хочу сюди!
 

Kateryna

54 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 45-60 років

Моє звернення до української влади

Депутат Києво-Святошинської райради звернувся до Порошенка за допомогою

За матеріалами інтернет-видання ПравдаТут.com., починаючи з 30 листопада 2013 року, що якоюсь містично або закономірно збігається з датою початку Майдана, громадянка Приходько Ірина Вікторівна за замовленням, співучастю та підтримкою правоохоронних органів систематично, а вірніше, у режимі «нон-стоп» займається вимаганням, тиском та руйнуванням діяльності бізнесу депутата Києво-Святошинської районної ради Костянтина Бєдового, який звернувся до Президента України з проханням про допомогу.


Президенту України
пану Порошенко Петру Олексійовичу
Адміністрація Президента
01220, м. Київ,
вул. Банкова, 11,


Копія: Київському міському голові, Голові
Київської міської державної адміністрації
пану Кличко Віталію
Володимировичу
Київська міська рада
01044, м. Київ,
вул. Хрещатик, 36

Генеральному прокурору України
пану Яремі Віталію Григоровичу
Генеральна прокуратура
01601, м. Київ,
вул. Різницька,13/15

Голові Служби безпеки України
пану Наливайченко Валентину
Олександровичу
Служба безпеки України
01601, м. Київ,
вул. Малопідвальна, 16


Міністру внутрішніх справ
України
пану Авакову Арсену
Борисовичу
Міністерство внутрішніх справ
01601, м. Київ,
вул. Академіка Богомольця, 10


Скарга


  Шановний пане Президент!

Звертаюсь до Вас, як гаранта Конституції України, як Президента, який очолив нашу державу для всіх нас вкрай важкий час, але ж одночасно це час очищення України від злочинного режиму та беззаконня влади, надій, реформ, втілення антикорупційної політики, якої так прагнув і відстоював Майдан!

Я, Бєдовой Костянтин Анатолійович, патріотично налаштований громадянин України, є активним учасником Майдану, адвокат, реформатор, починаючи з 2010 року депутат від опозиційної партії «УДАР», голова фракції партії «УДАР» Києво-Святошинської районної ради VI скликання та одночасно голова партійного осередку Києво-Святошинського району Київської області.
Народився й виріс у Києві. Одружений, батько чотирьох дітей.
Керуючись положеннями статей 102, 106 Конституції України, звертаюсь до Вас з цією скаргою стосовно грубого порушення вимог ст. 19 Конституції України певними посадовими особами шляхом зловживання службовим становищем і нехтування засадами дотримання законності, шантажу, погроз, залякування, приниження честі та гідності в цілях завдання мені значної матеріальної шкоди, знищення мого бізнесу, підривання моєї репутації, розв’язування та провокування політичних конфліктів та переслідувань, а також вимагання, що підтверджується фактами, викладеними в даній скарзі.
Цією скаргою маю намір повідомити про складений та одночасно продовжуваний злочин, який відбувається проти мене, мого бізнесу, членів моєї родини та інших осіб. Так, продовжувальним визнається злочин, який складається з кількох тотожних злочинних діянь, що спрямовані до загальної мети та утворюють у цілому єдиний злочин, а складовий злочин - це злочин, який складається з двох або більше злочинних діянь, кожне з яких, якщо розглядати їх відокремлено (ізольовано), являє собою самостійний злочин, але які внаслідок їх органічної єдності утворюють один одиничний злочин, який охоплюється ознаками однієї статті КК. Отже, всі злочинні діяння, викладені нижче, мають саме такі ознаки.
Так, я є єдиним засновником ТОВ « Стоматологічна поліклініка №3», сумлінно сплачую усі збори та податки. Приміщення стоматологічної поліклініки є моєю власністю, розташоване в будинку за адресою: м. Київ, вул. А.Антонова,4 корпус 1, починаючи з 1964 року, вся дозвільна документація поліклініки оформлена відповідно до вимог діючого законодавства. Отже, ніяких зауважень, застережень та претензій зі сторони відповідних державних контролюючих органів України щодо порушень моє підприємство до листопада 2013 року не мало і не могло мати.
Однак, починаючи з 30 листопада 2013 року, що якоюсь містично або закономірно збігається з датою початку Майдана, громадянка Приходько Ірина Вікторівна за замовленням, співучастю та підтримкою правоохоронних органів систематично, а вірніше, у режимі «нон-стоп» займається вимаганням, тиском та руйнуванням діяльності поліклініки.
Так, громадянка Приходько та угрупування людей, особистості яких й по сей день не встановлені, на протязі восьми місяців систематично:
- руйнують та псують майно поліклініки та співробітників: вибивалися двері, обрізалися кабелі та аварійні зливні труби, розбивалися вікна, через які в приміщення вкидалися фекалії, відходи, сміття, виламувалася огорожа приміщення, зламали козирок над підвальним приміщенням, наносили подряпин на автотранспорт співробітників поліклініки та інше;
- відбувається тиск, погрози, приниження: ображають мене, робітників, відвідувачів за національними, фізичним, професійними, політичними ознаками, нецензурна лайка, погрожують кримінальними розправами та переслідуваннями, зводять наклеп щодо зараження хворих СНІДом та венеричними захворюваннями, шляхом шантажу та погроз вимушують жильців будинку писати наклепи чи підписувати завідомо неправдиву інформацію;
- скоюють напади на співробітників та відвідувачів: неодноразові відштовхування лікарів від пацієнтів під час лікування, що є небезпечним для життя і здоров'я як відвідувачів, так і медперсоналу, а також фізичні дії: виштовхування, хватання, притискання із застосуванням сили, в приміщенні навіть запалювались коктейлі «Молотова»;
- займаються самоуправством: встановлення паркомата, який перекрив проїзд до поліклініки, блокування вхідних дверей;
- звертаються у всі контролюючи органи влади, надаючи свідомо неправдиву інформацію про неіснуючі порушення з боку мене, поліклініки, лікарів, що призводить до несанкціонованих перевірок, які паралізують роботу поліклініки.
Всі ці факти, які були викладені мною, пацієнтами поліклініки, робітниками, жителями будинку під час викликів 12.12.2013 року, 12.02.2014 року, декілька разів протягом березня 2014 року, 30.04. 2014 року, у червні 2014, 13. 07. 2014 року та безліч викликів правоохоронців у нічний час, запротокольовані працівниками Солом’янського РУГУ МВС України у м. Києві.
На особисту увагу відносно дій Приходько І.В. заслуговує той факт, що Приходько І. ніколи не була зі мною знайома, ніде раніше зі мною не зустрічалася, але зареєструвавшись у будинку, в якому знаходиться поліклініка, 30 листопада 2013 року з’явилась у поліклініку з наголосами та погрозами, що я «зрадник Вітчизни», «клятий «ударовець», які переростали в «майданутого», «пересаджаємо тебе та усю вашу «свору Кличківьку», тобто з самого першого дня тиску та залякування дії громадянки Приходько мають характер замовлення виключно мене як політичної фігури, ціллю яких є насамперед провокації щодо усієї партії «УДАР», особисто Кличко Віталія Володимировича, підрив моєї особистої, партійної репутації, залякування опозиційних активістів та вимагання матеріальних благ.
Окрім цього, Приходько І.В., її чоловік (який є адвокатом) та робітники правоохоронних органів весь цей час вимагають придбання мною для громадянки Приходько трикімнатної квартири, повторюючи «що я таки придбаю їм цю квартиру раніше чи пізніше, бо сили її покровителів, зв’язків та домовленостей достатньо, щоб знищити, «нагнути», «закрити» навіть «друзів Кличка».
В свою чергу, мною особисто, колективом поліклініки та жителями будинку, в якому розташована поліклініка, були направлені неодноразові, систематичні звернення у виді заяв, скарг до Соломенського РУГУ МВС України в м. Києві, на які до липня 2014 року не тільки не було мір реагування, не було навіть відповіді, доки до керування Соломенським РУГУ МВС в м. Києві не прийшов Жуков Б.В., яким вже приймаються відповідні заходи. Особливо звертаю увагу на бездіяльність та протиправні дії начальника Соломенського РУГУ МВС України в м. Києві Моренця І.В., який в період з листопада 2013 року по травень 2014 року тиснув на мене, повністю підтримуючи злочинну діяльність Приходько І.В., через сторонніх осіб вимагаючи купівлі трикімнатної квартири, жодним чином не реагуючи на наші звернення, звернення жильців. Проте вже зараз полковник міліції Моренець Ігор Володимирович пішов на підвищення й займає посаду начальника Голосіївського районного управління ГУМВС України в м. Києві, тобто очолив один з трьох центральних районів столиці. Тоді чому в той час, коли наша держава продовжує платити надто непомірну ціну за кожен крок власних свобод, має мрією очищення українського суспільства від шахраїв, бюрократів, мародерів, організованої злочинності, корупціонерів та так званих злочинців у мантіях різноликих державних посадовців, всі ці служителі злочинного режими тільки закріплюють свої позиції в державі?!
Мабуть, саме тому, в свою чергу, громадянка Приходько І.В. чомусь має прав і охороняється Конституцією України більше за мене, і її «законні» інтереси та протиправні дії «дуже цікавлять, турбують і охороняються» представниками державної влади на вищому рівні відповідно всіх вимог законодавства навіть по «покращеній схемі реагування».
Так, відповідно звернення Приходько В.І. до прокуратури, окрім громадянки Приходько, її «банди» та правоохоронних органів, з метою травлення та вимагання за останні три місяці поліклініку «відвідали» та «зацікавились» її діяльністю наступні посадовці та організації, дії яких є беззаконними та протиправними:
- 18.04.2014 року невстановлені особи, назвавшись співробітниками ДСБЕЗ Солом'янського РУГУ МВС України в м. Києві, а саме Басараб Сергій Анатолійович, Яроцький Миколай Олегович, без яких-небудь пояснень прийшли до поліклініки, почали оглядати приміщення, в тому числі заходили до кабінетів під час лікування пацієнтів, склали протоколи і акти відносно поліклініки та ФОП Калашник В.А., ФОП Пархоменко О.А., ФОП Семенистого Р.А., жодного документу не дали для ознайомлення та не залишили копії;
- в середині червня 2014 року поліклініку «відвідав» представник ПАТ "Київенерго", відокремлений підрозділ "Київські тепломережі", Марченко А.О. перевіряв підключення до гарячого водопостачання з метою встановлення факту крадіжки гарячої води. На прохання пред’явити документи, підтвердити свої повноваження відмовився, упевнившись, що в поліклініці немає централізованої гарячої води, тому що вона обладнана бойлерами, погрожував «окремим» розслідуванням та поверненням;
- 1 липня 2014 року в ході перевірки головним спеціалістом Солом’янського відділу Голосіївського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві Іваницькою Людмилою Михайлівною було складено протокол про порушення санітарних норм, а вже 2 липня 2014 року Головним державним санітарним лікарем Голосіївського, Святошинського, Солом’янського районів м. Києва було винесено постанову про накладання штрафу у розмірі 204,00 грн., однак переслідування вищевказаним Головним лікарем Матвієнко Аллою Павлівною продовжуються у виді погроз, вимагання та шантажу;
- 4 липня 2014 року Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у м. Києві в особі представників Отачук О.В., Колесник О.А. намагалися зафіксувати неіснуюче розкрадення тепло- та електроенергії шляхом позапланової перевірки.
Із всієї цієї нескінченної черги «охоронців законності та порядку» особливої уваги заслуговує Новицький Дмитро Юрійович – директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, який 1 липня 2014 року в складі комісії з 12 осіб, в тому числі: Кеба Ніна Василівна - головний спеціаліст відділу контролю експлуатації житлового господарства управління контролю експлуатації житлово-комунальної інфраструктури Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, Гавриляк Михайло Іванович - головний державний інспектор Управління контролю будівництва об’єктів у сфері житлово-комунального господарства та ще дев’ятеро інших представників, в тому числі Солом'янської РДА, ЖЕКу, намагався без жодних повноважень закрити заклад. Верхом цинізму і беззаконня є те, що такий «непрофесійний шахрай-виконавець замовлень» як Новицький Д.Ю., прикриваючись владними повноваженнями, дуже впевнено та рішуче заявив працівникам поліклініки , що особисто мер Києва Віталій Кличко поклав на нього зобов’язання «невідкладно, дуже жорстко розібратися й вже сьогодні закрити поліклініку». І тільки тому, що я є другом Кличко Віталія Володимировича більш ніж 20 років і маю можливість зателефонувати йому особисто, щоб швидко переконатися в неправдивості слів й дій Новицького Д.Ю., в мене випал «шанс» не дати змоги шайці шахраїв та перевертнів в державній амуніції зачинити мій бізнес, яким я займаюся майже 10 років! І як важко мені, людині, яка є реформатором в нашій державі, борцем за справедливість, відчувати і усвідомлювати, що будь-який інший громадянин нашої країни, який «не має мобільного зв’язку з мером» залишається беззахисним, приниженим, переслідуваним злочинними виконавцями державної влади, які будь-якою ціною виконують поставлені кимось або власні злочинні цілі! Про діяльність Новицького Д.Ю. також можливо ознайомитись в мережі Інтернет (http://kp.ua/politics/440652-v-meryy-otkreschyvauitsia-ot-uchastyia-v-antyterrorystycheskoi-operatsyy, ).
Як видно з хронології подій, фактично кожного дня робітники поліклініки чи відбиваються, чи барикадуються, чи захищаються від штурму «банди» Приходько І.В., чи приймають участь в нескінченних безпідставних перевірках органів влади щодо роботи поліклініки, яка майже паралізована, якщо не сказати «нейтралізована».
В результаті викладених фактів беззаконня посадових осіб та особисто громадянки Приходько, її чоловіка та співучасників вимагання, а також бездіяльності правоохоронних органів страждає не тільки мій бізнес, матеріальний статок моєї родини, але й спокій, впевненість в завтрашньому дні, заробіток 40 співробітників поліклініки, які не тільки несуть матеріальні витрати по відновленню пошкодженого майна, втрачають пацієнтів, прибуток, але й постійно зазнають вимагань у вигляді хабарів з боку посадовців майже всіх органів влади.
Хотілось додати, що з того самого часу, як я почав активно займатися політичною діяльністю, був обраний депутатом Києво -Святошинської районної ради Київської області від опозиційної партії, мене весь час тиснули та переслідували прихільники старої влади, в тому числі голова «Партії Регіонів» в Києво-Святошинському районі Фадєєв Ігор Геннадійович, який погрожував знищити мій бізнес, зганьбити мене, мою сім’ю. Його «пророцтва» й погрози було втілено в життя: так, було знищено у 2011 році мій ресторанний бізнес, підпалено і спалено до тла ресторан «Опалкова хата», в якому я був одним з засновників, в грудні 2013 року зламано мій особистий e-mail, з метою шантажу і розповсюдження особистої інформації. А ось дійсно шокуюче сталося в жовтні 2013 року - наруга над могилою мого сина та двох моїх бабусь, з приводу чого мною було подано відповідну заяву до Святошинського РУГУ МВС України у м. Києві, заходів реагування на яку я не дочекався й до нині. Однак, замість захисту й допомоги, незабаром я «отримав» замовний матеріал в Інтернеті про те, що «помічник Кличка - Бєдовой під прикриттям партії «УДАР» організує «могильний бізнес», захоплює цвинтар та планує заробляти на смерті». Про нескінчене поливання брудом в провокаційних статтях мене, моєї доньки та всієї родини, які порочать честь та гідність я й писати не стану.
Безсумнівно, що поштовхом для активного переслідування мене, моєї родини, бізнесу стало моє офіційне призначення в 2012 році помічником-консультантом народного депутата, лідера партії «УДАР», нинішнього мера Кличко Віталія Володимировича, який є моїм другом з 1990 року. Одночасно я є радником начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України та починаючи з 1996 року по 2009 рік я отримав від Міністерства оборони України та ГУР МО України декілька відзнак: подяк, нагород, грамот, цінних подарунків за значний особистий внесок, високі досягнення, сумлінну роботу . Саме завдяки тому, що я займаю вищезазначену посаду восени 2013 року до мене звернувся патріотично налаштований старший офіцер Головного управління розвідки Міністерства оборони України, який повідомив мені про те, що мною зацікавився генерал-лейтенант Сергій Валентинович Ганжа, начальник Департаменту захисту національної державності СБУ, більш відомого як департамент "Т" (політична охранка ), який викликав з цього приводу начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, начальника Управління власної безпеки та інших керівників, з метою збору інформації, пошуку компромату, та те, що відносно мене порушені контррозвідувальні справи та організовані спецоперації та заходи щодо переслідування мене. Начальника ГУР МО України викликали також до АП з цього-ж приводу . На питання, з чим я пов’язую цю зацікавленість, я відповів: з давньою дружбою з Віталієм Кличком, моєю політичною та громадською діяльністю. Таким чином, вже в листопаді 2013 року почалося активне переслідування та тортури.
Окрім цього, я знаю, що моя справа не є одиничним випадком, а я не є випадковою жертвою, - це система, в якій кожного дня утискають права людини, прикриваючись повноваженнями влади. І дуже важливо в той час, коли громадяни доведені до відчаю, зневіри в закон, владу, коли вже не має сил боротися з злочинною системою, щоб чиновники злодії, прикриваючись лозунгами «Мені Президент …, мені Міністр…, мені Мер … само особисто наказав когось закрити, щось забрати, кудись посадити», умисно не руйнували Вашу репутацію, репутацію мера, нової влади та ті паростки довіри, які так важливі для майбутнього.
Тому весь цей час мене турбує питання, що робити в цій ситуації з «ганжами, моренцями, новицькими, приходьками» звичайному громадянину, який не є депутатом, не має мобільного зв’язку з мером, не має впливових друзів, не має нагород, звань, не є адвокатом, який може себе захистити, не має доступу до інформації, не має штату робітників, щоб хтось вів безкінечну переписку, робив запити, надавав відповіді на незаконні перевірки посадовців, писав заяви, бігав, телефонував правоохоронцям з метою захисту своїх прав, не має грошових коштів для відновлення свого злочинно пошкодженого майна. Це питання для мене найскладніше, тому що в ході роздумів над ним я розумію, що якщо я зі своїм положенням і статусом себе відчуваю «сам на сам» з довго триваючим злочином, який не може ніхто припинити, то пересічний громадянин нашої країни мабуть й зовсім не витримає такого тиску, тому дуже сподіваюсь, що зараз в країни втілюються ті реформи, які дають змогу нашій державі зробити переломний крок у бік гарантування безпеки, захищеності, стабільності кожному громадянину нашої країни.
Отже, в моїй справі наявні факти прояву політичного переслідування і корупційна складова, але розслідування таких питань перебуває за межами моєї компетенції.
Наведені факти жодним чином не претендують на вичерпність, а викладена інформація по справам - на повноту. Кінцевий висновок може бути зроблений після детальної перевірки та доопрацювання наведених фактів відповідними контролюючими органами, тому до скарги надаю тільки існуючи у мене документи.
І ще, шановний Петро Олексійовичу, я дуже сподіваюся, що завдяки припиненню свавілля посадових осіб та державних службовців, притягненню винних до відповідальності ми разом зможемо досягнути того, щоб існуючий в державі і суспільстві правопорядок ґрунтувався на певних принципах, передбачених Конституцією і законами країни, зокрема на принципах демократизму, гуманізму, соціальної справедливості, конституційності, законності тощо. Саме держава мусить бути гарантом належної реалізації передбачених Конституцією прав і свобод громадянина й неприпустимості втручання в життя і діяльність громадян, тобто захищати від свавілля, беззаконня, самоуправства, зловживання та злочинних рішень органів державної влади та їх посадових осіб.
На підставі викладеного прошу Вас особисто:
1. Розглянути мою скаргу.
2. Вжити необхідних заходів для проведення за цією скаргою ретельної перевірки органами Прокуратури України за додержанням законності та належного виконання своїх службових повноважень посадовими особами Солом’янського РУГУ МВС України в м. Києві, Головного управління Держсанепідслужби у місті Києві, структурних підрозділів КМДА, Державної екологічної інспекції у м. Києві та інших організацій, причетних до беззаконня з витребуванням всіх належних доказів стосовно цієї скарги.
3. Вжити необхідні заходи з перевірки органами Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ своїх структурних підрозділів щодо оперативних та технічних заходів переслідування, які проводилися відносно Бєдового Костянтина Анатолійовича Департаментом захисту національної державності Служби безпеки України та особисто генерал-лейтенантом Ганжою Сергієм Валентиновичем, колишнім начальником СБУ, та з зобов’язанням надати мені результати перевірки.
4. Забезпечити об'єктивність і відкритість при розслідуванні фактів, викладених в скарзі.
5. Забезпечити якнайшвидше вирішення питання про притягнення винних осіб до відповідальності за невжиття посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи, перевищення службових повноважень, службову недбалість, приховування злочину, переслідування фізичної і юридичної особи, шахрайство, тощо відповідно до вимог діючого законодавства та відшкодування завданих поліклініки та її робітникам матеріальних збитків.

6. Повідомити мене про результати розгляду заяви.


Додатки:

1. Копія заяви жительки Євгенівої Л.Х. від 08.11.2014 року на 1 стор.;
2. Копія заяви жительки Штейн Т.М. від 08.11.2014 року на 1 стор.;
3. Копія колективної заяви начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 12.02.2014 року на 1 стор.;
4. Копія колективної заяви начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 03.03.2014 року на 1 стор.;
5. Копія колективної заяви начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 05.03.2014 року на 1 стор.;
6. Копія заяви Штейн Т.М. начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 05.03.2014 року на 1 стор.;
7. Копія заяви Усенко О.В начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 09.04.2014 року на 1 стор.;
8. Копія колективної заяви робітників поліклініки начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м. Києві від 23.04.2014 року на 2 стор.;
9. Копія заяви Бєдового К.А. начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 23.04.2014 року на 3 стор.;
10. Копія заяви жительки Сенько Т.М. начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 23.04.2014 року на 1 стор.;
11. Копія припису Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у м.Києві № 08/11-21 -352 від 04.07.2014 року на 2 стор., копія акту здійснення заходу з державного енергетичного нагляду №08/11-21-90 від 04.07.2014 року на 7 стор.;
12. Копія скарги Бєдового К.А. начальнику Соломянського РУ ГУМВС України у м.Києві від 14.07.2014 року на 2 стор.;
13. Копія листа Державної екологічної інспекції у м. Києві за №4019-08/20 з копією Акту №08/1166 перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на 8 стор.;
14. Копія протоколу про порушення санітарних норм №265 від 01.07.2014 року на 2 стор., копія постанови про накладання штрафу ДСЕСУ №265 від 02.07.2014 року на 1 стор., копія акту санітарно-гігієничного обстеження об’єкта ДСЕСУ від 01.07.2014 року на 3 стор.
15. Цифровий носій інформації (компакт –диск) з відеоматеріалами.З повагою,
депутат Києво-Святошинської
районної ради Київської області VI
скликання від партії «УДАР» Бєдовой Констянтин Анатолійович

0

Коментарі

131.10.14, 01:33

Репост!