52
 743
Спецслужба затримала ще одного «перевертня в погонах»


Про це повідомляє прес-центр СБ України. Новину читачам передає «Преса України».
Співробітники Служби безпеки України викрили та затримали керівника одного з відділів Лозівського міського відділу харківської обласної міліції під час отримання неправомірної вигоди.

Начальника одного з відділів Лозівського міського відділу харківської обласної міліції було затримано під час отримання неправомірної вигоди біля будівлі його міськвідділу. За таку «винагороду», розміром у 10 тисяч гривень, міліціонер повинен був не притягувати місцевого жителя до відповідальності за вчинене кримінальне правопорушення, а саме за підробку документів та шахрайство.

Завдяки спільній роботі СБУ, прокуратури та співробітників внутрішньої безпеки міліції «перевертня в погонах» було затримано на «гарячому».

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, що слідчі прокуратури спільно із представниками Управління СБУ в Рівненській області «на гарячому» затримали двох співробітників міліції. Міліціонери вимагали та одержали хабар розміром у 4,5 тис гривень.

Читайте також:

Мерзенність "русскаго міра"

Діти підводника із «Курська» прийшли на могилу батька у футболках із портретами Путіна (ФОТО)
Елена Ясиновская 13 серпня 2015, 15:38
 
Діти підводника із «Курська» прийшли на могилу батька у футболках із портретами Путіна (ФОТО)


У Мережі дедалі частіше користувачі обговорюють фото, яке зробили на кладовище у Санкт-Петербурзі, на тому де поховані усі загиблі підводники із «Курська». Найбільше людей шокує той факт, що діти військових прийшли на могили  у футболках із портретами президента РФ Володимира Путіна. Здавалося б нічого дивного, якби не одне «але»: люди й досі не знають справжньої причини катастрофи, а більшість свідомих росіян винним у смерті екіпажу вважають самого Путіна.


Новину повідомляє «Преса України».

Ветерани російського флоту і представники влади в Курській області вчора,  12 серпня,  вшановували разом із родичами загиблих пам’ять 118 моряків з підводного човна «Курськ». Окрім покладання вінків до Меморіалу героям Другої світової війни, поминальні заходи пройшли в Санкт-Петербурзі, де також є могили загиблих моряків. Біля однієї із таких могил російський фотограф «зловив» такий собі «глибокий кадр».


«Схоже, сини загиблого офіцера, так і не розібралися, хто герой, а хто чмо. Просто страшно уявити скільком людям ось так зас*али мізки. А адже Путін називав дружин загиблих офіцерів найнятими повіями. П..ц. І вічна пам'ять загиблим. Тому не має ні у кого бути ілюзій, що щось зміниться в цій країні. «Слава товаришу Сталіну» при розстрілі. Нічого нового», - написав користувач одного із російських інформаційних ресурсів.

Варто відзначити, що до річниці загибелі «Курська» соціологи «Левада-Центру» провели спеціальне опитування, що стосувалось причин загибелі «Курська». Питання звучало наступним чином: «Чи вжила влада усіх заходів для порятунку моряків «Курська»»? За підрахунками соціологів кількість позитивних відповідей значно зросла. Зараз 40% респондентів вважають, що влада зробила усе можливе для того аби врятувати моряків,  а також для того, аби знайти винних у катастрофі. Для порівняння у 2010 році подібних «позитивних» відповідей було 34%, а в 2000 році лише 23%.

Нагадаємо, підводний човен «Курськ» потонув рівно 15 років тому. Трагедія забрала життя 118 моряків. 12 серпня 2000 року субмарина була на навчаннях у Баренцевому морі. Після маневрів, на дні пролунало два вибухи й човен припинив виходити на зв'язок. Витягти екіпаж рятувальники намагалися тиждень. 

Варто відзначити, що міжнародних фахівців до операції із евакуації моряків пустили запізно. Дістатися «Курська» їм вдалось лише через 2 тижні після трагедії. Живих на борті вже не було.

 

Читайте також:

фанам секти "жити по новому"

У Донецьку, незважаючи на ізоляцію, продаються цукерки "Рошен"Четвер, 13 серпня 2015, 13:53 
відео

Незважаючи на економічну ізоляцію окупованих територій на Донбасі, туди продовжує надходити свіжа продукція концерну "Рошен".

Про це свідчить відео, зняте кореспондентом "ОстроВа" в Донецьку.

Зайшовши в найближчі до свого місця проживання два магазини, кореспондент побачив і зняв ящики з цукерками "Рошен", випуск яких датований, найраніше - вереснем минулого року, а найпізніше - початком липня року нинішнього.

Цукерки продаються за цінами, позначеним як у гривні, так і в рублях.

Як відомо, корпорація "Рошен" належить президенту Петру Порошенку.

Після свого обрання, Порошенко збирався передати свій пакет акцій в корпорації в траст фонду Ротшильдыв, з тим, щоб потім акції були продані.

Зміни Конституції не на часі!!!

Інтелектуали звернулись до Порошенка й депутатів із вимогою ввести мораторій на децентралізацію


Прес-конференція з вимогою ввести мораторій на зміни до Конституції в частині децентралізації, Київ, 13 серпня 2015 року
Прес-конференція з вимогою ввести мораторій на зміни до Конституції в частині децентралізації, Київ, 13 серпня 2015 року


13.08.2015

Низка експертів, інтелектуалів, колишніх політиків та суддів Конституційного суду звернулись із відкритим зверненням до президента та Верховної Ради України з вимогою запровадження мораторію на зміни до Конституції в частині децентралізації, а саме пункту, що стосується особливостей самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Серед більш ніж тридцяти діячів, що підписали звернення, – Дмитро Павличко, Юрій Щербак, Мирослав Попович, В’ячеслав Брюховецький, Віктор Шишкін, Микола Козюбра, Володимир Огризко, Богдан Яременко, Степан Хмара, Левко Лук’яненко, Тарас Стецьків та інші.

«Це план Путіна зафіксувати і легітимізувати російський анклав на українській території, що став би джерелом дестабілізації і поступового руйнування української держави. Для нас завдання поламати цей план і не дати змінити Конституцію за жодних обставин. Тому ми звертаємось до всіх патріотів з закликом не допустити цього злочину, адже нам пропонують здатися, тільки іншими словами. А наші західні партнери хочуть позбутися конфлікту на сході Європи за рахунок наших національних інтересів. Спроби зміни Конституції сьогодні – це загроза суверенітетові», – заявив Герой України, колишній політв’язень Степан Хмара.

Підставою для запровадження мораторію є вимога, що міститься в пункті 2 статті 157 Конституції, в якій вказано, що Конституція не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

«В суспільстві є дискусія, чи є в нас умови воєнного стану. Я вважаю, що є, і я це відобразив у своїй окремій думці від 16 червня до висновку № 1. І ці умови не лише фактичні, але й юридичні. Я вказав понад 70 нормативних актів, з яких 15 постанов, 15 указів президента та інші нормативні акти найвищих органів державної влади. Якщо врахувати ще й підзаконні акти, то їх було б більш як сотня. Всі вони вказують на юридичні підстави наявності в нас умов воєнного стану. А те, що президент не ввів його своїм указом, свідчить про те, що він неналежним чином виконує свої обов’язки як президент і як головнокомандувач», – запевняє колишній суддя Конституційного суду Віктор Шишкін.

Діячі, що підписали звернення, пропонують, щоб президент відкликав свій законопроект або ж щоб до порядку денного його не включила Верховна Рада. Ще одним способом, за їхніми словами, є виключення пункту про особливості самоврядування окремих частин Донбасу та повторне направлення законопроекту до Конституційного суду.

У пропонованих змінах до Конституції в частині децентралізації, а саме в пункті 18 перехідних положень, вказано, що особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом.

Разом із тим, як наголошував у виступі перед голосуванням президент України Петро Порошенко, ніякого особливого статусу для Донбасу зміни не передбачають.

31 липня Конституційний суд України визнав таким, що відповідає Основному законові, законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. Суд визнав, що законопроект відповідає статтям 157 і 158 Конституції.

16 липня парламент проголосував за направлення на розгляд Конституційного суду президентського законопроекту змін до Конституції в частині децентралізації, віддавши за це 288 голосів. Після висновків Конституційного суду законопроект знову направлять у Верховну Раду, де для його ухвалення необхідно буде не менш як 300 голосів.

Як наполягало напередодні керівництво держави, ухвалити його депутати повинні до місцевих виборів 25 жовтня.

Законопроект передбачає, що джерелом влади повинні стати місцеві громади, які самі будуть збирати податки і розподіляти бюджети. Обласні та районні адміністрації ліквідують, держава ж буде представлена на місцях інститутом префектів.

Голос народу - голос Бога!

Громадськість просить не змінювати Конституцію до повного виведення з України іноземних військЮристи та політики радять не вносити у тіло конституції будь-які згадки про особливий статус Донбасу
Суспільство — Володимир Пиріг, сьогодні, 11:375124

Низка громадських діячів звернулися до української влади та українського народу з приводу неможливості внесення змін до Конституції в нинішніх умовах.

«Ідея цього звернення полягає саме в тому, щоб підтримати початок процесу внесення змін до Конституції України у частині децентралізації, проте без згадки особливого режиму самоврядування (в окремих районах Донецької та Луганської областей) в тілі Конституції», – повідомив на брифінгу надзвичайний уповноважений посол України, суддя Міжнародного кримінального трибуналу Володимир Василенко, якого цитує «Інтерфакс-Україна».

За його словами, в нинішній ситуації Україна повинна оголосити мораторій на внесення змін до Конституції до того моменту, поки не відбудеться повне виведення всіх іноземних військ з її території, а також не буде відновлено контроль над українсько-російським кордоном.

«У таких умовах внесення змін до Конституції – це ганебно і небезпечно для національної безпеки України», – зазначив Василенко.

У свою чергу, суддя Конституційного суду у відставці Віктор Шишкін зазначив, що звернення пов'язане зі спробами української влади «вести країну не в той бік».

«Я вважаю, що всі ці маніпуляції навколо змін до Конституції – це спроби піти від відповідальності і не виконувати ті прямі завдання в умовах московської агресії, які президент повинен виконувати», – вважає Шишкін.

Народний депутат України і громадський діяч Тарас Стецьків додав, що звернення направлено з одного боку президентові України і Верховній Раді, а з іншого боку – українському народові у зв'язку з небезпеками, які несуть розроблені внесення до Конституції в частині децентралізації.

«Наші звернення є апеляцією з одного боку до президента України та Верховної Ради, а з іншого боку – до українського народу… Президент України і верховна Рада мають всі можливості, щоб цей процес зупинити. І ми в своєму зверненні закликали всіх депутатів відповідально поставитися до ситуації в Україні і на пленарному засіданні зупинити цей процес», – сказав Стецьків, додавши, що в іншому випадку в Україні можуть виникнути передумови до створення потужної опозиції до нинішньої влади.

Нагадаємо, 16 липня Верховна Рада проголосувала за президентський проект змін до Конституції і направила його на розгляд до Конституційного суду. 31 липня Конституційний суд схвалив ці зміни.